Jump to content
wojtekmedia2

Evobox Stream i usługa OTT

Recommended Posts

W dniu 11.12.2019 o 09:42, Yaro1981 napisał:

Było spoko przez cztery dni i od wczoraj znów się zaczęło , co za badziew 😤

Czy odradzasz OTT/EvoboxStream?

@staniwaw

Zamów sobie usługę, telefonicznie/ lub przez sklep internetowy  masz 14 dni na testowanie urządzenia.

Nie będzie Ci odpowiadać to możesz zrezygnować.

Edited by lukimann

W dniu 25.12.2019 o 10:13, Darek z Ozimka napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat Przymierzam się do zakupu tego dekodera w marcu. Czy ten dekoder mógłby przeleżeć w szafie do sierpnia czy trzeba go od razu aktywować (W sierpniu moja siostra się wyprowadza do innego mieszkania)

A po co ma 5 miesięcy leżeć w szafie? Nie lepiej poczekać z zakupem do sierpnia i nie tracić 5 miesięcy gwarancji? Przecież Ci nie zabraknie.

W dniu 25.12.2019 o 10:13, Darek z Ozimka napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat Przymierzam się do zakupu tego dekodera w marcu. Czy ten dekoder mógłby przeleżeć w szafie do sierpnia czy trzeba go od razu aktywować (W sierpniu moja siostra się wyprowadza do innego mieszkania)

Możesz aktywować go od razu. Można go używać w całej Unii Europejskiej z dostępem do dowolnego Internetu, więc przeprowadzka nie będzie miała wpływu.

W dniu 28.12.2019 o 10:21, staniwaw napisał:

Jeśli chcesz poczuć dreszcz emocji związany z byciem testerem usługi - bierz śmiało. Telewizja po IP to dla CP to kompletna nowość, odkrywają dopiero ten świat i obecni klienci doświadczają klasycznych chorób wieku dziecięcego tej usługi/platformy.

Najpewniej nie odkryję Ameryki pisząc, że nie powinny nikogo dziwić potknięcia operatora w początkowej fazie wdrożenia.

Ty chcesz go kupić dla siebie ,czy siostra kupuje ? Jak masz blisko do sklepu ,to byś sam sprawdził.

14 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

@wuzel Rozmawiałem dziś ze siostrą i mi powiedziała że nie potrzebuje Evoboxa Stream bo wszystko ogląda na laptopie

Ale co ,mam ją przekonać do Evoboxa czy jak ,bo nie rozumiem ? Rok się dobrze nie zaczął a Ty sypiesz żartami ,mało z krzesła nie spadłem :rofl:.

• Haha 3

W dniu 29.12.2019 o 18:28, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Możesz aktywować go od razu. Można go używać w całej Unii Europejskiej z dostępem do dowolnego Internetu, więc przeprowadzka nie będzie miała wpływu.

A czy za granicą pobierze listę kanałów po resecie?

W dniu 28.12.2019 o 10:21, staniwaw napisał:

Eh.... najlepiej kupić i samemu sprawdzić, testować można w zasadzie 14 dni. No i mam pierwsze wrażenia: pierwszy zachwyt och, ach...ale tak szczerze; szału nie ma. Obraz w NC+ lepszy, tv internetowa teoretycznie nie reaguje na wiatry, deszcze i inne przeszkody, a tu tymczasem w Sylwestra migotanie, zacinanie, obraz jak witraż. I zaznaczam, że mam dobry internet, ale gdy np transfer waha się koło 16 mega, to obraz też mieli się, gdy pojawi się obraz większej "wagi"/ film/mecz, to występuje mielenie, podczas filmu na HBO Wataha, bywa to samo, program na National Geografic podobnie. Tak więc próba z EvoboxStream wygląda blado, raczej w obecnej formie nie do przyjęcia. Jest droga, policzyłem wszystko-zdzierstwo,musisz mieć dachowe DVB=T jak nie to nie masz np TVPSport, co za badziew!!! Po włączeniu bwa, że znikają programy DVB-T ale po ponownym ich instalowanu sa, co myślą w CP,że co chwila po wyłączeniu klient będzie ładował dachowe/naziemne programy, to nie jest XXI wiek!!! Produkcja EvoboxStream w Mielcu...hmmm jak ktoś ma problem z produkcją chińską albo Korea, Taiwan,to niech sobie kupi EvoboxStream, będzie miał dobre bo ...Polskie!!! Na dzisiaj po 13 dniach testowania nie kupię bo nie warto.Musiałbym z CP się boxować przez 24mce a oni są mocniejsi, bo wystawiają faktury!!! Dziękuję za pomoc, teraz to ja mogę doradzać, jestem praktykiem. Pozdrawiam

W dniu 2.01.2020 o 21:46, Darek z Ozimka napisał:

@wuzel Rozmawiałem dziś ze siostrą i mi powiedziała że nie potrzebuje Evoboxa Stream bo wszystko ogląda na laptopie

chyba ma rację

W dniu 31.12.2019 o 08:45, 4est napisał:

Jeśli chcesz poczuć dreszcz emocji związany z byciem testerem usługi - bierz śmiało. Telewizja po IP to dla CP to kompletna nowość, odkrywają dopiero ten świat i obecni klienci doświadczają klasycznych chorób wieku dziecięcego tej usługi/platformy.

Najpewniej nie odkryję Ameryki pisząc, że nie powinny nikogo dziwić potknięcia operatora w początkowej fazie wdrożenia.

dreszczyk to będziesz miał po włączeniu,ja go mam ...odradzam EBoxStream OTT, kup tez melisę bo restarty boxa wymagają liczenia do 100 aby opanować nerwy

• Like 2
  • Haha 1

Posted (edited)

Czyli usługa porażka.

Jeśli PC+ wprowadzi podobna usługę. 

Telewizję oparta o usługę Internetu to wnioski mogą być raczej podobne.

Słaby zamiennik wobec usługi IPTV np od Orange...

Edited by lukimann

Niech czytają ci co  twierdzą, ze własna produkcja daje przewagę i oszczędności.

Nie zapominajmy, że fabryka nadal produkuje te boxy na zapas do sieci sprzedazy. Oj, pękna magazyny....

• Confused 2

@zuzik1111 daje, bo mimo wad Evobox Stream jest i tak 2 klasy lepszy od otrzymanego w spadku po francuskim C+ Player+ Boxa czy Sagema DIW362 dla Play Now TV.

A na to, że operator nie ma odpowiednich łącz, żeby zapewnić odpowiedniej jakości streaming miejsce produkcji sprzętu nie ma wpływu ;).

Ja mam neta 50mbs i nie doświadczam jakiś wad działania (na początku były, owszem), ale LM w godzinach szczytu działa bez zarzutów u mnie, teraz oglądam Barcelonę z Espanyolem i też bez zarzutu. Dodam tylko, że po włączeniu meczu, przewijam go o minutę wstecz, aby materiał miał zapas na buforowanie i śmiga ok. Ale to jest jedyna niedogodność.

Witam, mozecie napisac jak to mozliwe ze ja kupujac dekoder evobox stream  za 300zl, wykupujac pakiet za 60zl nie mam podstawowych kanalow takich jak tvp1 tvp2 itd tylko jakies kanaly od numeru 200... 

Te kanały są dostępne po DVB-T.
Jeśli chcesz mieć podstawowe kanały przez Internet to na ten moment albo pilot.wp.pl albo visionbox.pl.