Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam dziś do Rodzinnego HD wziałem umowę na Tv Mobilną w ramach SmartDom za 1 zł miesięcznie. Umowa na 2 lata. Mam do Was pytanie czy w ICOK bedzie jakieś info ze te umowy są powiązane ?

Pani w punkcie była zdziwiona że do Rodzinnego HD można dobrać Tv Mobilną, ale dzieki forumowiczom wiem ze to możliwe. Pani zadzwoniła na Helpline Dla Pracowników i podziękowała że dziś nauczyła się czegoś nowego.

Dzięki info z forum jestem właścicielem T-HD 210 za złotówkę misiecznie . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżona opłata obowiązuje, jesli jest się Abonentem CP - jeśli w trakcie przestanie się nim być to opłata za TV mobilną wzrasta

Nie ma się co dziwić, że pani nie wiedziała - usługa działa w ramach SMARTDOM choć warunki korzystania z promocji dla innych usług CP są inne a nazwa programu ta sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o terminowe płacenie rachunku. 1zł za TV Mobilną będziesz płacił do momentu rozwiązania umowy na pakiet Rodzinny. Jeśli zrezygnujesz wtedy z automatu cena za TV Mobilną wynosić będzie 16,50 zł.

 

PS. Wpłać z góry całą kwotę, czyli 22 zł i masz spokój na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrezygnujesz wtedy z automatu cena za TV Mobilną wynosić będzie 16,50 zł.

 

PS. Wpłać z góry całą kwotę, czyli 22 zł i masz spokój na 2 lata.

 

Jak już to 14,90 złotych jak zrezygnuje z rodzinnego, a jeśli wpłaci 22 złote to i tak po złotówce co miesiąc będą mu ściągać, więc lepiej aby zaglądał czasami do iCOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w ICOK i na ile przed końcem okresu podstawowego pojawiają sie oferty przedłużeniowe ?

Kolegaa ma wg ICOK-u 3 miesiące do końca umowy, wypowiedzenia jeszcze nie składał, i jest tylko formularz kontaktowy że chciałby nową ofertę.

Ostatecznie i tak zrezygnuje ponieważ ma własnościowy dekoder, więc przejdzie na Darmowy HD do pokoju dziecka i pomagam mu w doborze nowej oferty dzięki temu forum.

Jedyna oferta na dziś którą dostał była w piśmie o zmianach regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę w SmartDom na pakiet rodzinny za 19,90 50% rabatu i 2 miesiące gratis tymczasem w ICOK w rubryce rabaty jest informacja rabat 19,90 i w 3 miesiącu opłata 0 zł nie żeby mi się to nie podobało ale chyba mają bajzel. Dostałem też wcześniej informacje że nie mogę dobierać żadnych pakietów (np. Sport HD)do tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...