Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 27.01-02.02

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 27.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień (do 14:00!) (+ Game Schett and Mats od 14:00)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 8. dzień (do 09:00!)
21:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Berlinie - 5. dzień (do 23:15)
23:00 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 2. etap (do 00:30)

 

Wtorek, 28.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 07:00)
09:00 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (+ Game Schett and Mats od 08:45 i 11:00)
17:35 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 1. przejazd slalomu mężczyzn
18:20 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Anwil Włocławek - Teksut Bandirma
20:35 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Schladming - 2. przejazd slalomu mężczyzn
21:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Berlinie - 6. dzień (do 23:25)
23:00 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 3. etap (do 00:30)

 

Środa, 29.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 07:00)
09:00 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej (+ Game Schett and Mats od 09:15 i 11:30)
13:55 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - 1. dzień (do 17:00)
17:55 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Turk Telekom - Polski Cukier Toruń
20:10 E2 SNOOKER: Turniej German Masters - 1. dzień (do 23:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 4. etap (do 00:30)

 

Czwartek, 30.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn
03:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecze półfinałowe gry pojedynczej kobiet (do 08:15)
09:30 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn (+ Game Schett and Mats od 09:30 i 12:30)
10:00 E2 SNOOKER: Turniej German Masters - 2. dzień (do 13:00)
14:55 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - 2. dzień (do 18:05)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - 2. dzień (do 23:00)

 

Piątek, 31.01:

 

05:00 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy legend mężczyzn
06:00 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry podwójnej kobiet
08:30 E2 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sapporo - kwalifikacje (+ studio od 08:00 i 09:45)
09:30 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn (+ Game Schett and Mats od 09:30 i 12:30)
13:45 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Seefeld
13:55 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - 3. dzień (do 17:00)
15:50 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Seefeld
18:20 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Mammoth Mountain
20:15 E1 LEKKOATLETYKA: Mityng w Karlsruhe (do 22:00)
20:15 E2 SNOOKER: Turniej German Masters - 3. dzień (do 23:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 5. etap (od 00:35)
23:00 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Mammoth Mountain

 

Sobota, 01.02:

 

02:15 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne (do 08:00)
08:30 E2 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sapporo (+ studio od 08:00 i 10:30)
09:30 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet (+ Game Schett and Mats od 09:15 i 12:00)
11:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - zjazd mężczyzn
12:15 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry mieszanej
13:00 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Seefeld - konkurs skoków (+ studio od 12:45)
14:00 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - mecz półfinałowy (do 17:30)
14:55 E2 KOLARSTWO PRZEŁAJOWE: Mistrzostwa Świata - Dübendorf 2020
17:50 E1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Niżny Nowogród
18:20 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Mammoth Mountain
20:10 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - mecz półfinałowy (do 23:30)
21:50 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Mammoth Mountain
23:30 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 6. etap (od 00:30)

 

Niedziela, 02.02:

 

05:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn
08:50 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Roza Chutor
09:30 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn (+ Game Schett and Mats od 09:15 i 12:30)
10:20 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:30 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Seefeld
13:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:00 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - mecz finałowy (do 17:00)
14:55 E2 KOLARSTWO PRZEŁAJOWE: Mistrzostwa Świata - Dübendorf 2020
20:00 E1 SNOOKER: Turniej German Masters - mecz finałowy (do 23:00)
23:00 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 7. etap (do 00:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 27.01:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom
20:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom

 

Wtorek, 28.01:

 

18:25 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/8 finału: SCO Angers - Stade Rennais FC
20:50 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/8 finału: AS Monaco - AS Saint-Etienne

 

Środa, 29.01:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grot Budowalani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
17:50 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Challenge Cup - mecz 1/8 finału: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Spor Toto SC Ankara
18:25 PSN PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/8 finału: Pau FC - Paris Saint-Germain
20:00 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
20:50 PSN PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/8 finału: Olympique Marsylia - RC Strasbourg

 

Czwartek, 30.01:

 

18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno

20:45 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Barca - Zenit Sankt Petersburg
20:50 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/8 finału: OGC Nice - Olympique Lyon

 

Piątek, 31.01:

 

09:30 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 1. i 2 przejazd mężczyzn (do 12:30)
13:00 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 1. i 2 przejazd kobiet (do 16:00)
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
17:45 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot
18:30 PSN NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Mammoth Mountain

19:30 PPV BOKS: Gala w Kinszasie - walka: Michał Cieślak - Ilunga Makabu
20:00 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - RKC Waalwijk
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
21:30 PSN ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Milwaukee 2020 - 1. dzień (do 22:00)
22:00 PSE ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Milwaukee 2020 - 1. dzień (do 02:15)
22:00 PSN SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Mammoth Mountain

 

Sobota, 01.02:

 

09:30 PS  BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd dwójek kobiet
10:50 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata juniorów - Lenzerheide 2020 - bieg sprinterski juniorów
11:00 PSN   BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd dwójek kobiet
13:00 PSN   BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn (do 16:00)
13:35 PS   BIATLON: Mistrzostwa świata juniorów - Lenzerheide 2020 - bieg sprinterski juniorek
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
17:30 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Start Lublin - King Szczecin
19:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - FC Emmen
20:00 PSN   ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Milwaukee 2020 (do 23:30)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - GKS Katowice
20:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Consar Rawenna - Vero Volley Monza

 

Niedziela, 02.02:

 

10:00 PSE    BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 1. przejazd czwórek mężczyzn
10:50 PS   BIATLON: Mistrzostwa świata juniorów - Lenzerheide 2020 - bieg na dochodzenie juniorów młodszych
11:00 PS      7. STREFA
11:30 PSN   BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - 2. przejazd czwórek mężczyzn
11:50 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata juniorów - Lenzerheide 2020 - bieg na dochodzenie juniorek młodszych
14:00 PS   BIATLON: Mistrzostwa świata juniorów - Lenzerheide 2020 - bieg na dochodzenie juniorów
14:45 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
15:10 PS   BIATLON: Mistrzostwa świata juniorów - Lenzerheide 2020 - bieg na dochodzenie juniorek
15:30 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Top Volley Cisterna - Leo Volley Modena
16:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Aluron Virtu CMC Zawiercie
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
18:00 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa
20:00 PS      GALA TYGODNIKA "PIŁKA NOŻNA" (+ studio od 21:30) (również w Super Polsacie!)
20:00 PSN   ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Milwaukee 2020 (do 22:40)
20:30 PSE    SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 27.01:

 

18:55 4-4-2
22:05 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 28.01:

 

20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - Torino FC (+ studio od 20:10 i 22:40)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 29.01:

 

16:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: NMC Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock (+ studio od 16:30)
18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia CF
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz: Real Saragossa - Real Madryt CF
23:05 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 30.01:

 

18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: FC Barcelona - CD Leganes
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: CD Mirandes - Sevilla FC
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 31.01:

 

17:55 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: Metraco Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław (+ studio od 17:30)
21:00 RING TVP SPORT
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 01.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
08:25 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sapporo (+ studio od 07:45) (również w TVP1!)
10:50 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Toblach-Cortina (do 11:35)
11:35 STAN FUTBOLU
12:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: ORLEN Wisła Płock - KPR Gwardia Opole (+ studio od 12:35)
15:00 KOLARSTWO PRZEŁAJOWE: Mistrzostwa świata - Dubendorf 2020 - wyścig kobiet (do 16:05)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 02.02:

 

02:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sapporo (+ studio od 01:00) (również w TVP1!)
04:05 HOKEJ: NHL - mecz: Calgary Flames - Edmonton Oilers
11:40 JEŹDZIECTWO: Cavaliada Tour w Lublinie - Grand Prix (do 14:30)
14:30 KOLARSTWO PRZEŁAJOWE: Mistrzostwa świata - Dubendorf 2020 - wyścig mężczyzn (do 16:05)
18:35 HOKEJ: NHL - mecz: Washington Capitals - Pittsburgh Penguis
21:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Wtorek, 28.01:

 

17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Knack Roeselare (+ wstęp od 17:30)
19:25 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Berlin Recycling Volleys - Fakieł Nowy Urengoj
20:25 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Cucine Lube Civitanova - Jihostroj Czeskie Budziejowice

 

Środa, 29.01:

 

04:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
12:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Kuzbass Kemerowo - ACH Volley Ljubljana
15:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Halkbank Ankara - Jastrzębski Węgiel
16:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Zenit Kazań - VC Greenyard Maaseik
18:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Benfica Lizbona (+ wstęp od 18:30)
19:55 C+ SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: VfB Friedrichshafen - Vojvodina NS Seme Nowy Sad
20:25 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Sir Sicoma Monini Perugia - Tours VB
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Liverpool FC

 

Czwartek, 30.01:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: As serwisowy
15:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł - Trentino Itas (również w nSport+!)
22:00 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV (również w nSport+!)

 

Piątek, 31.01:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Pod koszem
20:20 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - CA Osasuna (również w nSport+!)

 

Sobota, 01.02:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Milwaukee Bucks - Denver Nuggets
13:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Chelsea FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:10 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Walia - Włochy
15:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin
15:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt (+ studio od 15:30 i 18:00) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Southampton FC (+ GPS od 15:30)
17:40 C+S2 RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Irlandia - Szkocja
18:00 nS+   SPORT MOTOROWY: Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro - Grand Prix Węgier
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Wolverhampton Wanderers FC (+ GPS od 18:00)
18:25 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - Real Valladolid
20:25 C+  SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Włoch - mecz półfinałowy (od 21:00 również w nSport+!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Celta Vigo (+ GPS od 20:30)
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves

 

Niedziela, 02.02:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Boston Celtics - Philadelphia 76ers
11:55 C+S2 PILKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Real Sociedad
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Arsenal FC
15:55 C+S2 RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Francja - Anglia
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Włoch - mecz finałowy
20:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Houston Rockets - New Orleans Pelicans

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 27.01:

 

20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4: rundy: AFC Bournemouth - Arsenal FC

 

Wtorek, 28.01:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - VfL Bochum (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SpVgg Greuther Fürth - FC Sankt Pauli (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - rewanżowy mecz półfinałowy: Aston Villa FC - Leicester City FC

 

Środa, 29.01:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Osnabrück - SV Sandhausen (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - rewanżowy mecz półfinałowy: Manchester City FC - Manchester United FC

 

Czwartek, 30.01:

 

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - FC Norymberga (również w Eleven Sports 4!)

 

Piątek, 31.01:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Stoke City FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 01.02:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - VfB Stuttgart
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - RCD Espanyol (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Hull City AFC - Brentford FC
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Brescia Calcio
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00)
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Parma Calcio (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach (+ studio od 17:30)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - AS Roma (+ studio od 20:25 i 22:40)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 02.02:

 

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina
13:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Norymberga - SV Sandhausen
13:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Betis Balompie
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Hellas Werona (+ studio od 14:30 i 17:00)
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - SPAL 2013
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - SC Freiburg
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Getafe CF
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - VfL Wolfsburg
17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - Torino FC (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - CD Alaves (+ studio od 18:00)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Inter Mediolan (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - UD Levante (+ studio od 20:30 i 23:00)
23:15 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 27.01:

 

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ALBA Berlin - HAKRO Merlins Crailsheim

 

Piątek, 31.01:

 

10:30 FK SPORTY WALKI: Gala ONE Championship: Fire & Fury (do 16:25)
20:00 SK DART: The Masters - 1. dzień (do 00:10)

 

Sobota, 01.02:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Tofaş - Gaziantep Basketbol
13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Pinar Karşiyaka - Frutti Extra Bursaspor
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Beşiktaş Sompo Sigorta - Galatasaray Doga Sigorta
18:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: MMKS Katarzynki Toruń - 1KS Ślęza Wrocław
20:00 SK DART: The Masters - 2. dzień (do 00:00)

 

Niedziela, 02.02:

 

12:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - DKV Joventut Badalona
15:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - s.Oliver Würzburg
18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Ogm Ormanspor - Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll
20:00 SK DART: The Masters - 3. dzień (do 00:00)

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 30.01:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Waste Management Phoenix Open - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 31.01:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Waste Management Phoenix Open - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 01.02:

 

11:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Saudi International - 3. runda (do 15:00)
20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Waste Management Phoenix Open - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 02.02:

 

11:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Saudi International - finał (do 15:00)
20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Waste Management Phoenix Open - finał (do 00:00)

 

Edited by bart18
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

środa

18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia CF

20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: Real Saragossa - Real Madryt CF

czwartek

PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: CD Mirandes - Sevilla FC

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...