Skocz do zawartości

Problemy ze sprzętem i z odbiorem sygnału Polsat Box


minajta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ro odpowiedni dział ale wczoraj na kanale discovery life pojawił mi się błąd „tego kanału nie ma w twoim abonamencie” a wiem że jest ;d uprzedzając pytania powiem tylko że ponowienie uprawnień nie pomogło natomiast axn spin w ogóle nie odbiera może zmienili parametry a ja nic o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2019 o 08:38, _Artek_ napisał:

Nie wiem czy ro odpowiedni dział ale wczoraj na kanale discovery life pojawił mi się błąd „tego kanału nie ma w twoim abonamencie” a wiem że jest ;d uprzedzając pytania powiem tylko że ponowienie uprawnień nie pomogło natomiast axn spin w ogóle nie odbiera może zmienili parametry a ja nic o tym nie wiem.

Czy sytuacja nadal występuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłącz router i sprawdź, czy będzie jakaś poprawa.

2. Zamień dekodery miejscami - czy problem również wystąpi.

3. Końcówki możesz posprawdzać, ale jeśli problem dotyczy niektórych kanałów (transponderów), to raczej wina będzie w antenie (ustawienie do poprawy, albo coś z konwerterem). Jak masz sygnał "na granicy odbioru", to może tak być, że jeden model dekodera odbierze sygnał, a inny nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzane i to samo.  Najlepsze  jest to że problem jest tylko na dekoderze EVOBOX LITE i tylko na 2 telewizorach, na 3 telewizorze wszystko działa.  Ten 3 ma najkrótszą drogę do anteny, czyżby długość kabla miała znaczenie?

Tak poza tym antenę miałem zakładana nową i ustawianą przez serwis. Konwerter uniwersalny, a polsat niby radzi jakiś "unicable"

Edytowane przez pawel15987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel15987

Przy Unicable zyskujesz na dekoderze Evobox PVR większe możliwości. Możesz nagrywać 3 kanały jednocześnie (niezależnie) a 4 oglądać. Zyskujesz również fast zapping czyli szybciej dekoder przerzuca kanały.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pawel15987 napisał:

Wszystko sprawdzane i to samo.  Najlepsze  jest to że problem jest tylko na dekoderze EVOBOX LITE i tylko na 2 telewizorach, na 3 telewizorze wszystko działa.  Ten 3 ma najkrótszą drogę do anteny, czyżby długość kabla miała znaczenie?

Tak poza tym antenę miałem zakładana nową i ustawianą przez serwis. Konwerter uniwersalny, a polsat niby radzi jakiś "unicable"

Wykonaj podmianę krzyżową, czyli podłącz dekoder Multiroom w miejsce głównego oraz główny pod instalację dodatkowego i zweryfikuj sytuację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...