Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@g0nz0s Polsat i TV4 są w "HD" z bitrate 4,5 Mbps z groszami jako najwyższa jakość, zresztą jak wszystko w IPTV poza PSP ;)...

W OTT masz je w SD przez DVB-T.

Ogólnie chwilę ostatnio znowu klikałem tym Evoboxem IP to nadal brak napisów, brak wyboru ścieżek, część funkcji w menu i na pilocie nieaktywna i po prostu nic sie nie dzieje po wyborze, timeshift na TVP i TVN zablokowany (a kiedyś działał, po prostu nie było catchupa - co najlepsze na CP GO TVNy można cofać ;)), dziwne to wszystko jest.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam można coś zamówić no i najważniejsze - jak wejść do oferty OTT z głównej strony cyfrowypolsat.pl której adres pokazuje się w reklamie? ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Już widzę, że adblock blokuje mi (i pewnie 90% osób ;)) banner OTT który się wyświetla na górze. Co ciekawe wszystkie inne grafiki są.

W głownym menu na górze tego nie ma (a jest nawet tv mobilna).

 

co.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy zapiszą się na liście mux-y lokalne jeśli jesteśmy w zasięgu. I druga rzecz jak sobie radzi z różnymi wersjami TVP3, lepiej

od T-HD210 z Tv Mobilnej czy tak samo będzie działać tylko jedna wersja.

Jeśli już bym brał to raczej bym wybrał umowę, dekoder złotówka i 24 miesiące zobowiązania po 10 złotych. No i 3 miesiące cała oferta. No i niestety taki sam pilot jak przy dekoderach sat to duży minus, jeśli mają być w jednym pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jeneka napisał:

Nigdy nie zrozumiem chciwości $ w ott tu stawka za pakiet powinna być niższa z 10zl niż opcja sat. Dość że bieda to ceny z kosmosu. 

 

Jeszcze oferta stałaby się zagrożeniem dla satelitarnej kontraktowej oferty CP i to dopiero byłaby bieda. Natomiast brak niektórych kanałów jest irracjonalny biorąc pod uwagę fakt ich dostępności w innych otwartych ("bez pudełek") serwisach OTT jak Filmboxy. No przesada to cena tego pudła - za 10 zł/m-c to żadnego dekodera chyba CP nie udostępnia a ta technologia wydaje się być tańsza niż satelitarna

 

Jeszcze jednego nie mogę pojąć - konkurent CP czyli  T-Mobile w swoim pudełku sprzedaje pakiety ipla od CP, które lepiej są spakietyzowane niż to co oferuje CP - co prawda nie są bezpośrednie zaimplementowane ale jako opcje startowa niewymagająca dodatkowego przeszukiwania sklepu z aplikacjami. Wystarczyło uzupełnić pakiety ipla brakującymi kanałami TVNu i byłaby niezła oferta

 

A wycenienie swoich kanałów to rozbój w biały dzień  - 20 zł, tyle co paczka HBO to jakiś żart

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 10:36, wojtekmedia2 napisał:

Jak jest to tylko w okolicach Warszawy, a tak ogólnie w Polsce nie ma wersji HD.

Polsat HD nie jest dostępny naziemnie w ramach multipleksu lokalnego DVB-T w Warszawie. Naziemnie jedynie dostępny jest w ramach MUX-L4 nadawanego we Wrocławiu oraz okolicach. W Warszawie w ramach mux testowego TVN dostępne są kanały TVN HD, TVN7 HD oraz TTV HD. Polsat HD był kilka lat temu nadawany w ramach dodatkowego mux'a lokalnego Polsatu w Stolicy, ale po pewnym niedługim czasie go wyłączono. 

Edytowane przez matt525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży masz telewizor? Jak co najmniej 50" to nagraj filmik jak działają kanały: Polsat Sport HD, Extra HD oraz News HD :) Ciekawi mnie czy jest taka sama bieda jak przez Iple, gdzie widać klatki przy oglądaniu czy też może wprowadzili jednak jakiś ulepszacz na swoim dedykowanym urządzeniu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, widać. 

 

O ile kanały Polsat Sport Premium HD są wyświetlane wzorowo z FPS na poziomie 50 klatek to zwykły Polsat Sport HD, Extra HD i News HD już z 25 FPS i mniejszym bitrate. 

 

Obecnie mam LG OLED B8 55", wcześniej Panasonic EX700 50" oraz dodatkowo na pokładzie jest jeszcze Xiaomi MiBox 3 (Android TV) i nieważne czy przez wbudowaną w telewizor aplikacje Ipla czy też przez box'a to treści transmitowane "na żywo" kłują w oczy. Szczególnie piłka nożna i tenis, gdzie dynamika jest duża. 

 

Upłynniacze w telewizorze tylko trochę poprawiają ten stan rzeczy, ale nie poprawią przecież słabego źródła. Zresztą nie lubię używać upłynniaczy w tv. 

 

Jeśli tego nie widzisz to pora się wybrać do okulisty ;) 

 

Napisałem zgłoszenie w tej sprawie do techników Ipli, ale pewnie niewiele z tym zrobią. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego w ipli akurat nie widzę (w przeciwieństwie do NC+ GO i Playera, więc raczej do okulisty iść nie muszę).

Zarówno na nowym LCD 4K, ani na starej plaźmie. Upłynniaczy z założenia nie używam.

Może Ty za bardzo przyzwyczaiłeś się do efektu teatru? ;)

Swoją drogą, jakiś czas temu na Polsacie Sport trafiłem na ekran z feedu Wimbledonu z informacją, że jest w 1080 50i (czyli w rzeczywistości 25 pełnych klatek), więc nikt Ci z tego 1080p nie wyczaruje, nawet przez net. I taka jest większość przekazów, bo to standard nadawczy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem nie oglądam materiałów z użyciem upłynniaczy - efektów opery mydlanej, itp. 

 

Mam aktywny pakiet Polsat Sport Premium oraz sportowy (PS, PSE oraz PSN) i jest znacząca różnica na korzyść tego pierwszego. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...