Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę edytować powyżej, więc się dopiszę. Dostałem dzisiaj taką odpowiedź:

Szanowny Panie

 

Informujemy, że zgłoszony problem został przekazany do działu obsługującego serwis ICOK i jest w trakcie analizy.

Przepraszamy za napotkane niedogodności.

Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa prawidłowo, a nawet i lepiej gdyż do T-HD 1000 którego mam na Pre-Paid dołożone mam opcje wykupu Pakietu Ekstra na 1 / 3+1 / 6+6 miesięcy, a tej opcji nie miałem jeszcze do poprzedniej niedzieli.


Zastanawia mnie na to miast fakt, dlaczego na T-HD 210 mam do zapłaty 14,90 zł, a natomiast za T-HD 1000 mam 14,99 zł  :?:  Jakaś podwyżka była  :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają do tego prawo, co tutaj tłumaczyć.

 

Przy obecnych cenach gdzie pakiety full wychodzą po 40-50zł, a dla tych co korzystają ze smartdomów jeszcze połowa tego + możliwość zrabatowania tego do zera korzystając z konta w plusbanku utrzymywanie prepaida dla promila abonentów (z których większość korzysta z promocji 3za1) to zbędne koszta.

 

 

Jak wybiją kompletnie prepaid to zobaczymy co caid 186c przyniesie

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napewno kolejnego kontraktu z CP nie wezmę, tym bardziej sprzętu na udostępnienie. Poczekamy ale jak tak dalej pójdzie to się pożegnam ze słoneczną platformą.

P.S: Coś grzebią w ICOk-u, bo nie mogę się zalogować, u was też tak jest?

 

Ja ich nękam poprzez ICOK i tak mi odpisali:

 

"Szanowny Panie

Ponownie informujemy, że obecnie nie są dostępne oferty dla modułu CAM o wskazanym przez Pana numerze karty. Zaznaczamy, że Cyfrowy Polsat prowadzi działania mające na celu przygotowanie ofert, niemniej na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać oficjalnych informacji kiedy to nastąpi".

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens w tym, że ubili cwaniakowanie i płacenie za miesiąc a oglądanie trzy. :wink:

Ten problem można rozwiązać bez ubijania prepaidu. Wystarczy tylko odpowienio skonfigurować system nadawania uprawnień, tak, żeby daty końcowe wypadały na koniec doładowania, a nie na 2 miesiące od teraz. Problem solved.

 

Bo mają do tego prawo, co tutaj tłumaczyć.

No właśnie nie do końca. Sprzedali sprzęt i teraz uniemożliwiają korzystanie z niego, to może podpaść pod naruszenie zbiorowych interesów konsumentów.

 

Poza tym nie kumam jednej rzeczy - jeśliby mieli ubić prepaida, to po jaką ch...rę wymieniali hurtem wszystkie tunery SD na HD nie dalej jak rok temu? Sens tu żaden. Ja tam na razie trzymam się wersji, że to całe zamieszanie jest spowodowane wprowadzeniem Eleven do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a nie wpadliście na to, że za chwilę zaczyna się EURO i Cyfrowy Polsat celowo zablokował możliwość deklarowania pakietów tylko na czas przed EURO i podczas samego EURO. Zapytacie dlaczego? Dlatego by zmusić osoby z dekoderami na własność do podpisania umowy na dekoderach udostępnionych. Myślę że po EURO to się zmieni i wtedy dekodery prepaid będą mogły bez problemu deklarować pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, takie rzeczy się robi z odpowiednim wyprzedzeniem.

A poza tym strona: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/telewizja-bez-umow.cp cały czas działa. Jakby nie chcieli komuś aktywować pakietu, to warto się na tą stronę powołać, że no przecież sami prepaid oferują :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

 

ciekawe ilu nas jest - Klientów prepaid ? wydaje mi się, że gdyby zrezygnowali z oferty prepaid, to powinni nas o tym fakcie wcześniej poinformować, i zaproponować jakąś opcję alternatywną .... a nie wyłączyć z dnia na dzień. Spokojnie poczekajmy do końca miesiąca ...

Jeżeli dobrze pamiętam, to w ostatnim raporcie kwartalnym była wzmianka o kilkudziesięciu tysiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...