Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu nie mają wystarczającej ilości sprzętu do wydania "od ręki". CP mimo wszystko musiał być nieco zaskoczony nagłym pozyskaniem co najmniej kilkudziesięciu tysięcy abonentów, z czego większość na dość wysokich pakietach (więc i z lepszym sprzętem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z moim tatą podpisać umowę w APS w Czeladzi. Oferta dokładnie taka jak pisał Lucass. Moduł Cam jako dekoder główny + Hd6000 jako multiroom . Umowa na 15 miesięcy Familijny Max HD+Film HD za 59,90 (trzy miesiące gratis). Aktywacja całości 80 PLN. Tata okazał ostatni rachunek z Cyfry+, więc multiroom za 0 PLN. Dziewczyna w APS powiedziała, że w zasadzie promocja multiroom za 0 PLN skończyła się wczoraj, ale że tata miał opłacony ostatni rachunek, to uwzględniła to w dniu dzisiejszym. Uprawnienia na moduł spłynęły gdzieś po trzech minutachna kanale ATM Rozrywka (podobno najlepszy kanał do aktywacji modułu). Ogólnie tata jest mega zadowolony, bo kilka dni wczesniej w Katowicach w APS chciano go przekręcić.

 

Cezi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia na moduł spłynęły gdzieś po trzech minutachna kanale ATM Rozrywka (podobno najlepszy kanał do aktywacji modułu).

Ja też mój moduł CP aktywowałem na kanale ATM Rozrywka. Wybrałem ten kanał jakoś tak "losowo". ;) Czy najlepszy do aktywacji modułu? Nie wiem. Ważne, aby odbywało sie to na tp. 12.284/H. Aktywacja modułu jest możliwa chyba na każdym kanale z tej częstotliwości. W moim przypadku, aktywacja modułu na kanale ATM Rozrywka trwała ponad 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat pytał w autoryzowanym punkcie i ponoć dziś dałoby się to jeszcze załatwić. Ja wracam we wtorek i niestety chyba nici z darmowego MR. Szkoda bo to przeważało za przejściem do CP /miał być Familijny MAX HD + MR/. Głupio zrobili bo w najbliższych tygodniach jeszcze trochę osób odejdzie z C+ i N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy dla nowych klientów (przechodzących z "n-ki") istnieje możliwość podpisania umowy na pakiet Familijny Max HD + Sport HD i wzięcia sprzętu: HD 3000 + dysk 320 GB i multiroom HD 3000? Jakie opłaty trzeba ponieść w chwili podpisania umowy na w/w abonament i jakie trzeba będzie ponosić miesięcznie? Czy za dysk trzeba płacić dodatkowo dzierżawę w kwocie 10 zł. na m-c? Czy ta kwota jest niższa? Może ktoś korzysta już z takiej oferty?

 

Pozdr.serd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy dla nowych klientów (przechodzących z "n-ki") istnieje możliwość podpisania umowy na pakiet Familijny Max HD + Sport HD i wzięcia sprzętu: HD 3000 + dysk 320 GB i multiroom HD 3000? Jakie opłaty trzeba ponieść w chwili podpisania umowy na w/w abonament i jakie trzeba będzie ponosić miesięcznie? Czy za dysk trzeba płacić dodatkowo dzierżawę w kwocie 10 zł. na m-c? Czy ta kwota jest niższa? Może ktoś korzysta już z takiej oferty?

 

Pozdr.serd. 8)

 

Jeżeli przedstawisz potwierdzenie opłaty za abonament w n to promocja wygląda następująco

15 mc z czego 3 mc nie płacisz

12 mc po 59.90

MR wliczony w cene abonamentu

Hd3000 z dyskiem za 49zł bez opłat dodatkowych miesięcznych

drugi hd 3000 jako multiroom jest za 1zł

jesli nie bedzie promocji z darmowym multiroomem dla przechodzących z innych platform to strzelą sobie tym w kolano

Przecież promocja cały czas jeszcze jest aktywna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie są następujące warunki

18 mc umowa

1 mc za darmo

Pakiet rodzinny hd przez cały okres trwania umowy za 14,90

Dekoder hd 3000 za 1zł na udostępnienie

Do podpisania umowy będzie potrzebny dowód osobisty, drugi dokument (np. prawo jazdy) rachunek nie starszy niż 3 miesiące z kablówki lub od innego operatora satki (jeżeli nie dostajesz rachunku to wystarczy potwierdzenie zapłaty)

 

Pakiet jest jak najbardziej dostępny dalej w ofercie- warunki tak jak powyżej :D

Moduły Cam są dostępne od pakietu familijnego hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś dzwoniłem do dwóch autoryzowanych punktów sprzedaży i dowiedziałem się że:

-dla osób migrujących z n, cyfry+, nc+ lub innych operatorów telewizyjnych multiroom jest przez cały okres umowy za darmo. Nie jest to promocja ograniczona czasowo jak niektórzy pisali na forum. Dowiedziałem się, że obowiązuje ona do odwołania i nic w punktach nie słyszeli aby miała niebawem się skończyć.

-umowa zawarta na 15 miesięcy przechodzi na umowę na czas określony na tych samych warunkach, czyli na rok jeśli nie wypowiemy jej co najmniej 3 miesiące przed końcem naszej umowy w Cyfrowym Polsacie

-jeśli umowę zawartą na 15 miesięcy rozwiążemy co najmniej miesiąc przed końcem umowy, to do końca umowy dolicza się nam jeszcze 2 miesiące. Przykład: umowa kończy się w 30 grudnia a wypowiedzenie wyślemy w listopadzie, zostaje nam wtedy do końca umowy grudzień + 2 miesiące,czyli styczeń i luty) dlatego umowy trzeba wypowiadać co najmniej 3 miesiące przed końcem umowy.

-tak jak pisał lukass: Są 3 oferty:

1. przez internet: tylko umowa na 15 m-cy, 3 m-ce gratis i kwestia wyboru pakietu tylko, nie ma tutaj "trafnego wyboru" z darmowym multiroomem

2. oferty w APS "trafny wybór" z darmowym multiroomem z umową na 15 m-cy (3 m-ce gratis) lub 29 m-cy (6m-cy gratis)

3. oferty w APS z płatnym multiroomem z umową na 15 m-cy (1 m-c gratis) lub 29 m-cy (3 m-ce gratis)

-aktywacja dekodera głównego hd 6000 z dyskiem jako główny dekoder w pakiecie familijnym max hd + film hd kosztuje 49zł (bez dysku 1zł) a do multiromu jako drugi dekoder można wziąć hd 3000 za 1zł lub drugi hd 6000 (bez dysku) za 79zł.

-nie polecam pytać się na infolinii CP o cokolwiek lub facebooku cyfrowego polsatu bo udzielają tam kłamliwych odpowiedzi, za każdym razem innych (Na facebooku po podaniu numeru telefonu w wiadomości prywatnej, ludzie zarządzający tą stroną zadzwonili do mnie i kłamali mi, że dla osób migrujących z innych platform multiroom dostępny jest ale tylko u nich przez telefon a w punkcie nie jest już dostępny. Kłamali i namawiali abym umowę zawarł z nimi przez telefon. Co ciekawe jak powiedziałem, że w punkcie będę miał darmowy multiroom bo przechodzę z cyfry to powiedzieli że u nich też dostałbym gratis multiroom.)

Jutro idę podpisać z nimi umowę na pakiet familijny max hd + film hd na 15 miesięcy (3 miesiące gratis+gratis multiroom przez całą umowę). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ofert "trafny wybór" dołączyła promocja z umową na 29 m-cy na pakiet Familijny HD za 39,90 zł.(6 m-cy gratis) z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD za 24, 90zł.

Czy istnieje opcja umowy na 15 miesięcy i 3 m-ce gratis? Moduł CI+ za 1 zł? Aktywacja 79 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Nie wiem czy w dobrym dziale ale mam taka sprawe....

 

Brat mieszka w bloku i ma kablowke ktorej juz nie chce bo wala w kulki....

W mieszkaniu ma łacznie 4 telewizory na 2 poziomowym mieszkaniu, chcialby wziasc CP ale chcialby na tych 4 tv odbierac niezaleznie .... Jak to ogarnac, czy da sie 1 dekoder glowny plus 3 multiroomy czy moze jakis rozdzielacz czy jak ? Ma ktos jakies wizje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy chcąc podpisać umowę na pakiety w konfiguracji: Familijny Max HD, Sport HD i HBO HD z darmowym multiroomem w promocji trafny wybór dostanę opcję iplaMix i czy jest ona w cenie pakietu? A także, czy do HBO będzie dołączone HBO GO, czy ewentualnie będę mógł je odłączyć po jakimś czasie, żeby nie płacić ekstra, gdyż jest mi zbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...