Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie z innej beczki. wiadomo, że oprócz promocji ogólnoznanych czyli

pakiet mini 9,90 (dek 199/zestaw 249)

familijny 35 (dek 149/zestaw 199)

r mix 49,8 (99/149)

r mix film 59,8 (99/149)

 

są jeszcze promocje door-2-door i sprzedaż bazarowa. poniewaz nie łażę po bazarach i domokrążców nie wpuszczam mam pytanie, czy ktoś może wie jak wygląda oferta w tych dwóch wariantach. słyszę o antenie czy tam dekoderze za złotówkę itp. jak to wygląda w pigułce.

thanks from the mountain :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o tym, że jest taka firma co chodzi po domach i za 250 zł mamy wszystko tzn. dekoder (pakiet familijny), antena i montaż (uchwyt, kabel, złączki itp.). Wydaje się nie drogo no i nic nie musimy robić bo oni to do domu przywiozą. Aha przed podpisaniem umowy biorą 50 zł zaliczki a resztę 200zl płacimy po zamontowaniu anteny i dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dzis takowy list otrzymalem no i zostanie on podpisany gdyz bralem od lutego za 15zl cinemax a za 5zl mniej to + dla mnie. Ale sa naprawde szybcy po 6 m-cach otrzymac od nich porozumienie w ktorym mowa o RELAX MIX FILM! To ja sie szybciej o tym dowiuedzialem z neta niz od nich. a jak ich upominalem i nalegalem aby mi przyslali bo nie dostalem to oni juz zaznaczam i w ciagu miesiaca bedzie wyslane. Tylko fajnie ze miesiac ma 150 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zachowuje się CP, niestety.... To jest ich marketing.... Sami sobie kreują markę.... Może kiedyś coś się polepszy, ale ja w to nei wierzę, chyba, ze po fuzji, ale jej nie bedzie w najblizszym czasie i nie dotykajmy już tego tematu tak jak kilka miesięcy tematu, bo to jest beznzadziejnie ciągnący się temat.

 

james_b :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie przysłali tego porozumienia, do końca lipca Cinemax mam opłacony jako opcję dodatkową ale po tym czasie raczej nie wykupię RM Film i pozostanę przy Familijnym + Relax Mix.

Podejżewam że dopóki Cinemax nie zapewni przynajmniej raz czy 2 w tygodniu filmowych hitów i mniejszej ilości powtórek to zmniejszy się liczba jego klientów w każdej platformie, zauważcie że w n-ce od stycznia Cinemax będzie już jako dodatkowy pakiet, kto go wtedy wykupi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam możliwość oglądania pełnej oferty cyfrowego polsatu, musze stwierdzić ze mnie ona jakoś nie przekonuje. Właściwie wcale jej nie oglądam sporadyczne polsat sport /LM w siatkówce/stwierdzam ze cyfra z pakietem podstawowym plus jakaś opcja premium jest najlepsza a cenowo bardzo podobnie

Może to już kwestia przyzwyczajenia do oferty cyfry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj dostałem takowe porozumienie, ale nie mam zamiaru go podpisywać :)

 

Ja na przysłanie porozumienia czekam czwarty(!) miesiąc. Kilkukrotnie dzwoniłem i upominałem się o nie, ale wciąż bez echa! Obiecują, że wysyłają za dzień, dwa i dalej nic. Takiej żenady dawno nie widziałem. Może rezygnacja ich nieco zmobilizuje. Choć i w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie pierwszego promocyjnego miesiąca - podobno jest możliwość odkodowania na ten promocyjny miesiąc także Playboy TV, niestety na infolinii powiedziano mi, że jeśli sprzedawca nie uruchomił mi od razu tego kanału to oni nie mogą mi już włączyć. Na prawdę nie da się tego przeskoczyć? Czy to aż taki problem? (dziś kupiłem kolejny dekoder i chciałem na nim uruchomić)

Dzięki za pomoc.

 

Edit:

Po wysłaniu maila na 'abonament@cyfrowypolsat.pl' sprawa została rozwiązana pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanie o koniec umowy?

1) jaka będzie cena pakietu mini po 24 miesiącach? teraz jest 9.90

2) jaka będzie cena pakietu familijnego po 17 miesiącach? teraz jest 35

3) jaka będzie cena pakietu relax mix po 17 miesiącach? teraz jest 49,80

4) jaka będzie cena pakietu felax mix film po 17 miesiącach? teraz jest 59,80

 

wiem, że takie pytanie paść gdzieś musiało, ale nie mogę tego "szukaczem" namierzyć. proszę o konkrety.

 

Thanks from the Mountain :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

1) co to za promocja, że cena pakietu po promocji nie zmienia się w przypadku pakietu mini i familijnego?

2) pakiet relax mix i rmfilm drożeje tylko o 5zł?

 

czy ktoś może potwierdzić te informacje? Do tej pory myślałem, że po okresie umowy klient będzie musiał zapłacić te kwoty, które na ulotce są skreślone czyli 39,8 i 54,80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Pamiętaj, że zawsze można podpisać porozumienie i płacić mniej.

Ja czekam pół roku na porozumienie w sprawie Cinemaxów, dzwonię do nich co 2 tygodnie i nadal nie przysyłają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio cp wysylal do wszystkich abo porozumienie na Relax Mix Film ja takie dostalem i podpisalem no i oczywiscie wyslalem. Ja rowniez na to czekalem i czekalem. raz wyslali ale na stary dekoder. Niestety takie jest CP. Powinna byc mozliwosc "podpisywania" aneksow przez telefon. ja tak mialem jak mialem jeszcze net w Dialogu to do mnie zadzwonili i sie spytali czy chce zawrzec aneks na polaczenie dzieki czemu bede placil taniej przez nastepny rok. Jedynie trzeba bylo podac numer klienta i takie [beep]oly i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...