Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

F+2 będzie tańsze w sztywnej wersji :)

 

Zmiany czekają w opłatach aktywacyjnych i dekodera głownego i dodatkowego do Multiroom.

Koniec promocji Premium elastycznej i sztywnej.

Multiroom płatny.

Obniżona cena za pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD w stosunku do obecnych ofert.

Pakiet Mini Extra HD na dodatkowym dekoderze w jednakowej cenie w każdej wersji pakietowej na głównym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oferta coraz mniej korzystna to typowy zabieg związany z wycofaniem TVN HD+1 aby klient nie rozwiązywał umowy i zaraz podpisywał nowej. Jednak moim zdaniem to nie wypali przy wycofaniu Polsat Futbol. Kanał ten jest w wyższych pakietach. Więc z taką marną nową ofertą niewielu co mają obecnie Premium zostanie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tymi umowami na 12 miesięcy to nie jest jakaś ściema. Bo byłem właśnie w APSie i tam kobieta powiedziała, że opcję F+1 z multiroomem mogę wziąć na co najmniej 29 miesięcy. Jak zapytałem się, o umowy na 12 miesięcy to powiedziała, że takich nie ma. ?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ogólnie oferta coraz mniej korzystna to typowy zabieg związany z wycofaniem TVN HD+1 aby klient nie rozwiązywał umowy i zaraz podpisywał nowej.

Jeśli potrafi się negocjować to można otrzymać korzystniejszą ofertę niż ta przygotowana dla nowych abonentów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku od 14 lutego 2012 Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO Cinemax HD będzie kosztował 104,90zł.

Sprzedaż pakietu Premium od listopada do stycznia (od kiedy jest elastyczne Premium i sztywne Premium za 89,90zł) sprzedaż tego pakietu kształtowała się na poziomie od 50% do nawet 85% w regionie w którym ja pracuję.

W trzecim kwartale 2011 roku ARPU wynosiło 37,80zł, gdzie na koniec drugiego kwartału było 36,30zł. Kiedy pojawią się wyniki za czwarty kwartał to będzie to kolejny wzrost ARPU.

Jakoś nie widzę fali zbulwersowanych wyłączeniem TVN HD+1 i co za tym idzie fali wypowiedzeń umów, a wszyscy aneksujący teraz umowy lub podpisujący nowe Polsatu Futbol nie mają gwarantowanego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę wcześniej pisałem już:

Zmiany czekają w opłatach aktywacyjnych i dekodera głownego i dodatkowego do Multiroom.

Koniec promocji Premium elastycznej i sztywnej.

Multiroom płatny.

Obniżona cena za pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD w stosunku do obecnych ofert.

Pakiet Mini Extra HD na dodatkowym dekoderze w jednakowej cenie w każdej wersji pakietowej na głównym dekoderze.

 

Premium to nie pakiet a nazwa promocji.

Definicja z PWU:

Promocja Premium – promocyjne warunki świadczenia Usług, na podstawie, których Abonent otrzymuje dostęp do Pakietu Familijnego HD, Pakietu Extra HD, Pakietu Sport HD oraz Pakietu HBO Cinemax HD.

i ta promocja znika z oferty Cyfrowego Polsatu po 14 lutym 2012. Żadna nowa pakietyzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...