Jump to content
andrzejnet

ICOK - Internetowe Centrum Obsługi Klienta

Recommended Posts

Zmieniłem numer telefonu i próbowałem sam edytować nr. kontaktowy w przez iCOK, ale system odpowiada:

wprowadź 9-cyfrowy numer bez zer i spacji. Tyle że w moim numerze jest właśnie zero.

No i muszę zadzwonić do TCOK żeby zmienili.

Konsultant TCOK był zdziwionu że w ICOK nie mogłem samodzielnie zmienić numeru telefonu i wprowadził ten numer.

Powiedział że system odrzuca zmiany jak wpiszemy zero na początku, ale w środku numeru zero powinien przyjać bo inaczej numer bez tego zera jest za krótki.

No i poinformował mnie zmiana pojawi się w ICOK do 2 dni.

Godz. 17:30 zmieniony numer już widoczny w ICOK.

Edited by maks27

Jest info na icok ,takie proste,szczegoly umowy,przy miesiacach trwania umowy jest pytajnik?-znika jak umowa wypowiedziana.Sprawdzono to dziala.

Sprawdziłem,działa jak napisałeś.

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia nic się nie zmienia, dopiero po dacie rozwiązania umowy znika cała linia "Pozostały okres obowiązywania umowy".

Szczególy umowy-ilosc miesięcy do konca-i na koncu jest pytajnik ? ,pytajnik ? znika jak wypowiedzenie zarejestrowane.

W moim ICOK znikła możliwość modyfikowania usługi. Chodzi mi o okno gdzie jest wykaz pakietów i ich status . Czy też macie taki problem? Ostatnio przedłużałem umowę, może to ma na to wpływ.

Ja również od przedluzenia umowy nie mam możliwości edycji pakietów przez ICOK.

Może chodzi o to, że w okresie promocyjnych darmowych miesięcy nie można zmieniać?

Mam przez 9 miesięcy gratis VOD i IPLE, a że nie korzystam z tego to chciałem od razu wyłączyć żeby nie zapomnieć.

Edited by zbycho84

A czemu tego nie zgłosicie? W zakładce "Kontakt z Cyfrowym Polsatem", na dole strony, po prawej, jest link "Zgłoś problem w działaniu ICOK". Odpowiadają dość szybko, naprawiają dużo wolniej. Ale jak się nie poskarżycie, to prawie na pewno samo się nie zrobi.

• Upvote 2

Pisanie wiadomości w iCOK niewiele daje, zanim coś zmienią dużo wody upłynie, tak samo ze zmianami usług, teraz chyba tam nikt tego nie obsługje bo muszę dzwonić, automat niby włączy czy wyłączy a pakiet i tak nie działa czy działa pomimo wyłączenia, dobrze że mam firmowy telefon i prawie nieograniczone rozmowy to mogę ich nękać!

Odpowiedzieli w 3 godziny

"W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie informujemy, że z uwagi na przyczyny techniczne obecnie modyfikacja usług na przedmiotowym koncie jest niedostępna. W przypadku woli modyfikacji usług, celem realizacji, prosimy o potwierdzenie dyspozycji w informacji zwrotnej."

To teraz pytanie, kiedy to poprawią, bo jesteś osobą niedosłyszącą i jakiekolwiek zmiany na koncie poprzez telefon stanowią dla Ciebie wyzwanie prawie nie do przejścia :).

Internetowe konto poprawiają tak z 3 czy 4 miesiące albo więcej, im więcej tam grzebią tym jest gorzej, jeszcze ten automat co mają guzik a nie włącza/wyłącza usługi, pisanie poprzez iCOK raz załatwi sprawę a raz wiadomość chyba zassa net bo zero odpowiedzi, jeśli ktoś niedosłyszy to trzeba szukać takiego co słyszy i nerwy ma zdrowe.

irek6311 co ostatnio popsuli co wcześniej działało ? bo ja tylko ICOK-iem zarządzam swoimi dekoderami.

Może innym zmiany na koncie ICOK zaskakują te co się samemu zmienia , mnie od 4 miesięcy już nie, zmieniam pakiety co miesiąc i tak też często do nich dzwonię, system niby włączy/wyłączy usługę a ona nie działa prawidłowo.

Najlepiej wczoraj miałem w ICOK >>>> Przewidywana data kolejnej wymaganej wpłaty: 12.01.2099  >>>> Czy ja dożyję ???????????

Edited by Marko 345
  • Upvote 2

Czy jest możliwość zresetowania konta w ICOK?Nie pamiętam loginu i za nic nie mogę się zalogować.Nowego też nie mogę założyć bo wyskakuje komunikat że konto już jest założone.W konkurencji mogę wykasować stare konto i założyć nowe a tu nie widzę takiej opcji.

Jest taka możliwość musisz zadzwonić na infolinię Cyfrowego Polsatu i poprosić o jego usunięcie.

.../Nie pamiętam loginu i za nic nie mogę się zalogować.../

A co tu jest do zapamiętania? Login to ciąg 12 cyfr numeru karty dekodera, wystarczy wyjąć i po kolei wklepać.

Jak już, to nie pamiętasz hasła ale na to to tylko Bilobil pomoże :-|

Edited by semen
  • Upvote 1

Loginem może być również adres e-mail podany podczas rejestracji.

• Upvote 1

A co tu jest do zapamiętania? Login to ciąg 12 cyfr numeru karty dekodera, wystarczy wyjąć i po kolei wklepać.

Jak już, to nie pamiętasz hasła ale na to to tylko Bilobil pomoże :-|

Tak się składa że od wielu miesięcy się nie rejestrowałem także trudno jest pamiętać jaki jest [email protected] próbowałem już wpisywać meil i nie przyjmuje.