Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra mamy fajny EBOK ale kiedy to ruszy ??? Kciałem się pobawić a tu błąd !!! Mało tego nie akceptuje mojego maila pewnie dlatego że mam końcówkę onet.eu i tu duży minus dla CP.

 

duzy minus? pewnie zwykle nie dopatrzenie w systemie. no chyba nie zrezygnujesz z oferty bo ebok nie obsloguje ci maila z sufixem eu?

 

mysle ze ebok jest naturalna koleja rzeczy, zwlaszcza ze nie dlugo startuje wirtualny operator pod szyldem polsatu.

 

ps. ci co juz sie dostali, prosze opisac jak wygladal mail ktory od nich dostaliscie i po jakim czasie :) z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałbym coś jeszcze - wielu klientów dzwoni z pytaniami dlaczego mm odłączony, czy mam wszystko zapłacone itpitd. dzwonią do punktow sprzedaży zamiast na infolinię. Gdyby punkty sprzedaży miały wgląd w konta klientów, ułatwiłoby to pracę BOKowi, a przede wszystkim klientom, bo oni najpierw dzwonią do puntków sprzedaży, a dopiero potem, gdy dowiadują się, że punkty sprzedaży nie posiadają pewnych informacji, to dzwonią na infolinię dla klientów.

System jest OK, no ale jakiś gest w stronę punktów sprzedaży też by się przydał. i nie ma się co martwić o poufność danych, a skoncentrować się na ułatwieniach dla sprzedawców i klientów. Przecież sprzedawcy nie będą z nudów przeglądać sobie umów innych a będa to robić jedynie przy zgloszeniach klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

 

Z przyjemnością informujemy, że Cyfrowy Polsat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, uruchamia Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Bez konieczności kontaktowania się z Centrum Obsługi Klienta będą Państwo mogli m.in. sprawdzić stan swojego konta, terminy płatności, a także wydrukować formularze służące do regulowania opłat abonamentowych. Zachęcamy do skorzystania z nowego kanału informacyjnego klikając na link http://www.ebok.cyfrowypolsat.pl

 

Mamy nadzieję, że powyższe ułatwi naszą dalszą współpracę.

 

Przyszło mi przed chwilą coś takiego z EBOK Cyfrowego Polsatu a konto jak nie istniało tak nie istnieje a zarejestrowałem się wczoraj :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Michał24 - wystarczy się zarejestrować teraz i działa... patrząc na ten ebok, jest tam kilka przydatnych opcji (wysy7łanie uprawnień na dekoder na pzykłąd), jest też opcja dxrukowania drukuw do płacenia za cp. Szkoda że sioę tym długo nie nacieszę - CP nmam tylko do końca marca, a potem prawdopodobnie kabel mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi juz dziala

dzis probowalem sie zalogowac po raz pierwszy podałem wszystkie dane i poczekalem ok godzine na maila z CP.

po otrzymaniu tego maila znowu wybralem opcje pierwsze logowanie podalem numer karty,haslo,pesel i juz mi smiga....bez problemow

trzeba sie uzbroic po porostu w odrobine cierpliwosci to na razie jest w fazie testow a wiadomo test raz dziala a raz nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...