Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: dlaczego na stronie internetowej nic nie jest napisane na temat pakietu Mini za 9,90 zł?

Przynajmniej ja nic nie zauważyłem żadnej informacji na ten temat?

 

Jest tylko czytaj uważnie

 

Ja znalazłem tylko coś takiego http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?i ... &menu_id=1

 

nic nie pisze jakie kanały są w tym pakiecie mini :!:

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem wykasuję całą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hmmm... na stronie CP nadal stare ceny. Ciekawe co by zrobili, gdybym zamówił u nich na stronie zestaw F+RM za 49,80zł/m-c. Przecież mogłem nie wiedzieć, że są jakieś zmiany. Gdzie powinienem szukać "aktualnej" oferty jeśli nie na stronie operatora? (oczywiście Cinemax'y są w zestawie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na stronie CP nadal stare ceny. Ciekawe co by zrobili, gdybym zamówił u nich na stronie zestaw F+RM za 49,80zł/m-c. Przecież mogłem nie wiedzieć, że są jakieś zmiany. Gdzie powinienem szukać "aktualnej" oferty jeśli nie na stronie operatora? (oczywiście Cinemax'y są w zestawie ;) )

Gdybys tak zamowil moglbys sie z nimi skarzyc ze zamawiales taka oferte a uaktualnienie oferty powinno lezec po ich stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie aby Polsat chciał pozyskać nowych klientów to powinien wprowadzić taka ofertę:

 

1 opcja:

 

-dekoder Samsung/Echostar za 49zł

-dekoder DVR za 399zł

-umowa na 18mc

-pierwsze 12mc Familijny za 19,90zł + Relax MIX za 9,90zł / Relax MIX Film za 19,90zł

 

2 opcja:

 

-dekoder Samsung/Echostar za 1 zł

-dekoder DVR za 199zł

-umowa na 36mc

-pierwsze 18mc Familijny za 19,90zł + Relax MIX za 9,90zł / Relax MIX Film za 19,90zł

-lub 24mc Familijny za 19,90zł + Relax MIX Film przez 6mc gratis, bez konieczności późniejszego jego połacania

 

A po tych 12 / 18mc abonament tak jak jest teraz!

 

Sporo by zyskali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wprowadził nieco inną promocję:)Widze,ze nowy kanał E! skutecznie odwrócił uwagę od dużego wzrostu ceny za dekoder polsatu... W pakiecie MINI o 100%,w pakiecie Familijnym o 50%,a w pakiecie Familijnym+relax mix bez zmian

oto link:

http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?i ... &menu_id=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...