Skocz do zawartości

[INEA] Dekoder Hiway


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dekoderze Hiway jak wcisnę dwa razy "OK" to pojawia się karta programu i na samym dole jest opcja "Zapamiętaj" i jak wcisnę "OK" to plus zamienia się w minus.

A ja chciałbym się dowiedzieć, czy opcja "Zapamiętaj" działa i jak działa. Może ktoś wie?

Bo jak napisałem do Inea to napisali, że mam dzwonić do nich i się dowiem, a mi się wydaje, że ta opcja nie działa.

I dlatego wolę Cyfrowy Polsat, gdzie jest opcja "Przypomnij", z której często korzystam i coś podobnego mogło by być w Hiway TV Inea.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Wyjątkowo poprawiono też w poście bardzo niechujną pisownię w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy ktoś z was ma też problem z  nagrywaniem seryjnym na HiWay?

NIe wszystkie odcinki są widoczne w widoku kategorii, dopiero przejeżdżając w prawą stronę widać te dodatkowe nagrane, ale nie można było ich usunąć.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, Jeszcze kilka zdań w temacie pilota uniwersalnego i HiWay. Podłączyłem pod USB HiWaya zwykłą klawiaturę na USB. Szok, wiele przycisków, w tym numeryczne, działało. :) Jest więc zatem szansa, że taki odbiornik IR na USB też zadziała - https://flirc.tv/more/flirc-usb Pod koniec tygodnia będę z tym eksperymentował i dam znać jak poszło. Jeśli się uda, będziemy mogli spokojnie używać każdego pilota uniwersalnego, ponosząc koszt flirca oczywiście.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiednego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

Flirc USB działa z HiWay - nie udało mi się zmapować wszystkich przycisków, ale przez USB działają:

- wszystkie cyfry

- strzałki (prawo, lewo, góra, dół)

- enter (OK)

- backspace (wstecz)

- F1 - przewinięcie programu do początku

- F2 - wyszukiwanie

- home - home

Wystarczyło mi to, by skonfigurować LG Magic Remote do podstawowych operacji na tym dekoderze. :)

 

Możliwe, że inne przyciski też da się zmapować, ale nie miałem jeszcze czasu, by sprawdzić wszystkie możliwe kody HID.

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dzień dobry,

przepraszam, że odgrzewam stary temat, ale być może użytkownicy dekodera Hiway ADB-2670WF pomogą mi rozwiązać irytujący problem:

- czy to jest normalne, iż za każdym razem  po włączeniu urządzenia - trzeba na nowo wybierać tzw. listę ulubionych kanałów? Pomimo "spiętej" listy ulubionych z profilem? Domyślnie po włączeniu jest lista wszystkich kanałów, dopiero po wybraniu "list" wybieram tę właściwą,

- trochę to absurdalne w kontekście tzw. kontroli rodzicielskiej. Po co ta funkcja, skoro po włączeniu urządzenia  - dostępne są wszystkie kanały zamiast tzw. ulubionych w profilu...

- idealne dla mnie rozwiązanie: wyłączam urządzenie z listą ulubionych, włączam na nowo, podaję PIN i aktywuje się lista ulubionych z danego profilu. Da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...