Skocz do zawartości

Problemy ze sprzętem i z odbiorem sygnału Polsat Box


minajta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podane przez Ciebie kanały występują na tej samej częstotliwości, co może wskazywać na uszkodzenie konwertera.

Jeśli masz taką możliwość, to zweryfikuj funkcjonalność urządzenia, podłączając je do innej instalacji satelitarnej. 

Takiej diagnostyki dokonasz również w punkcie Cyfrowego Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@doxa123 jeżeli sygnał będzie prawidłowy to telefon na infolinię a najlepiej do działu technicznego w celu ponowienia uprawnień. Jeżeli to nie pomoże ,to wymiana dekodera w APS na nowy ,bez żadnych aneksów ,umów. Wymiana serwisowa z powodu wadliwego sprzętu. Najlepiej wymienić 2-3 dni po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego. Na nowym dekoderze powinieneś mieć nadany pakiet techniczny ,który powinien działać do nowego okresu rozliczeniowego ,czyli prawie miesiąc free całej paczki plus  HBO, Cinemax i chyba Ekstraklasa. Oczywiście nie jest regułą ,że ten pakiet będzie działać ale w większości przypadków tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge ustawić innej częstotliwości. Jest jedna pozycja 12188. Satelita Hot Bird, Polaryzacja pionowa.  Kanały z linka działają.  Jak jest DVB S- siła sygnału 0, jak przestawie na S2 - 56 %. Aczkolwiek tak czy tak TVP1 nie działa na żadnym ustawieniu. Jest jeszcze taki niuans że mam podpięty jeden kabel antenowy. Miałem remont i jeden kabel mi majster przeciął i tak zostało o ile to ma znaczenie

Edytowane przez doxa123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, doxa123 napisał:

Jest jeszcze taki niuans że mam podpięty jeden kabel antenowy. Miałem remont i jeden kabel mi majster przeciął i tak zostało o ile to ma znaczenie

Dla odbioru nie ma to znaczenia. Przewód powinien być wpięty w gniazdo LNB1, a w menu instalacji (Instalacja akcesoriów) liczba używanych wejść SAT na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...