Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czuwam, bo już tego nie śledzę, ale zainteresowała mnie ta oferta dla rodziców bo kończy im się umowa w Cyfrze+. Pomyśleć, że przez tyle lat pracy w CP nie miałem u nich żadnej umowy, a teraz może to wezmę. Chyba, że Cyfra+ zejdzie z ceną za Kompakt do 25zł :) Tylko jakbyś mógł jeszcze napisać czy Samsung HD przejdzie w tej ofercie czy tylko na HD6000 mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy ten opłacony rachunek może być za TNK HD?
Powinien wystarczyć, ale jutro dokładnie napiszę. Rachunek nie może być starszy niż 3 miesiące.

Czy już coś wiadomo na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz1945, a jak myślisz? Nie starszy niż 3 miesiące czyli za grudzień, styczeń lub luty.

@glowa, to jedno i to samo, ale mówią, że HD2000 z lepszych podzespołów jest zrobiony ;)

@Krispl, nie można wykorzystać swojego sprzętu.

@edalpor, Echostary HD też przy tej umowie też są chyba dostępne, ale nie mam jak sprawdzić bo nie mam na stanie w punkcie. Zamawiając przez stronę tylko dekoder CPT dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Lucass. Szkoda bo oferta fajna ale nie potrzebuję do odbioru Cyfrowego Polsatu dodatkowego sprzętu. Polsat jest mało elastyczny w tym zakresie i podejrzewam, że straci w ten sposób sporą grupę potencjalnych klientów. Nikt przecież nie chce podwójnie płacić za te same kanały w różnych platformach. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem dzisiaj zawrzeć umowę na pakiet Rodzinny HD za 14,90 zł, ponieważ żona rezygnuje z z Optimum HD Cyfry+ a ja rezygnuję z Familijnego HD. Za te pieniądze nie chcemy oglądać prawie wyłącznie [beep]skich reklam. W punkcie CP, w hipermarkecie Auchan w Poczesnej k. Częstochowy o godz. 13.00 pracownica była nieubłagana i twierdziła, że pakiet Rodzinny kosztuje 24.90 zł, a za 14,90 zł to se mogę wziąć Mini HD. Boję się szukać w innych punktach, bo może to być strata czasu i chyba tego pakietu jednak nie wezmę i zostanę prz DVB-T, gdzie jakość kanałów HD wg mnie, jest o niebo lepsza niż na satelicie. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki przypadku można dla własnej satysfakcji podjechać z żoną (na którą jest C+) i poprosić o wypisanie umowy i w momencie wyboru przez sprzedawcę promocji poprosić o wybór pierwszej z góry (tak wyświetla się w systemie) AR80. Tyle mogę doradzić ze swojej strony. Jak wygeneruje umowę to niech sprawdzi drugą stronę umowy i w tym momencie zobaczysz zaskoczenie na jej twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...