Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wyjaśnienia. Przy okazji zapytam czy działa Wam na VU DUO 4K (nie SE) moduł i dekoduje 4K. Czy moduły Polsatu obsługują dwa strumienie? Zastanawiam się pod kątem opcji z szybkim przełączaniem kanałów czy to zadziała z modułem czy tylko OSCAM. 

 

Z innej beczki czy po wzięciu modułu w przypadku problemów z jego użytkowaniem istnieje opcja zamiany na dekoder? 

 

Czy opcja z pakietem S i opcjami dodatkowymi, które w koszyku pojawiają się jako bezpłatne przez pierwsze 12 miesięcy faktycznie są bezpłatne tylko przez miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W punktach na pewno nie uzyskasz tak dobrych warunków na kolejny aneks jak kontaktując się poprzez DUK-sam byłem świadkiem jak w listopadzie 2023r. w punkcie Plusa + Polsat i słyszałem rozmowę (całość opisałem tutaj lecz poszło do "kosza").

Oczywiście zawsze możesz się tam udać i zapytać się-ewentualnie porównać daną ofertę z tą otrzymaną z DUK.

Edytowane przez Kane0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kane0 napisał(a):

A tego nie napisałeś-dla nowych będzie taka sama w obu przypadkach.

A po co miał pisać? Jaki jest temat wątku?

8 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Czy oferta na tv sat dostępna w aps jest tożsama z tą online, czy są jakieś różnice?

 

Kiedyś jak był na forum swojadroga wszystkie oferty były opisane i były oferty dostępne tylko w punktach jak i na infolini. Teraz od dawna nikt nic nie wie tajne przez poufne. Czym mniej ludzie wiedzą tym są mniej świadomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jako posiadacz (wieloletni) telewizji polsatowej mogę liczyć na jakieś korzystniejsze warunki gdybym chciał zakupić drugi abonament? Czy wtedy tylko warunki jak dla nowych? Mam nawet jakiś polsatowy dekoder ze starego kontraktu na osobnym ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2023 zadzwoniłem do Polsatu i zapytałem się czy osoba posiadająca już abo u nich podpisze kolejną umowę, to będzie traktowana jako mowy klient czy dostanie rabat.Można mieć nawet 3 umowy na siebie lecz każda kolejna jest traktowana jako nowy.Tylko kończąca się umowa i podpisanie aneksu uprawnia do jakiś tam wiekszych rabatów.Myślałem, że coś skorzystam lecz tu okazało się inaczej.

Chyba, że teraz Polsat w lipcu zmieniał zdanie skoro robi taki nowy cennik dla przedłużających umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

Planuję sobie zamówić taki zestaw:

pakiet S+PSP

dla nowego to kosztuje 30zł + 20zł ale pytanie brzmi tak: czy jeśli zamówię sam pakiet S za 30 zł to potem będą jakieś oferty inne na PSP dostępne, typu 10-15 zł czy Polsat się w takie praktyki nie bawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpisaniu umowy możesz korzystać/zarządzać tymi pakietami na podstawie włącz/wyłącz:

D+ 37.99 zł 

VOD  15 zł 

FilmBox. 15 zł

HBO+Max  25 zł

Eleven. 15 zł 

Rozrywka 15 zł 

Polsat Sport 25 zł 

Przy aktywacji 1 miesiąc za darmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...