Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem do BOKu ,aby odzyskać hasło ze strony ebok.cyfrowypolsat.pl.Powiedzieli mi ,że jest skasowane i mam założyć nowe kontu.Miałem czekać 48 godzin natomiast minął już tydzień i dalej nie mam do niego hasła.

 

 

Jak to w CP. Spróbuj jeszcze raz zadzwonić na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz i tym razem facet mi powiedział ,że zrobią w ciągu 2 godz.Minęło 15minut i...działa!A jednak można.Dowiedziałem się ,że mój dekoder ma pamięć 2600 kanałow??.Tymczasem u mnie maksymalnie niewiele ponad 1200.Mam Thomsona DSI30PO.Proszę posiadaczy tych dekoderów o sprawdzenie ile mogą max kanałow mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w ebok-u mam cos takiego:

 

Ostatnia wpłata: 2007-04-10 - 35,00 zł

 

Termin następnej płatności: 2007-05-18

 

Kwota następnej płatności: 35,00 zł

 

Wolne środki: 35,00 zł

 

co oznaczaja te wolne srodki ?? to znaczy ze mam nadplate 35 zl i leza one u nich na koncie, czy co ? moge np w przyszlym miesiacu nie placic abonamentu a kase i tak pojdzie z tych moich "wolnych srodkow" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ebok-u mam cos takiego:

 

Ostatnia wpłata: 2007-04-10 - 35,00 zł

 

Termin następnej płatności: 2007-05-18

 

Kwota następnej płatności: 35,00 zł

 

Wolne środki: 35,00 zł

 

co oznaczaja te wolne srodki ?? to znaczy ze mam nadplate 35 zl i leza one u nich na koncie, czy co ? moge np w przyszlym miesiacu nie placic abonamentu a kase i tak pojdzie z tych moich "wolnych srodkow" ??

Witam.

No nie wiem czy nie musisz płacić za następny miesiąc.

Jeśli twój okres rozliczeniowy rozpoczyna się 18 kwietnia a ty wpłaciłeś wcześniej to te wolne środki będą tam leżeć do 18 kwietnia.

Zobacz po 18 kwietnia czy też będziesz miał wolne środki - jeśli tak to rzeczywiście będziesz miał od 18 maja opłacone a jeśli ich nie będzie to musisz w maju znów zapłacić

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja wysyłam pienążki przez Inteligo i tak naprawdę już tego samego dnia są unich.

Ale jak wchodzę na e-bok CP to po 24 godzinach sie pojawia wpis ze dostali je w dzień wysyłki.

I takie cuda to tylko w Inteligo za 99groszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zależy, o której wyślesz kasę.

jeżeli wychodzi w porannej sesji to dochodzi w popołudniowej. No i takie cuda to w każdym banku, bo opiera się to wszystko na tym samym systemie :D

 

Oraz zależy kogo używasz do przesyłki- z rozpędu pewnego razu moja żona puściła forsę przez pocztę :evil: k... mać szły ponad dziesięć dni :!: mixa mi zablokowali -telefony, nerwy i dodatkowe koszty :!: normalnie wysyłam w naszym BSie przelew zwykły jest na koncie CP najdalej po trzech dniach :D więc zwracajcie uwagę przez kogo wysyłacie i kiedy Wasze wpłaty docierają na konto CP - wybierać najszybszych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oraz zależy kogo używasz do przesyłki- z rozpędu pewnego razu moja żona puściła forsę przez pocztę :evil: k... mać szły ponad dziesięć dni :!: mixa mi zablokowali -telefony, nerwy i dodatkowe koszty :!: normalnie wysyłam w naszym BSie przelew zwykły jest na koncie CP najdalej po trzech dniach :D więc zwracajcie uwagę przez kogo wysyłacie i kiedy Wasze wpłaty docierają na konto CP - wybierać najszybszych :!:

No na poczcie są dwie usługi, zwykły przelew na konto i standard. Standard idzie do 3 dni, ten pierwszy do dwóch tygodni.

W większości popularnych banków system jest ten sam: są sesje księgowe przychodzące i wychodzące tego samego dnia.

Czyli wygląda to tak. O 7 rano zlecasz przelew, przelew wychodzi sesją np. po 8 rano, następnie przychodzi do drugiego banku o godzinie 12 albo 16 w sesji przychodzącej i wtedy jest księgowany.

 

kiedyś w BZWBK pobierali więcej kasy za szybszy przelew, a specjalnie opóźniali inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wplacilem w piatek przed 15 na poczcie, teraz patrze na e-bok i dalej nie mam wolnych srodkow :x abo mam oplacone do 18 maja, tak ze mam nadzieje ze do tego czasu dojdzie.

a jakby nie doszlo to od razu odcinaja ? mozna wtedy dzwonic na infolinie i cos tlumaczyc, ewentualnie zeskanowac i wyslac dowod wplaty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znając naszą pocztę to nie byłbym taki pewny że dojdzie do 18 ale oczywiście życzę Ci aby doszło.

Ja już od dawna nie płacę rachunków przez pocztę a robię zawsze przelewy z konta w Lukas Banku przez internet i naogół najpóźniej następnego dnia mam już zaksięgowaną kwotę w CP.

Ostatnio nawet zapłaciłem za 12 miesięcy do przodu za familijny + Relaxmix i bez problemu zaksięgowali tak jak trzeba tylko w tytule podałem za co i na ile miesięcy i koniecznie kwota co do grosza wyliczona. I teraz w eboku następny termin płatności to 6 maj 2008 i już za Familijny z Relaxem nie 49,80 a 54,90 bo już wtedy będzie po umowie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w EBOKU pojawilo mi sie cos takiego:

 

Ostatnia wpłata: 2007-05-15 - 35,00 zł

 

Termin następnej płatności: 2007-05-18

 

Kwota następnej płatności: 35,00 zł

 

Wolne środki: 0,00 zł

 

Pamiętaj! Liczy się data wpływu na nasze konto. Wpłać kilka dni wcześniej! Banki i poczta często opóźniają płatności.

 

 

Pakiet

 

Opłacony do

 

Pakiet Familijny

 

2007-05-18

 

cz to znaczy ze juz kasa doszla ?? skoro wplata dzis doszla to dlaczego mam dalej pakiet oplacony tylko do 18.05 a nie 18.06 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...