Skocz do zawartości

Problemy ze sprzętem i z odbiorem sygnału Polsat Box


minajta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CBS Acton, TVP Rozrywka, Zoom TV, Metro, na każdym z tych kanałów z częstotliwości 10757MHz faktycznie w nieregularnych odstępach czasu pojawia się mniejsza lub większa grupa pikseli. Sygnał na HD5500s: Siła 88%, Jakość 66%.

Przy włączonych "Informacjach o sygnale" problem nie występuje.

W wolnej chwili przyjrzę się pozostałym kanałom z tego transpondera.

 

 

Dzisiaj jednak na Stars TV zaobserwowałem pikselozę. Sygnał ciągle 87/66.

 

Od kilku dni zwracałem uwagę na w/w kanałach na wspominany problem i nie zauważyłem jego występowania. Chyba jednak problem po cichu został rozwiązany przez CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam braki sygnału m.in. na tp. 11449H27500, 12015H27500. Sygnał znikał i pojawiał. Teraz nie ma wcale od kilku minut. Czy ktoś ma podobnie?
Dodam, że inne tp odbierają dobrze.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak jest u was z odbiorem w złej pogodzie? Chodzi mi o to że przeglądając inne strony lub komentarze pod artykułami Cyfrowego Polsatu to dużo ludzi piszą że mają problemy przy lekkim załamaniu pogody nawet na własnych większych antenach. Myślę że nie powinno być różnicy czy ma się Polsat czy NC+ jeśli antena jest dobrze ustawiona.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu wszystkie kanały były, a teraz na każdym pisze "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie." Czy to normalne? Mam na kanale 1 Polsat HD. Czekać na uprawnienia?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o odpowiedź,  ile w procentach prawidłowo powinno być: siły sygnału i jakości sygnału? Zmieniałem konwerter i mam na tą chwilę: siła sygnału: 84% a jakość sygnału: 100%. Czy to są prawidłowe parametry, czy próbować ten pierwszy jeszcze poprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dekoder był odłączony od zasilania stracił uprawnienia, ponownie podłączony 21 grudnia wieczorem.

Kilka programów zaświeciło po kilku godzinach, na reszcie komunikat:

Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.

Akurat zaświeciły te, które oglądam. Nie ponawiam sygnału z ciekawości po jakim czasie dekoder odbierze resztę uprawnień.

Robię test co ile lecą uprawnienia.

Dekoder mam na pozycji 1 Polsat HD.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Od pewnego czasu mam problem z odbiorem wszystkich programów TVN. Nie ma ich w ogóle lub są bardzo słabe. Wymieniłam konwerter na nowy: Televes ale nadal jest to samo :/

Antena jaką posiadam to Hot Bird 6/8/9

Dekoder HD3000

 

Czy wiadomo co jeszcze może być nie tak?

 

P.S.: Sprawdzałam siłę sygnału na poszczególnych kanałach i TVN oraz wszystkie pochodne są na 0% lub maks siła 10% natomiast pozostałe programy jak TVP itd są normalnie w normie

Edytowane przez saamoosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet LTE masz w Plusie lub T-Mobile? Wystarczy, że jest to telefon z internetem LTE zbyt blisko dekodera. Czasem pomaga jego odsunięcie lub wyłączenie LTE. Oczywiście mówimy tu o sytuacji, że antena i skręt konwertera są ustawione precyzyjnie za pomocą miernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...