Jump to content

ICOK - Internetowe Centrum Obsługi Klienta

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ja od 2 lat nie mogę edytować.
Swoją drogą, w iCOK jest bałagan, umowa niby przedłużona, okres był 11 sierpnia i powinny nowe warunki wskoczyć, a tu dalej stare warunki i jeszcze ciągle wisi 69,99 do zapłaty. :wink:

• 2 weeks later...

Przedłużałem umowę w związku z wycofaniem kanału FightKlub. Nowy okres rozliczeniowy zaczyna się 16 września, w ICOK widnieje coś takiego:

Data wejścia w życie umowy / zmiany:       16.09.2015
Pozostały okres obowiązywania umowy:    Umowa na czas nieokreślony

Też tak mieliście, czy trzeba coś wyjaśniać z Polsatem?
Edited by mingo

Z tym iCOK-iem to w ogóle jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Mam umowę z 22 lipca i wszystko fajnie pokazywało ile miesięcy zostało do końca umowy. Niedawno zrobiło się tak, jak powinno, z 24 na 23 miesiące. A dzisiaj patrzę i jest napisane ,,Umowa na czas nieokreślony".

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet VOD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Dzisiaj na moim koncie pokazało taką listę. W umowie, którą przedłużałem 28.07.2016r. (dodam, że okres rozliczeniowy to właśnie 04. każdego miesiąca) konsultant dodał gratis jeden miesiąc Eleven Sports z opcją wyłączenia pod koniec miesiąca. W iCOK mam suma należności 15 zł za ten pakiet. Czy tak powinno być? Jeszcze jedno: pakiet dodatkowy "Katalog treści online" też mam dodany, ale nie przypominam sobie, bym o tym pakiecie rozmawiał z konsultantem. Czy mam go wyłączyć? Bo VOD to wiem, że mam wyłączyć pod koniec darmowych miesięcy. Jakaś podpowiedź?

Edited by Barti
Porażająco niechlujna pisownia w poście! Wyjątkowo poprawiono post. Następnym razem będzie od razu Kosz!
  • 2 weeks later...

Witam!

Kończy mi się okres promocyjny i chcę wypowiedzieć niektóre usługi i zostawić tylko minimalny obowiązek abonamentowy. I w związku z tym mam pytanie, czy mogę to zrobić przez ICOK? A jeśli tak, to jak? Z góry dziękuję.

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do bardziej odpowiedniego wątku.