Skocz do zawartości

Viasat Ukraine


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mają niezły bałagan w tym całym Viasat.

Nie ma zwykłego podpisywania umów, tylko przez telefon. OK, w sumie fajnie, ale najpierw jedna młoda konsultantka powiedziała, że nie można w Polsce oglądać ich oferty :-D  i mam zwrócić się do polskiego operatora, oczywiście nie umiała powiedzieć jakiego, a potem przy drugim dzwonieniu okazało się, że do numeru z którego dzwoniłem był już przypisany nr umowy (ciekawe jakim cudem, jak pierwsza twierdziła, że nie można, haha ;)), no i że mam już na starcie dług -6,70 UAH bodajże. Druga była bardziej ogarnięta i podpowiedziała, co i jak.

Edytowane przez Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

generalnie to miał być ostatni post kończący moją przygodę z ręcznym przełącznikiem sygnału itd. ;)

Ale jak już się zrobił wątek osobny, to parę informacji.

 

Kupiłem dekoder UTB 7600. Myślałem o module, ale ostatecznie wziąłem dekoder, taki jak tu (foto z OLXa):

 

MRkuPsO.png

 

Zapłaciłem przez portmone.com.ua - mam Visę Inteligo w PLN

https://viasat.ua/payment/payment-card

 

Dekoder nie urywa żadnej części ciała, trzeba czekać 5 sekund na pojawienie się obrazu po przełączeniu programu :-P 

Na razie też często nie odtwarza programów z Amosa 4.0W, nie wiem czemu, z Astry 4A nie ma problemów. Może warunki pogodowe, może coś innego.

 

Edytowane przez marcel_82
płatności z karty w PLN Visa jednak działają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcel_82 spróbuj przez tą stronę:

https://www.portmone.com.ua/r3/oplata-tb-viasat

 

Ja mam Xtra TV i płatność VISA z PKO BP przechodzi.

Z Amosa 4W działają mi wszystkie kanały które były FTA a teraz zostały zakodowane.

Dodali ich wersja w HD.

 

@shark to zależy jaki program się ogląda. Po zakodowaniu FTA kanałów z 4W - 4.8E oraz uruchomieniu paczki Xtra z 13E ceny całkiem przystępne.

Doładujesz oglądasz :)

 

Szczególnie Setanta Sport - Futbol 1 HD - Futbol 2 HD - Futbol 3 HD jak ktoś fanem sportu jest.

 

4da753349c530d7b.jpg

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tweed77 napisał:

@marcel_82 spróbuj przez tą stronę:

https://www.portmone.com.ua/r3/oplata-tb-viasat

 

Ja mam Xtra TV i płatność VISA z PKO BP przechodzi.

 

Oświeciło mnie! Miałem 0,00 na płatności w necie :-D 

Rzadko je robię i od razu ustawiam potem na zero.

Dzięki

4 godziny temu, tweed77 napisał:

Z Amosa 4W działają mi wszystkie kanały które były FTA a teraz zostały zakodowane.

A jaką masz jakość sygnału?

Chyba widzę, gdzie leży problem.

 

Wchodząc w ustawienia dekodera mam ustawione porty DiSEqC odpowiednio i mam tak:

 

1). Astra 4A - dla np. 12092 V 30000 mam: siła sygnału 88%, jakość 100% i jest na zielono = działają programy

 

2). Amos 2_3 4.0W pokazuje 6 transponderów, m.in.:

- 11140 H 30000 - siła 90%, jakość 75% i jest na żółto

- 12410 H 20833 - 0% i 0%

- 12297 H 45000 - skacze strasznie, ale jest na czerwono, powiedzmy siła 85% ale jakość ~50%

 

Gdy włączam np. program ICTV, to pokazuje mi w informacjach o programie:

- 12297 H 45000 - 0% i 0%  (dziwne -> patrz wyżej)

Wg lyngsat:

https://www.lyngsat.com/tvchannels/ua/ICTV.html

program jest na 12297, ale też na 11140, więc czemu dekoder wybiera dla programu sobie 12297?

Identycznie dla tego i innych:

https://www.lyngsat.com/tvchannels/ua/Telekanal-STB.html

Dla każdego programu to się ustawia ręcznie? Można tak w ogóle?

 

W dekoderze CP nie miałem problemów, mam 3 oczka, jeden kabel idzie do mieszkania, w dekoderze ustawione porty i wszystko śmigało samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mają niezły bałagan w tym całym Viasat.
Nie ma zwykłego podpisywania umów, tylko przez telefon. OK, w sumie fajnie, ale najpierw jedna młoda konsultantka powiedziała, że nie można w Polsce oglądać ich oferty :-D  i mam zwrócić się do polskiego operatora, oczywiście nie umiała powiedzieć jakiego, a potem przy drugim dzwonieniu okazało się, że do numeru z którego dzwoniłem był już przypisany nr umowy (ciekawe jakim cudem, jak pierwsza twierdziła, że nie można, haha ), no i że mam już na starcie dług -6,70 UAH bodajże. Druga była bardziej ogarnięta i podpowiedziała, co i jak.
Dzięki Ci za twoje posty, chyba poszukam jakiegoś instalatora w Stargardzie Szcz i wezmę dla ojca który zna ukraiński :-) zainspirowałes mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 13.05.2020 o 02:41, 5etho napisał:

Dzięki Ci za twoje posty, chyba poszukam jakiegoś instalatora w Stargardzie Szcz i wezmę dla ojca który zna ukraiński :-) zainspirowałes mnie

Cześć!

Dopiero przypadkiem zauważyłem, że ktoś odpisał. ;) Masz Viasat? 

Ja w dalszym ciągu nie mogę ręcznie wpisywać częstotliwości, ale przez krótki czas (kilka tyg.) były programy z Amosa, m.in.  ICTV, STB.

Potem znowu zniknęły. Jakość sygnału okej, więc nie to jest chyba problemem. Magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...