Jump to content
andrzejnet

ICOK - Internetowe Centrum Obsługi Klienta

Recommended Posts

Magda? Może nie fikcyjna, a po prostu wszystkie odpowiedzi podpisane są danymi kierowniczki działu. Jako że moje zgłoszenia były zawsze sprawnie realizowane, dla mnie mogą podpisywać te wiadomości nawet Kaczor Donald :)

Pewien czas temu zmieniałem numer telefonu i przez ICOK nie dało rady. Musiałem dzwonić do TCOK.

Teraz kolejna próba zmianu na ICOK i dalej nie akceptuje zmian, jest info:

wpisz 9-cio cyfrowy numer bez spacji, niestety mimo kilku prób cały czas ten sam komunikat.

Numer wpisuję zgodnie ze wskazówkami bez skutku niestety.

Czy to Magda Ci odpowiada?
Zadalem jej pytanie czy tam robi 24h czy jak..

To nie Magda odpowiada, tylko komunikat systemu.
Wchodziłem:
Twoje dane
Edytuj
Są 2 okienka z numerem telefonu.
Próbowałem zmienić numer kontaktowy w 1 okienku, ponieważ w 2 okienku był wpisany prefiks +48 to odmawiał system zmiany. Dopiero jak poprawiłem numer w tym 2 polu na baz prefiksu zmiana została automatycznie zatwierdzona i od razu widoczny zmieniony numer telefonu.

Nie mowie o informacji nadania wiadomosci ze do nich doszla a o odpowiedzi i stopki w meilu.

Zazwyczaj stopka sie podpisujesz wiec ciagle ta sama kobita tam siedzi.

Zgadza się jak piszemy zgłoszenie przez ICOK to odpowiada zawsze ta sama osoba,

Ja jednak sam zmieniałem numer który był wpisany z prefiksem +48. Chciałem zmienić w jednym okienku numer kontaktowy nie zmieniając drugiego. I do czasu jak oba pola nie wykasowałem prefiksa +48 zostawiąc 9-cio cyfrowy numer nie dałó się zmienić.

Ta "kobita" jedynie afiszuje swoim podpisem odpowiedź a treść układają konsultanci. Tzn. układają "sztampy" mają ;)

Nie wiem kto grzebał w ICOK-u, ale dzięki temu [beep] nie mogę się teraz zalogować :evil:

icok.jpg

Poczekaj chwilę a okienko się zamknie. Mnie też to wkur :censored:

Czekam, czekam, czekam, czekam :popcorn:​  i nie znika  :dammit:

Dobrze że mam opcję zapisu hasła, więc mogę się zalogować klikając tylko "Zaloguj" . :wink:

Chyba każda przeglądarka internetowa ma taką opcję. Jednak nie każdy chce z niej korzystać. Ja nie korzystam.

Sprawdziłem przed chwilką u siebie i u mnie na stronie iCOK nie wyskakuje nic takiego, jak pokazane zostało wyżej przez kolegę @SatExpert. Normalnie wpisałem swój login (adres e-mail) oraz hasło i bez problemu się zalogowałem do iCOK. :) Być może już to poprawili... :roll:

Edycja - godz. 1:05:

Jednak pojawiło się u mnie też dokładnie takie same ustrojstwo. :? Ale dopiero po wylogowaniu się z iCOK. :roll:

Edycja - godz. 1:15:

Jednak pojawiło się to u mnie teraz po ponownym otwarciu strony iCOK. :? Ale też szybko zniknęło. Z ciekawości sprawdziłem to kilka razy. Za każdym razem to samo. Pojawia się i po chwili znika. Mimo wszystko wygląda na to, że ktoś coś ewidentnie przy tym spaprał... :roll:

Edited by Barti

Ja też teraz przed chwilą logowałem się do icok sprawdzić wpłatę i to samo,a już chciałem obarczyć winą komputer ale dzięki Sat Forum już wszystko wiem.Faktycznie przeszkadza w logowaniu.Jak myszką najechałem na symbol domu-home to ustąpiło.

Widać wszystkim się takie coś pojawia. Chcą zachęcić swoich klientów aby korzystali z dodatkowych opcji jak nie posiadają.

Edited by Marko 345

U mnie na przeglądarce jest już wszystko prawidłowo, można normalnie wpisać login i hasło.

U mnie się dalej pojawia to Cudo na przeglądarkach Google Chromie czy Mozilla Firefox.  Zniknie jak kursorem przejadę po czarnej belce  z usługami CP.

Edited by Marko 345

U mnie na smartfonie jak cokolwiek dotknę palcem, to tam mnie przenosi, więc ten myk u mnie nie działa :evil:

Spróbuj nie dotykać, tylko palcem "przejechać" z nad belki w dół. U mnie działa w Lumii.

Jak przeciągam nawet lekko palcem, to strona od razu mi się odświeża :(

Ma do Was pytanie, jako że przez okres kilku lat nie korzystałem z usług cp, byłem w nc+ teraz od 2 dni jestem z powrotem i dzisiaj zalogowałem się w ICOK i tam figurują na mnie dwa stare dekodery bezumównie, przeszły na moją własność. Z tego co pamiętam to jeden komuś sprzedałem a drugi zutylizowałem. Czy można je, że tak napiszę "zdjąć je ze stanu" ?

Jedynie usuwając konto w iCOK, i założenie ponownie nowego poskutkuje zniknięciem starych sprzętów. Mam podobnie z tunerem MINI, którego nie mam już 7 lat, a dalej figuruje na moim koncie.

Jaką masz przeglądarkę?

Androidowe wersje Opery i Chrome'a :)

Zwykła, czyli Opera for Android (albo jak kto woli Opera Mobile) :)