Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICOK jest wszystko czytelne: Zakładka Kontakt z Cyfrowym Polsatem/Napisz do nas/Telewizja/tu wybierasz numer karty którego dotyczy zapytanie/Warunki umowy/Chcę zmienić pakiet.

 

W treści wpisujesz informację, że rezygnujesz z pakietów dodatkowych z takim i z takim dniem i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie też nie działa - po kontakcie i zgłoszeniu usterki otrzymałem wiadomość:

"
Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną samodzielna zmiana zadeklarowanego pakietu poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta nie jest możliwa. W przypadku chęci skorzystania z pakietu bez Umowy prosimy o informację w mailu zwrotnym jaki to ma być pakiet oraz dokonać odpowiedniej wpłaty na rachunek bankowy przypisany do dekodera. Wówczas pakiet zostanie uruchomiony w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Zaznaczamy, że wykaz pakietów, z których można skorzystać bez Umowy oraz opłaty za nie dostępny jest w Cenniku znajdującym się na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-uzytkownikow.pdf

"

zgłosiłem zmianę przejścia z Mini Hd na Familijny Hd - zobaczymy .

Edytowane przez gawcio125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapewne klienci "abonamentowi" są większym "priorytetem" dla Cyfrowego Polsatu, niż klienci usług prepaid, stąd mają oni pierwszeństwo w uzyskaniu odpowiedzi przez konsultanta w iCOK... :roll:

To jest w tym momencie tylko takie moje "gdybanie", więc mogę się mylić. ;):>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy to normalne, że w ICOK widnieje, iż mam pakiet: 

Pakiet Familijny Max HD

 

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Film HD 
Pakiet Cinemax HD 
Pakiet Sport HD 
Usługa Multiroom HD)
 
ale za kwotę 69,90 zł? Nawet można pobrać wykaz co miesięcznych usług na taką kwotę, ale co miesiąc kwota, jaką faktycznie opłacamy to 49,90 zł, chociaż w zakładce "płatności" ICOK należność to 69,90 zł. Zebrała się i tak nadpłata w postaci wolnych środków. 

"Minimalny obowiązek abonamentowy: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD".

Pytam, gdyż jeśli nasze minimalne zobowiązanie wynosi to 59,90 zł, należność to 69,90 zł, a co miesiąc płacimy tylko 49,90, choć mamy dodatkowo multiroom, to jak to możliwe, że nie straciliśmy rabatu na Smart Dom?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yokoono

Jak szmal istnieje w wolnych środkach to niczym się nie przejmuj,jak się system "kapnie" że jest w błędzie to Ci konto wyczyści i nic nie stracisz a jak zakuma manko to Cię obciągnie i będziesz na "0"

tak że spoko,po aktualizacji nowej umowy to już bezsprzecznie będą Twoje pieniądze a CP na pewno od tego nie upadnie :mrgreen:

a jak do końca umowy daleko a chcesz wcześniej skorzystać z tego "upustu" to wyślij następny przelew pomniejszony o kwotę wykazaną w wolnych środkach,mi też kiedyś tak trochę urosło i tak zrobiłem...łykło jak pelikan :)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odpowiedzi.

1. Płacę przelewem.

2. Do końca umowy jeszcze 9 miesięcy, zawarta była w punkcie stacjonarnym:

"Data wejścia w życie umowy / zmiany:07.02.2015".  

3.A typ umowy standardowy, dla klientów ciemnogrodu pozbawionych informacji, że istnieją krótsze umowy i darmowe miesiące :)  chyba, że pytałeś o coś innego? :D

A wolne środki to już w ogóle jakaś magia dla mnie, raz miałam powyżej stówy, wykupiłam dostęp do filmu za 9 zł i spadły mi środki o kilkadziesiąt złotych, ale że się tym za specjalnie nie interesowałam, to nie mam żadnych konkretnych danych i nie planuję nic z tym zrobić w związku z tym.

Dzięki za informację, w takim razie skorzystam z opcji uiszczenia niższej opłaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...