Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak się wykupi Evobox Stream na własność to automatycznie włączają się pakiety?

 

PS: Czytałem na stronie TV.Okazje że usługę można aktywować do 31.12.2020 roku. Co mam przez to rozumieć?

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

Czy jak się wykupi Evobox Stream na własność to automatycznie włączają się pakiety? 

 

3 minuty temu, hupatek napisał:

 

Tak. Na 3m.

 

Zgadza się. Należy podłączyć dekoder do Internetu od dowolnego dostawcy. Przez 3 miesiące możesz korzystać z pełnej oferty ponad 100 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

. Należy podłączyć dekoder do Internetu od dowolnego dostawcy.

 

+ antene DVB-T, bo podstawowych kanałów z TV naziemnej nie ma zdublowanych po Internecie (przynajmniej obecnie).

Za to po wygasnięciu pakietów IP oczywiście zostanie możliwość oglądania TV naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kiler napisał:

Czy można wziąć dekoder w dzierżawę i płacić tylko za wybrany pakiet? Na stronie widzę tylko opcję z kupnem dekodera za 299 i 3 miesięcy ze wszystkimi pakietami za free.

 

Tak. To jest główna oferta - doczytaj te kroki (w szczegolnosci 4) na http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-internetowa-ott/ 

Na Umowe 24mc : - 1PLN na poczatku, potem 10 PLN/mc  za samą dzierżawę dekodera  ( w tym na początku są 3 miesiące z pakietem "ponad "100 kanałów tylko nie podają jakie ) ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

OTT TV wymaga łącza o min. prędkości 8 Mb/s na jeden dekoder. Jeśli podpiszesz umowę i usługa nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł z niej zrezygnować w ciągu 14 dni.

Czy zgłaszałeś sprawę odnośnie IPLI? Z jakiego urządzenia korzystasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, torre24 napisał:

Jak to tak naprawdę działa? Tak jak Ipla? Chodzi mi o jakość przede wszystkim Polsatów sportowych. W Ipli da się to oglądać dopóki jest studio, jak już piłka w grze to jakość podła (mam światłowód 100 Mbps, żeby nie było).

 

 

Jakość jest bardzo dobra. 50 klatek na sekundę. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynność jest, ale jakości to nie wymyślajmy, nawet logotypy i belki z wynikami na kanałach innych niż PSP mają artefakty ;).

No i 8 Mbps to jest właśnie potrzebne do PSP, reszta to jest 4 mega z kawałkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ipla moim zdaniem wygląda ogólnie lepiej niż OTT/IPTV. U mnie Ipla na MiBoxie jak wskoczy w 1080p to tak leci, u znajomych z Evoboxem mimo łącza 80 Mbps jakość potrafi skakać między profilami po 20 razy na godzinę ;), a obraz z bitrate 2 Mbps w sporcie wygląda fatalnie.

Inna sprawa to płynność. Ja z tym w Iplu problemów nie mam, ale opinie są różne, były już na ten temat boje na forum ;). Natomiast co do OTT to jest zgoda, że tutaj wszystko wygląda ok, pewnie kwestia dedykowanego sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tej usługi:

1. Czy rzeczywiście działa opcja odtwarzania programów do 7 dni wstecz? Interesuje mnie głównie Discovery i National Geographic. Czy można odtworzyć każda audycje czy tylko wybrane i czy da się przewijać reklamy?

2. Czy jest opcja nagrywania na pendrive?

3. Czy jak mam u siebie w kablu w DVB-T lokalny program dodany przez operatora kablowego to się uda się go wyszukać w tym dekoderze?

4. Jakie są mniej wiecej opóźnienia na Eurosporcie względem tv satelitarnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zakupiłem wczoraj ten dekoder. Niestety mam pewien problem, z odbieraniem kanałów internetowych i nie jest to wina po stronie CP. Wychodzi na to, że mam problem jest u mnie albo u dostawcy internetu. Dekoder podpięty przez kabel (testowano tez po WIFI) po routerze. Wszystko pięknie wykrywa, zrobił aktualizację, działa Cyfrowy Polsat GO itd, ale nie odbiera żadnego kanału przez neta. Błąd odtwarzania, coś weryfikacja. Niestety nie widzę pełnego kominukatu bo szybko znika i czarny ekran. Dekoder nie przechodzi testu połączenia internetowego w ustawieniach. Na infolini powiedzieli mi, że wszystko u nich jestok, że problem u mnie, albo należy wymienić dekoder. Zrobiłem test poprzez hotspot z telefonu i zadziałało, ale cieło, bo wiadomo prędkość. Proszę o pomoc. Czy problem siedzi w ustawieniach routera (wszystko inne podpięte pod router działa prawidłowo), jeśli tak to gdzie, czy może problem jest u mojego dostawcy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fipii Na Discovery i Nat Geo jest dostępny catchup, można przewijać reklamy. Natomiast na dużej części popularnych kanałów (np. wszystkie TVNy, TVP itd) tej usługi nie ma.

 

@Dobcio Jakiś lokalny dostawca? Podobny problem już był na forum i z tego co pamiętam okazało się, że CP musiał dodać IP do "białej listy". Może @hupatek pomoże. Wymiana dekodera nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bugmenot napisał:

 

@Dobcio Jakiś lokalny dostawca? Podobny problem już był na forum i z tego co pamiętam okazało się, że CP musiał dodać IP do "białej listy". Może @hupatek pomoże. Wymiana dekodera nie ma sensu.

 

Yes ale to nie whitelista EU.

Lokalny dostawca robi semi-CGNAT-a, (który nie powinien nazywać się CGNAT-em ) z pulą adresów publcznych zmieniającą source IP co request, zamiast stosować dynamiczną alokację całych zakresów portów wyjściowych L4 na jednym IP  -  token autoryzacyjny do CDN-u CP przydzielany dla jednego adresu IP potem jest używany przez inny adres IP.  Temat w privie.

Edytowane przez hupatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup pakietu telewizyjnego CP, ale też zastanawiam się nad ofertą telewizji internetowej odbieranej z EVOBOX STREAM. Posiadam/ odbieram internet mobilny (tylko) bo nie mam i nie chcę innego, nie chcę kabli, żyję mobilnie i nie wybieram internetu z kabli. Czy tutejsi znawcy mogą coś podpowiedzieć, czy taka możliwość istnieje? Jeżeli nie będzie to pozostanę przy satelitarnym pakiecie CP.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Aby skorzystać z telewizji internetowej OTT, należy zawrzeć nową umowę. Do transmisji treści wykorzystuje ona dowolny internet - szerokopasmowy bądź mobilny. W celu poprawnego odbioru niezbędne jest połączenie przewodowe (Ethernet) lub bezprzewodowe (Wi-Fi) do Internetu o prędkości transferu danych nie mniejszej niż 8 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...