Jump to content

ICOK - Internetowe Centrum Obsługi Klienta

Recommended Posts

Próbowałem tego i tam jest resetowanie hasła a nie przypomnienie loginu.Faktycznie loginem jest numer karty :brawo: A wpisywałem już wszystkie inne które używam a na to nie wpadłem na adres meilowy tak ale na numer karty nawet nie pomyślałem o tym.

Bez kombinacji to telefon na Infolinię, zrobią reset :)

Tak kiedyś w złości na CP usunąłem konto iCOK , ale oni nadal konto trzymają z nr karty, zakładając potem ponownie wszystko po staremu było, więc jak się zapomni dane logowania to od nowa można to ustawić po kontakcie z iCOK.

Czy to tylko u mnie czy u wszystkich, którzy mają dekoder/moduł CI, w wersji "pre-paid" nie da się znowu (kiedyś już tak było) już od kilku miesięcy opłacać pakietów, przez płatności elektroniczne w "ICOK"???

U mnie od kilku miesięcy właśnie jest komunikat, że z powodu prac konserwacyjnych nie mogę dokonać płatności i nie mam też dostępu, do historii wpłat.

Jeśli zrobisz modyfikację pakietów to potem taki komunikat jest, u mnie normalnie do działa w każdym razie dziś, ale jak coś zmienię w pakietach to potem też ten komunikat, przelew bankowy zrób, ja w każdym razie tak płacę, mam potem wgląd w przelewy jakie im robię, iCOK raz pokazuje to a raz nie.

Edited by irek6311

Ja opłacam tylko wtedy jak mi jest to potrzebne (nieregularnie), więc dlatego wolałem zawsze płacić przez przelew elektroniczny, bo wtedy najszybciej opłata trafiała do nich i mogłem znów aktywować sobie kartę.

Dzięki, teraz przynajmniej wiem, że nie warto czekać aż te płatności elektroniczne się same odblokują :grin:  .

Po co płacić prowizje? Wyjątek to jak się zapomni w terminie opłacić.

Nie we wszystkich Bankach jest prowizja za przelewy elektroniczne, mam za 0zł to wszystko tak opłacam, Smart HD+/Cyfrowy Polsat, zero problemów a w razie jakby jakieś mieli w mig potwierdzenie przelewu z banku prześlę.

Edited by irek6311
  • 1 month later...

Nie - powodem jest wyłącznie to, że operatorowi się nie chce, bo przecież mógłby akceptować skany podpisanych dokumentów. Ale, oczywiście, zmusić się go do tego nie da, a fakt, że APS-y przyjmują od pewnego czasu wypowiedzenia i sprzęt, i tak jest ukłonem wobec klientów - kiedyś trzeba było turlać się na pocztę, a później jeszcze odsyłać dekoder.

A to nie jest, jak z kontem w banku? Jednym wystarczy telefon, bądź kontakt elektroniczny, inni wymagają pisemnego wypowiedzenia umowy o prowadzenie konta. W Playy AFAIR też wypowiadałem umowę zdalnie.

Czy jakaś ustawa obliguje operatorów telewizyjnych aby do rozwiązania umowy potrzebny był podpis? Przedłużyć jakoś się da bez podpisu...

• Upvote 1

Do zwiększenia pakietu wystarczy telefon , a do złożenia wypowiedzenia to już wymagają wizyty w APS-ie lub wysłania pisma pocztą - dla mnie to utrudnianie klientowi życia , nóż nie będzie się chciało iść lub pisać.

Jak to jest, że na każde pytanie wysłane przeze mnie przez ICOK odpowiada zawsze ta sama osoba. Bez względu na temat - obojętnie czy chodzi o sprawy techniczne czy finansowe. Czy to przypadek czy raczej fikcyjna osoba wymyślona do podpisywania odpowiedzi? A może jako wieloletni abonent dorobiłem się już po prostu osobistego opiekuna...? I to od razu w randze kierownika.