Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prepaid: oferta bez Umowy.

 

NOWOŚĆ!

TELEWIZJA ZA DARMO W CYFROWYM POLSACIE!

 

Tylko teraz w Cyfrowym Polsacie dostępna będzie nowa oferta bez umowy.

 

To idealna propozycja dla wszystkich Klientów zainteresowanych telewizją naziemną DVB-T, dla osób, które nie chcą wiązać się żadną umową oraz dla osób o mniej zasobnym portfelu.

 

Za jedyne 149 zł Klient otrzyma cyfrowy dekoder (SD nie CPT) na własność

 

A co jeżeli już mam taki dekoder (echostar na własność, po umowie), czy mógłbym jego wykorzystać w tej nowej promocji (podstawowe kanały za darmo), czy muszę kupić nowy dekoder)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam może głupie pytanie

Wszedłem na strone cyfrowypolsat.pl i chcę złożyć zamówienie na pakiet mini HD (jako ten minimalny)

Chcę odbierać także kanały HD, ale w JEDYNEJ promocji jest dostępny tylko dekoder cyfrowy

NIE MA MOZLIWOŚCI wyboru dekoderu HD, nawet na dzierżawę za dodatkowa opłatą???

 

Wogóle to jest zabawne.

Ja mam poważne wątpliwości czy UOKiK nie powinien się tym zainteresować . Płacę za kanały a ich nie mam bo nie ma takiej opcji.

Mnie nie interesuje że mozna telefonicznie czy coś tam. Skoro chće zamówić przez internet to dlaczego oferuje się TYLKO dekoder SD do odbioru kanałów HD?

 

Przecież to jest czyste oszustwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kolega dziabolek7 tak nie cwaniakuje. Jest przedstawicielem APSu i za wciskanie mu ofert CP przecież mu płacą

Co z tego ze 6 m-cy za darmo jak trzeba przez 30 kolejnych bulić.

Co więcej CP stosuje chwyt tzw. kanałów promocyjnych tj. nie wchodzących w skład żadnego z pakietów.

Do niedawna były to TVN CNBC BIZNES, PS NEWS, czy RELIGIA TV, ORANGE SPORT. Teraz dołączyły tam po kilku latach obecności

w normalnej ofercie DISCOVERY, TLC, DISC SCIENCE,WORLD, HD SHOWCASE i ANIMAL PLANET /HD

Czyli jak wyrzuca któryś z kanałów to nie można rozwiązać umowy bo to są kanały PROMOCYJNE

Proponuję żeby wszystkie kanały w CP były PROMOCYJNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotalplus najpierw poczytaj, zapoznaj się z ofertami a potem nie pisz farmazonów. Twoja jedyna słuszna teoria mija się mocno z prawdą. Do każdego pakietu (od Mini HD poczynając a na Premium kończąc) klient ma oferty do wyboru z dekoderem HD.

 

PS. Dziobalek nawet jest bardziej antypolsatowy jak Ci się wydaje. Tylko Twoje lenistwo Cię zgubiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech kolega swojadroga wskaże mi gdzie na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl przy formularzu zamówienia istnieje taka opcja wybrania za dopłatą?

OTO MI WYŁĄCZNIE CHODZI !!! Nie interesuje mnie APS., telefon tylko sposób INTERNETOWY zamówienia

 

TO SĄ WAŻNE INFROMACJE o zamówieniu. Nie ma ani słowa o dekoderze HD (dodam że w poprzedniej promocji była taka mozliwość!)

 

Ważne informacje:

Telewizja

Udostępnienie dekodera cyfrowego. Po upływie okresu podstawowego umowy dekoder pozostaje własnością Cyfrowego Polsatu. Aktywacja w cenie dekodera.

Zestaw antenowy

Jeśli potrzebujesz zestawu antenowego (antena satelitarna, konwerter, łącznik) - zapytaj o niego sprzedawcę.

Profesjonalny montaż

Sprawdź adres najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w Twojej okolicy i umów się na montaż ze specjalistą. Za tę usługę będziesz musiał dodatkowo zapłacić w APS.

Ważne

Nawiązanie współpracy następuje po podpisaniu umowy.

Potrzebujesz pomocy?

Informacje dotyczące naszych usług uzyskasz w najbliższym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży lub kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta

Regulaminy i cenniki »

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie czytam, że CP ma najtańszą ofertę na rynku, ale po sprawdzeniu cen wydaje mi się, że ma tylko dobry PR. Ostatnio wszedłem do salonu sprzedaży i zapytałem o cenę za pvr + wszystkie kanały sportowe Polsatu(szczególnie Polsat Sport HD i Polsat Futbol). Ku mojemu zaskoczeniu sprzedawca poinformował mnie, że cena wynosi 65 zł- bez żadnego kanału filmowego premium i zaledwie z kilkoma kanałami HD. Jeśli to ma być najniższa oferta na rynku, to ja dziękuję. Na szczęście jest konkurencja, w takiej N-ce za 68 zł mam HBOHD, nFilmHD i kilkadziesiąt innych kanałów HD w cenie i przede wszystkim turbodekoder z dyskiem 500GB, a umowę na 14 miesięcy, a nie 36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i słusznie. Sprawdziłeś i wiesz co jest dla Ciebie lepsze. Wybierzesz ofertę która bardziej Ci odpowiada. Nie będziesz wylewał przez następne dwa lata gorzkich żali na forum że nie ma co oglądać, dekoder nie taki jak trzeba, czy że gdzie indziej to dają to czy tamto - bo sam sprawdziłeś jak jest i wybrałeś. Brawo! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć co to za dekoder ?

 

dekoder-swieta__S.jpg

 

Jest uwidoczniony na stronie z ofertą pre-paid za 149zł (i nie ma informacji typu: zdjęcie poglądowe czy coś takiego)

Najbardziej mi przypomina HD5000 (tylko nie widać białego napisu po lewej). Nie przypomina natomiast żadnego dekodera SD z tych , których zdjęcia są na stronach CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co jestem w stanie ugrać jeśli jestem byłym klientem innej platformy? Interesuje mnie abonament do 40zł, pakiet najlepiej familijny+sport, przydałby się też multiroom. Słyszałem że umowy zawierane przez internet (na odległość) są korzystniejsze i można je zerwać po 13 miesiącach. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie napiszecie, że jak się komuś nie podoba to przecież nie musi skorzystać z oferty, ale mimo wszystko pozwolę sobie wyrazić w kilku zdaniach swoją ocenę oferty CP. Otóż z uwagi na okoliczność, że mój kontrakt z Cyfrą dobiega końca aktualnie jestem na etapie rozglądania się za kolejną (może nawet u innego operatora) ofertą, a ponadto jako że nie mam zbyt wygórowanych wymagań (rzadko oglądam telewizję) zainteresowałem się pakietami "z niższej pólki" również u innych operatorów. Stąd też moja obecność tutaj.

Powiem szczerze, że optymalnym rozwiązaniem w moim przypadku byłby Pakiet Mini Extra HD (ze względu na Nat Geo Wild i Travel Channel), ale o dziwo można go wykupić, ale jedynie jako dodatek do drugiego dekodera (przyznam szczerze, że to trochę dziwne, że oficjalnie figuruje jako odrębny pakiet, a jego dostępność w istocie pozostaje tak mocno ograniczona). Również to zastrzeżenie, że kilka bardzo popularnych kanałów nie wchodzi w skład jakiegokolwiek pakietu jest delikatnie mówiąc nie poważne, nie mówiąc już o zróżnicowaniu cen poszczególnych pakietów w zależności od tego czy umowa pozostaje zawarta na czas oznaczony, czy nieokreślony....

Wiem, wiem niektórzy napiszą, że się czepiam, ale mimo wszystko starając się być obiektywnym wydaje mi się, że Cyfra jednak trochę inaczej traktuje swoich abonentów.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś znalazł kogoś (z rodziny, znajomych) kto by chciał wziąć umowę na pakiet główny, to byście się podzielili dekoderami :) wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne - ludzie często chcą skorzystać z oferty na telewizję czy internet ale zupełnie nie wiedzą jaką ofertę wybrać i konsultacja ze znajomymi jest decydującym czynnikiem o wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...