Skocz do zawartości

Evobox Stream i usługa OTT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Lukop napisał:

Czy na tym dekoderze można oglądać wszystko zarówno z kabla satelitarnego, jak i przez internet? W poprzednim Evoboksie chyba nie było odpowiedniego wejścia SAT? W miarę często przemieszczam się i interesowałaby mnie możliwość zarówno oszczędzenia limitu internetu dzięki kablowi sat, ale w innym przypadku chętnie skorzystałbym z internetu.

 

Tutaj jest tuner dvb-t, nie dvb-s, więc telewizji satelitarnej nie odbierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, an10ka napisał:

Trochę to uciążliwa oferta. Nie po to kupuję telewizję internetową, żeby latać z ATX-91 po mieszkaniu, bo akurat chcę oglądać TVP.

Mogli zrobić ofertę w stylu WP PILOT.

Wp pilot działa na granicy prawa. Mają kłopoty związane z udostępnianiem kanałów TVP w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i WP Pilot działa na granicy prawa ale programy TVP ma, a takie combo jakie oferuje CP dla mnie jest dziwne.

W erze smart tv, android itp. powinna być aplikacja na której się loguję i oglądam TV po opłaceniu wybranego pakietu.

Dlatego porównuję to do oferty WP Pilot. Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego nie dali w ofercie CP kanałów TVP? Nie dogadali się?

Tak czy inaczej coś się dzieje na rynku z telewizją przez internet i to mnie cieszy.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, an10ka napisał:

W erze smart tv, android itp. powinna być aplikacja na której się loguję i oglądam TV po opłaceniu wybranego pakietu.

 

Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego nie dali w ofercie CP kanałów TVP? Nie dogadali się?

Byc moze dotknąłeś sedna. Nie zdziwiłbym się gdyby TVP chciało wymusic na CP weryfikację w

 dekoderze czy użytkownik opłaca także abo RTV. Wystarczy popatrzyc na apkę TVP VOD na android TV.

 A to dla CP i innych nie do przełknięcia wizerunkowo (technicznie pewnie sìe dałoby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały tzw naziemne to nie jest to takie proste dołączyć je do oferty internetowej.

 

Prywatnie jeśli już miałbym wybierać między tym Polsatem a Play Now TV Box to jednak wybrałbym od Play.

 

Plusy Polsatu:

Paczka kanałów TVN / Eurosport / Discovery

Polsat Sport

 

Plusy Play Now TV Box:

Bardzo dobry pakiet kanałów dziecięcych

AndroidTV - czyli m.in. Youtube - instaluję co chcę, czyli mogę sobie tą Iplę dołożyć + WP Pilot, TVP VOD, itd.

Biblioteka VOD z kanałów dostępnych w ofercie.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kanały udostępnione za pośrednictwem tego boxa nie będą nadawały w 50fps, to życzę im "powodzenia" z taką ofertą. Dlaczego polscy nadawcy nie mogą zrozumieć podstawowej rzeczy, że liczy się jakość nadawania oraz brak "zacięć" obrazu w trakcie maksymalnego przeciążenia serwera. Póki co na polskim rynku tylko Eurosport Player i Vectra Online dają ekstra (jak na polskie standardy) jakość kanałów linearnych , a także Horizon Go (w tym wypadku tylko na niektórych kanałach). Nie biorę pod uwagę serwisów stricte on demand jak Netflix czy HBO GO. Pozostałe IPLE, Playery to DNO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horizon GO to akurat jest dość słabiutki..

Natomiast IPLA ma bardzo dobre Polsaty Sport (w tym premium w 1080p/50), nawet testowe 4K śmigało bez zacięć.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta IPTV już była bez sensu, wiele kanałów dają tylko w SD podczas gdy te same na satelicie są w HD, natomiast oferta STREAM "Telewizji internetowej" gdzie dostajemy kanały dostępne w ipla jest już całkowicie bez sensu tak samo jak player+ BOX.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IPTV w HD jest to samo co na satelicie. I w SD tak samo, mimo, że wiele kanałów (Stopklatka, Tele5, Novela TV, Eski itd) ma wersje HD i nie byłoby problemu je wrzucić w tą usługę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...