Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 20.01-26.01

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 20.01

 

00:50 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 1. dzień (do 14:30!) (+ Game Schett and Mats od 14:30)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 1. dzień (do 14:00!)

 

Wtorek, 21.01:

 

00:30 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 2. dzień (do 14:30!) (+ Game Schett and Mats od 14:30)
00:30 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 2. dzień (do 14:00!)
17:50 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Polski Cukier Toruń - Lietkabelis
20:00 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Telenet Giants Antwerp - Anwil Włocławek

 

Środa, 22.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 3. dzień (do 14:30!) (+ Game Schett and Mats od 14:30)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 3. dzień (do 14:00!)
15:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 1. dzień (do 18:05)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 1. dzień (do 23:00)

 

Czwartek, 23.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 4. dzień (do 14:45!) (+ Game Schett and Mats od 14:45)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 4. dzień (do 14:00!)
14:00 E2 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny mężczyzn
15:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 2. dzień (do 18:00)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 2. dzień (do 23:00)
21:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Berlinie - 1. dzień (do 23:30)

 

Piątek, 24.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień (do 14:45!) (+ Game Schett and Mats od 14:45)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień (do 11:20!)
11:20 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - supergigant mężczyzn
13:00 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 5. dzień (do 14:00)
14:00 E2 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny kobiet
15:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 3. dzień (do 17:00)
17:55 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - kwalifikacje (+ studio od 17:00 i 19:15)
20:00 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - 3. dzień (do 23:00)
21:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Berlinie - 2. dzień (do 23:30)

 

Sobota, 25.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień (do 11:25!)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 6. dzień (do 14:45!) (+ Game Schett and Mats od 14:45)
11:25 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - zjazd mężczyzn
13:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - pojedyncza sztafeta mieszana
13:55 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - konkurs drużynowy (+ studio od 14:45)
15:00 E2 SNOOKER: Turniej European Masters - mecz półfinałowy (do 17:30)
16:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - konkurs drużynowy (+ studio od 15:30 i 18:10)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - mecz półfinałowy (do 23:30)
22:20 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Berlinie - 3. dzień (do 23:40)

 

Niedziela, 26.01:

 

00:55 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień (do 14:45!) (+ Game Schett and Mats od 14:45)
00:55 E2 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - 7. dzień (do 10:30!)
10:30 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 1. przejazd slalomu mężczyzn
12:15 E2 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
13:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel - 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:30 E2 SNOOKER: Turniej European Masters - mecz finałowy (do 17:00)
15:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg ze startu wspólnego kobiet
16:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem (+ studio od 15:45 i 17:50)
17:00 E2 KOLARSTWO TOROWE: Wyścig Six Day w Berlinie - 4. dzień (do 18:00)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej European Masters - mecz finałowy (do 23:00)
20:50 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Big White
23:00 E1 KOLARSTWO: Vuelta a San Juan - 1. etap (do 00:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 20.01:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz
20:00 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Start Lublin - HydroTruck Radom
20:50 PSE PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/16 finału: Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC - AS Monaco

 

Wtorek, 21.01:

 

17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

 

Środa, 22.01:

 

11:30 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program krótki solistów (do 17:30)
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
18:00 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar CEV - mecz 1/8 finału: Grupa Azoty Chemik Police - Sanaya Libby's La Laguna
18:30 PSN ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - ceremonia otwarcia i program krótki par sportowych (do 20:30)
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
20:30 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program krótki par sportowych (do 23:00)
20:30 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa

 

Czwartek, 23.01:

 

12:00 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - taniec rytmiczny par tanecznych (do 17:30)
12:30 PSN SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Seiser Alm
14:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny mężczyzn
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: KFC Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin
17:45 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Olympiakos Pireus
18:30 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program dowolny solistów (do 22:30)
20:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: Allianz Milano - Itas Trentino

 

Piątek, 24.01:

 

11:30 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program krótki solistek (do 17:30)
11:30 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Königssee - 1. i 2. przejazd kobiet (do 14:05)
14:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny kobiet
15:30 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Königssee - 1. przejazd mężczyzn
17:15 PSN SEKELTON: Zawody Pucharu Świata w Königssee - 2. przejazd mężczyzn
17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: BKS Stal Bielsko-Biała - #VolleyWrocław
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa

19:00 PSN ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program dowolny par sportowych (do 20:45)
20:00 PSE HERAKLESY POLSKIEGO MMA (do 21:30)
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
20:45 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł

 

Sobota, 25.01:

 

11:00 PSN   NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:00 PSE    BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Königssee - przejazd dwójek kobiet
13:05 PSE    BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - pojedyncza sztafeta mieszana
13:25 PSN   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program dowolny par tanecznych (do 16:20)
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14:50 PSE    BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - sztafeta mieszana
16:20 PSN   SHORT TRACK: Mistrzostwa Europy - Debreczyn 2020 - biegi kobiet i mężczyzn na 500 m i sztafetowe (do 18:30)
16:30 PSE    BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Königssee - przejazd dwójek mężczyzn
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - BKS Visla Bydgoszcz
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard
18:30 PSN   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - program dowolny par tanecznych
19:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
20:30 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna

 

Niedziela, 26.01:

 

02:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Blaydes vs. dos Santos - waga ciężka: Curtis Blaydes - Junior dos Santos
11:00 PS      7. STREFA
11:00 PSN   NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:05 PS  BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
14:25 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - AFC Ajax
14:30 PSN   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa Europy - Graz 2020 - pokazy mistrzów (do 18:00)
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel
14:50 PSE    BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg ze startu wspólnego kobiet
16:00 PSE    SHORT TRACK: Mistrzostwa Europy - Debreczyn 2020 - biegi kobiet i mężczyzn na 3000 m i sztafetowe (do 17:30)
16:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 20.01:

 

18:55 4-4-2
21:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 21.01:

 

18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: Real Saragossa - RCD Mallorca
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz ćwierćfinałowy: SSC Napoli - SS Lazio (od ok. 10 minuty!)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 22.01:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Boston Bruins - Vegas Golden Knights
18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: UD Ibiza - FC Barcelona (+ studio od 18:30)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: Juventus FC - AS Roma (od ok. 10 minuty!)
23:05 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 23.01:

 

18:15 SKOKI NARCIARSKIE: Przed Pucharem Świata w Zakopanem (do 18:55)
18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: CD Mirandes - Celta Vigo
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz 1/16 finału: Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madryt
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 24.01:

 

13:35 SKOKI NARCIARSKIE: Przed Pucharem Świata w Zakopanem (do 14:20)

16:50 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - sesje treningowe (+ studio od 16:30)

17:50 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2020 - mecz półfinałowy
17:55 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - kwalifikacje (+ studio od 19:45 - tylko w TVP Sport!)

20:20 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2020 - mecz półfinałowy
22:15 SPORTOWY WIECZÓR

22:50 RING TVP SPORT

 

Sobota, 25.01:

 

02:05 HOKEJ: NHL All-Star Weekend - konkurs umiejętności
09:55 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - bieg łączony kobiet
10:50 SKOKI NARCIARSKIE: Przed Pucharem Świata w Zakopanem (do 11:25)
11:25 STAN FUTBOLU
16:15 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem - konkurs drużynowy (+ studio od 14:35 - także framenty serii próbnej!) (również w TVP1!)
21:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 26.01:

 

00:00 LEKKOATLETYKA: New Balance Indoor Grand Prix w Bostonie (do 02:05)

02:05 HOKEJ: NHL All-Star Weekend - Mecz Gwiazd
07:45 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Marcialonga (do 11:10)
11:10 SKOKI NARCIARSKIE: Przed Pucharem Świata w Zakopanem
11:35 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
16:00 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem (+ studio od 15:00 - tylko w TVP Sport! Także fragmenty serii próbnej!)

16:20 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2020 - mecz finałowy
20:10 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 20.01:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Na Wyspach
21:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers

 

Wtorek, 21.01:

 

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Boston Celtics - Los Angeles Lakers

04:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod taśmą
19:25 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Nantes VB - Vasas Obuda Budapeszt
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Manchester City FC
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: RC Cannes - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Arsenal FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Środa, 22.01:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
15:25 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Eczacibasi VitrA Stambuł - LP Viesti Salo
17:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Grot Budowlani Łódź - Fenerbahce Opet Stambuł (+ wstęp od 17:30)
17:55 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Lokomotiw Kaliningrad Region - Savino Del Bene Scandicci
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - West Ham United FC
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: A. Carraro Imoco Conegliano - CSM Volei Alba Blaj (również w Canal+ Now!)
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Burnley FC

 

Czwartek, 23.01:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: As serwisowy
16:55 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: VakifBank Stambuł - Nova KBM Branik Maribor
16:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Dinamo Moskwa - Maritza Płowdiw
17:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: ŁKS Commercecon - Chimik Jużne (+ wstęp od 17:30)
20:25 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart (również w nSport+!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Liverpool FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZYŃ CEV (równiez w nSport+!)

 

Piątek, 24.01:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod koszem
20:15 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks
20:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln

 

Sobota, 25.01:

 

12:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Athletic Bilbao
15:20 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Villarreal CF (również w nSport+!)
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Pomi Casalmaggiore - Imoco Volley Conegliano
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Granada CF
23:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Utah Jazz - Dallas Mavericks

 

Niedziela, 26.01:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
03:00 C+S2 BOKS: Gala w Nowym Jorku - waga półśrednia: Danny Garcia - Ivan Redkach (od 05:15 również w Canal+ Sport!)
17:55 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Cucuine Lube Civitanova - Trentino Itas
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - RCD Mallorca
20:55 C+S   PIŁKA NOZNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Denver Nuggets - Houston Rockets

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 20.01:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - SPAL 2013

 

Piątek, 24.01:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Brescia Calcio - AC Milan
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - UD Levante (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Queens Park Rangers FC - Sheffield Wednesday FC

 

Sobota, 25.01:

 

13:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Brentford FC - Leicester City FC
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Bologna FC
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk
15:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - FC Barcelona (+ studio od 15:40)
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz: Southampton FC - Tottenham Hotspur FC
17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Genoa CFC (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (+ studio od 18:00)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Hull City AFC - Chelsea FC
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Atalanta BC (+ studio od 20:25 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 26.01:

 

11:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - CD Leganes (również w Eleven Sports 4!)
12:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - Cagliari Calcio
13:55 ES1 PIŁKA NOZNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Manchester City FC - Fulham FC
13:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - SD Eibar

14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - US Sassuolo Calcio
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim
15:55 ES1 PIŁKA NOZNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: ??? - Manchester United FC
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Real Betis Balompie
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - SS Lazio
17:55 ES2 PIŁKA NOZNA: Puchar Anglii - mecz 4. rundy: Shrewsbury Town FC - Liverpool FC
17:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Juventus FC (+ studio od 20:00 i 22:40)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Sobota, 25.01:

 

13:00 SK PING-PONG: Mistrzostwa świata - Londyn 2020 - 1. dzień (do 17:00)
17:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź
19:00 SK PING-PONG: Mistrzostwa świata - Londyn 2020 - 1. dzień (do 23:05)

 

Niedziela, 26.01:

 

13:00 SK PING-PONG: Mistrzostwa świata - Londyn 2020 - 2. dzień (do 17:15)
18:00 SK PING-PONG: Mistrzostwa świata - Londyn 2020 - 2. dzień (do 22:20)

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 23.01:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Farmers Insurance Open - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 24.01:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Farmers Insurance Open - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 25.01:

 

10:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Omega Dubai Desert Classic - 3. runda (do 14:00)
20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Farmers Insurance Open - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 26.01:

 

10:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Omega Dubai Desert Classic - finał (do 14:00)
20:30 GOLFCHN GOLF: Turniej Farmers Insurance Open - finał (do 00:30)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Juventus - AS Roma od 20:55 na TVP Sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...