Jump to content

Problemy ze sprzętem i z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

@n0rek Jeśli problem występuje tylko na wersjach "Super HD" (czyli Polsat Sport Premum 1 i 2) a na kanałach PSP 3-6 jest ok to stawiałbym raczej na to, że PVR7000 (lub jego dysk) nie wyrabia przy takim wysokim bitrate z jakim nadawane są te kanały.

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

@n0rek Jeśli problem występuje tylko na wersjach "Super HD" (czyli Polsat Sport Premum 1 i 2) a na kanałach PSP 3-6 jest ok to stawiałbym raczej na to, że PVR7000 (lub jego dysk) nie wyrabia przy takim wysokim bitrate z jakim nadawane są te kanały.

Czy sa jakies inne kanaly SuperHD na ktorych moglbym to sprawdzic?

Witajcie

Moja sąsiadka ma od kilku dni problem z dekoderem HD 3000, mianowicie, chodzi o dźwięk, który się jej przycina na niektórych kanałach m.in. TVP Seriale, AXN Spin, Polsat Film a także na TVP Kultura. Czy sąsiadka powinna iść do APS'u? Czy wezwać jakiegoś instalatora? 

Głównym jest chyba ten tp. z którego nadaje Polsat. Ja zawsze ustawiam pod tp. TVNu , jest on słabszy niż pozostałe i jak na nim mam wysokie wskazania to z resztą problemów też nie ma.

• 1 month later...

Od pewnego czasu niktóre kanały np. Polsat Sport zanikają i całkowicie tracą sygnał - myślałem że to antena albo kabel, ale inne np Eurosport mają sygnał kapitalny, czy to awaria Cyfrowego Polsatu ? HD 5500s - na obu dekoderach sytuacja identyczna !

Eurosport a Polsat Sport to niskie i wysokie pasmo, więc taka usterka jest prawdopodobna np przez konwerter. Na drugi raz sprawdz czy jak ucieka ci Polsat Sport czy działa np TVP2.