Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, w dzisiejszych czasach wszędzie ciężko znaleźć osobę odpowiednią z doświadczeniem która wie co i jak.

Nie tylko chodzi o Polsat, również o inne firmy czy nawet sklepy - bardzo przykre to że potem robią taki mętlik.

Dlatego polecam podejście do APS podczas nowych umów, czy przedłużania itd i rozmawianie z tą samą osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę modyfikować części usług w ICOK?

 

Do tej pory jak mi skończył się limit to kupiłem pakiet jednorazowy 1GB, a teraz gdy wezmę tę usługę, to wyskakuje mi "Zlecenie nie może być zrealizowane". Ma ktoś podobny problem?

Np. Kiedy wezmę usługę Limit +10/ +25 itd. to zlecenie realizuje się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszedłem na icok a tam brak wszystkich usług. Jest tylko TV Mobilna. Nie ma Internetu i Telewizji. Z ciekawości wszedłem na taty konto i tam znalazłem swoje usługi. O co chodzi???

Na moim icok zginał jeden z dekoderów po rozmowie z konsultantem uzyskałem informacje że został przypisany do poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij, czy masz w płatnościach coś takiego:

 

Promocje i rabaty:
Smart Dom -9,95 zł
Superoferta w SmartDom - produkt rabatowany jako drugi 

 

Jak nie (a tak wynika z Twojego postu), to pisz reklamację. Mi korygowali 4 faktury w ramach smartdomu w CP i 3 w Plusie w ramach tego samego pakietu (opisywałem to w innym wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem po zalogowaniu do iCOK że ostatnie udane logowanie pokazuje prawidłowo, natomiast data ostatniego niedanego logowania nie zmienia się, mimo tego ostatnio kilka razy błednie wpisałem dane do logowania. Jednak ostatnia data jest dość stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojawiła się możliwość zamawiania samego HBO HD HBO GO w ICOK-u na prepaidzie. Mi po ponad miesiącu chyba w końcu udrożnili jeden dekoder (na którym właśnie coś takiego zamówiłem) i mam:

 

Usługa: Telewizja

Pakiety: Pakiet HBO HD HBO GO

 

Bez niczego innego. Jak wrócę do domu spróbuję zapłacić i zobaczę, co z tego wyjdzie.

 

EDYCJA 13.03.2015, 10:00

No i d..a... Pieniądze są i wiszą na wolnych środkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...