Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem numer telefonu i próbowałem sam edytować nr. kontaktowy w przez iCOK, ale system odpowiada:

wprowadź 9-cyfrowy numer bez zer i spacji. Tyle że w moim numerze jest właśnie zero.

No i muszę zadzwonić do TCOK żeby zmienili.

Konsultant TCOK był zdziwionu że w ICOK nie mogłem samodzielnie zmienić numeru telefonu i wprowadził ten numer.

Powiedział że system odrzuca zmiany jak wpiszemy zero na początku, ale w środku numeru zero powinien przyjać bo inaczej numer bez tego zera jest za krótki.

No i poinformował mnie zmiana pojawi się w ICOK do 2 dni.

 

Godz. 17:30 zmieniony numer już widoczny w ICOK.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie wiadomości w iCOK niewiele daje, zanim coś zmienią dużo wody upłynie, tak samo ze zmianami usług, teraz chyba tam nikt tego nie obsługje bo muszę dzwonić, automat niby włączy czy wyłączy a pakiet i tak nie działa czy działa pomimo wyłączenia, dobrze że mam firmowy telefon i prawie nieograniczone rozmowy to mogę ich nękać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzieli w 3 godziny

 

"W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie informujemy, że z uwagi na przyczyny techniczne obecnie modyfikacja usług na przedmiotowym koncie jest niedostępna. W przypadku woli modyfikacji usług, celem realizacji, prosimy o potwierdzenie dyspozycji w informacji zwrotnej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowe konto poprawiają tak z 3 czy 4 miesiące albo więcej, im więcej tam grzebią tym jest gorzej, jeszcze ten automat co mają guzik a nie włącza/wyłącza usługi, pisanie poprzez iCOK raz załatwi sprawę a raz wiadomość chyba zassa net bo zero odpowiedzi, jeśli ktoś niedosłyszy to trzeba szukać takiego co słyszy i nerwy ma zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.../Nie pamiętam loginu i za nic nie mogę się zalogować.../

A co tu jest do zapamiętania? Login to ciąg 12 cyfr numeru karty dekodera, wystarczy wyjąć i po kolei wklepać.

Jak już, to nie pamiętasz hasła ale na to to tylko Bilobil pomoże :-|

Edytowane przez semen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do zapamiętania? Login to ciąg 12 cyfr numeru karty dekodera, wystarczy wyjąć i po kolei wklepać.

Jak już, to nie pamiętasz hasła ale na to to tylko Bilobil pomoże :-|

Tak się składa że od wielu miesięcy się nie rejestrowałem także trudno jest pamiętać jaki jest login.@studiolitek próbowałem już wpisywać meil i nie przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...