Skocz do zawartości

[INEA] Modem ZTE


Rekomendowane odpowiedzi

Po zrestartowaniu modemu do ustawien domyslnych przez chwile da sie zalogowac. User admin haslo admin dziala przez kilkanascie sekund i jest opcja UPNP. Da sie to jakos na stale ustawic?

 

zte.png

Edytowane przez Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum. Poprawiono też pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radier udało mi sie zalogowac do panelu admina. Po zrestartowaniu do ustawien domyslnych da sie zalogowac wpisujac user admin i haslo admin. Dziala to na okolo 20 sekund. Ja szybko wbilem w zakladke tr-069 i wylaczylem te funkcje i na stale mam dostep do panelu admina, ale za to mam brak internetu. :/ Jest jakis sposob, zeby miec dostep do panelu admina i miec dostep do internetu? Moze recznie ustawic adresy IP itp.?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radier

Jednak jest szansa. Udało mi się uzyskać uprawnienia admina i mieć również dostęp do internetu.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy spotkał ktoś taki problem, że sieć Wi-Fi 5 GHz znika? Router ZTE F680. Co jakiś czas ta sieć jest niewidoczna przez wszystkie urządzenia,  pomimo diody zielonej sygnalizującej jej pracę na routerze. Dopiero po restarcie routera sieć 5 GHz jest ponownie dostępna.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 1/23/2020 at 2:51 AM, Dzekson22 said:

@radier

Jednak jest szansa. Udało mi się uzyskać uprawnienia admina i mieć również dostęp do internetu.

Możesz powiedzieć jak udało ci się dokładnie osiągnać? Też mam F680 i głupio jest mieć łączę 1Gbit, z którego nie możesz w pełni korzystać (np. seedować torrenty). Przekierowywanie portów powinno być standardową opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Markk2 napisał:

Możesz powiedzieć jak udało ci się dokładnie osiągnać? Też mam F680 i głupio jest mieć łączę 1Gbit, z którego nie możesz w pełni korzystać (np. seedować torrenty). Przekierowywanie portów powinno być standardową opcją.

zresetowalem ustawienia fabryczne i mozna sie zalogowac do admina wpisujac login i haslo admin, dziala okolo 20-30 sekund i wylaczem tr069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dzekson22 said:

zresetowalem ustawienia fabryczne i mozna sie zalogowac do admina wpisujac login i haslo admin, dziala okolo 20-30 sekund i wylaczem tr069 

I wszystkie funkcje jak np. przekierowywanie portów, UPnP działają? Możesz nadal zmieniać ustawienia, INEA się nie przy[beep]ziela i nie resetuje niczego zdalnie? Dostęp do routera będę miał dopiero za tydzień i chętnie bym spróbował jeśli by wszystko działało potem bez problemu, a głupio by było musieć dzownić i prosić INEA o restart konfiguracji, bo z internetu korzystają współlokatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.02.2020 o 18:23, Dzekson22 napisał:

zresetowalem ustawienia fabryczne i mozna sie zalogowac do admina wpisujac login i haslo admin, dziala okolo 20-30 sekund i wylaczem tr069

 

Możesz napisać dokładnie jak to wyłączyć? W sekcji "TR069 Magagement" nie ma opcji do wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...