Jump to content
andrzejnet

ICOK - Internetowe Centrum Obsługi Klienta

Recommended Posts

Dziś próbowałem się zalogować ale Norton Internet Security blokuje 8)

Backdoor.Trojan

http://www.cyfrowypolsat.pl/TV_Mobilna_v1.0.2239_Setup.exe

Teraz trzeba dzwonić by coś załatwić :lol2:

Wczoraj zalogowałem się do icok. Problem mam taki, że nie mam opcji włączenia dodatkowych pakietów np rozrywka , ipli itp. Dzwoniłem na infolinię.. Gość to sprawdził, pogadał z drugą linią wsparcia i dowiedziałem się że to obecnie nie działa ale będzie działać. Kiedy? Niewiadomo.

Więcej się nie dowiedziałem.

Mam do was pytanie? Czy problem jest tylko u mnie? Ma to jakieś znaczenie że jestem na okresie promocyjnym?

Na stronie iCOK są prowadzone prace i usługi tam żadnej nie włączysz, sam wczoraj wprowadzałem zmiany w pakietach i dopiero po telefonie to włączyli 8)

Czy komukolwiek z Was udało się założyć kontro w ICOK mając pre-paid TV Mobilnej? Od ponad roku usiłuję to zrobić i niestety próby kończą się niepowodzeniem.

Zadzwoń na infolinię i poproś o założenie, ale nie zdziw się jak Ci powiedzą że masz kradziony sprzęt :D

Stwierdzono, że jest to niemożliwe.

A jakich argumentów użyli że jest to nie możliwe?

Argumentem był brak rejestracji. A przeciez odbiornik zarejestrowany jest, skoro jest numer konta i uprawnienia idą. Numeru konta w papierach nie było. Został podany na infolinii. Rejestracja była anonimowa.

Ja miałem lepiej, mi konsultant zarzucił kradzież T-HD 1000 który był wymieniany 2 tygodnie przed końcem umowy. Jak odebrałem nowy, autoryzacja normalnie była do końca umowy, a dekoder w iCOK. Po zakończonej umowie dekoder zniknął a ja zamówiłem nową umowę z T-HD 210 a wcześniejszy miał robić jako pre-paid. Problem nastąpił właśnie podczas rozmowy, gdzie wyszło że nie mogę go zarejstrować gdyż został skradziony. Jak poszedłem do APS to oni problemu nie widzą gdyż nowy dekoder został wydany, a ten wcześniejszy (mój z umowy) okazał się jednak w 100% sprawny i został sprzedany w innemu użytkownikowi TV Mobilnej na abonament. Jak to wszystko z sumować, obecnie nie mam możliwości aktywacji pakietu Extra ani zarejestrowania dekodera, ale natomiast zyskałem nowy dekoder, bo wcześniejszy jak go oddawałem to miałem 2,5 roku bez paru dni.

Argumentem był brak rejestracji. A przeciez odbiornik zarejestrowany jest, skoro jest numer konta i uprawnienia idą. Numeru konta w papierach nie było. Został podany na infolinii. Rejestracja była anonimowa.

Aby założyć konto ICOK na dekoder Pre-Paid z TV mobilnej musi on być zarejestrowany na osobę. 4 dekodery Pre-Paid mam tak dostępne i swego czasu nawet sobie opłacałem przez płatności elektroniczne. Obecnie mam w ICOK jeszcze dekoder SAT.

Czyli mam pójśc do APS i dokonać rejestracji? Odbiornik mam chyba ze dwa lata.

Nie ważne ile masz już dekoder. Weź tylko z sobą numer dekodera i dowód osobisty. Po zarejestrowaniu dekodera będziesz mógł założyć konto najpóźniej 48h po zarejestrowaniu sprzętu.

Dziękuję za informację. Znów utwierdziłem się w przekonaniu, że Cyfrowy Polsat ma jasne procedury.

A przez telefon się nie da? Ja przez infolinię rejestrowałem co prawda tylko jeszcze nierejestrowene (czy to anonimowo, czy inaczej) dekodery, ale nigdy nie było z tym problemu.

A przez telefon się nie da?

Dało się :) Tuner pojawił sie na moim koncie w ICOK po kilku godzinach.

Czy z icok zniknęła opcja wyłączenia sobie pakietu vod i ipli po okresie darmowym? Podczas poprzedniej umowy dokonałem takiej zmiany w icok a teraz nie mogę znaleźć tej opcji.

Mam 2 umowy w okresie promocyjnym.

U rodziców jest ta możliwość,ale u mnie już nie.

Napisałem poprzez ICOK w rubryce kontakt i potwierdziłem również w ten sposób o wyłączeniu tych samych-powyżej pakietów.

Nie było problemu :)

Działa :D

Na wszystkich 3 kontach ;)

EDIT:

A jednak nie :(

Loguje się... i tylko "mieli" :>

U mnie też w koło się kręci i wyskakuje błąd.Pewnie jakaś chwilowa awaria.

Nie wiem, jak było wcześniej, bo nie sprawdzałem, ale sprawdziłem z ciekawości przed chwilką i u mnie ICOK działa poprawnie. :)

Witam. Zauważyłem iż nie mozna dokonac płatności poprzez ICOK. Może ktos potwierdzić , czy tylko u mnie cos nie tak..?