Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszły czwartek podpisałem (przechodząc z n) w APS umowę na 15m-cy w której mam Familijny Max HD+Sport HD+Film HD + muliroom-0zł. Dekodery to Sagemcom i HD 3000 i jest wszystko ok .Teraz po kilku dniach użytkowania brakuje mi ...dysku do HD3000 , moje pytanie - czy mogę jeszcze do tej umowy ; użyczyć; od Polsatu dysk , czy pozostaje tylko jego zakup na własnośc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką wadą zamówienia internetowego jest to, że nie można przy tym wybrać modułu CAM, choć na stronie CP jest on też prezentowany i opisany. Moduł CAM dostępny jest tylko w APS-ach... :?

Barti przecież to biznes. Muszą na czymś dodatkowo zarabiać. Choć przyznaję ci w tej kwestii absolutnie rację. Wolałbym nie ruszać się z chaty i mieć dostawę modułu Cam do domu, niż iść specjalnie do punktu CP po moduł. Pal licho, jak masz 2 km do APS-u ale jak ktoś ma jechać np. kilkadziesiąt kilometrów tylko po to, żeby odebrać gadżet za złotówkę.... Może CP pójdzie na rękę w tym temacie klientom.Byłoby bardzo miło. Jak CP nie może konkurować z encepence sportem, przynajmniej powinien konkurować jeszcze bardziej z nc+ jakością usług i lepszym sprzętem. Mam nadzieję że tak będzie bo Solorz to facet nie w ciemię bity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, wzialem tv i internet z polsatu. I skonczyl mi sie pakiet z internetu 3 gb, dostalem info. Ale jako ze wzialem tv to dostalem 5 gb w prezencie. Mam takie pytanie czy po wykorzystaniu pakietu z samego internetu bede cos musial placic dodatkowo? Czy poprostu teraz bedzie mi pobieralo mb z bonusa za to ze wzialem tv do konca rozliczenia, chyba ze skonczy mi sie ten pakiet szybciej? Z gory dziekuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti przecież to biznes. Muszą na czymś dodatkowo zarabiać. Choć przyznaję ci w tej kwestii absolutnie rację. Wolałbym nie ruszać się z chaty i mieć dostawę modułu Cam do domu, niż iść specjalnie do punktu CP po moduł. Pal licho, jak masz 2 km do APS-u ale jak ktoś ma jechać np. kilkadziesiąt kilometrów tylko po to, żeby odebrać gadżet za złotówkę....

Ja na szczęście do Opola (bo tam najbliżej mam do APS-u CP) mam kilkanaście kilometrów. :) Ale fakt, jak ktoś ma znacznie dalej to już nie jest to ani wygodne, ani tanie, bo dojazd taki też kosztuje. :?

Cyfrowy Polsat mógłby rzeczywiście się nad tym fantem zastanowić, bo skoro oficjalnie udostępnia też moduły CAM, w dodatku opisuje też na swojej stronie taki moduł to powinien dać też możliwość zamawiania go przez Internet. Gdyby taka możliwość była to kto wie, czy ja też nie zamówiłbym CP z modułem właśnie przez Internet. A tak, musiałem się ekstra fatygować do Opola do APS-u. No, ale najważniejsze, że załatwiłem to, co chciałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. Chyba, że CPT wyprodukuje im kiedyś własną wersję modułu.

 

Można zauważyć, że ogólną zasadą przy sprzedaży Polsatu jest promowanie dekoderów ich własnej produkcji (nikogo to nie powinno dziwić) i to one mają przede wszystkim "schodzić".

Pewnie po wprowadzeniu PVR 7000, zepchnięty w cień zostanie aktualnie oferowany dekoder z dyskiem, czyli ESI-88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest dostępna w APS. Tylko że do tej oferty jest jedynie możliwość dobrania dekodera mini hd2000 i 3000. HD 6000 jest dostępny od pakietu Familijnego hd bez możliwości zejścia do niższego pakietu.

SummerCruisin dzięki za odpowiedz a czy dekodery hd 2000/3000 są na udostępnienie czy na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać dokładny kod promocji na pakiet Rodzinny HD dla abonentów innych platform przy umowie na 18 miesięcy?

 

Do podpisania umowy w APS wystarczą dwa dokumenty ze zdjęciem oraz potwierdzenie wykonania przelewu z mBanku na konto Cyfry+? Nadmieniam, że nie jest to oryginalny rachunek wystawiony przez operatora lecz jakby jego zamiennik bankowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę kupowania dekoderów CP na własność. Po wypowiedzeniu umowy są one blokowane i trzeba się prosić w BOK-u o odblokowanie lub utrzymywać dekoder przez cały czas na czuwaniu albo przynajmnie raz w miesiącu włączać. Takie jest moje doświadczenie z własnym dekoderem Mini, którego używam na działce do oglądania kanałów FTA. Z abonamentów w CP i Cyfrze zrezygnowałem, gdyż uważam, że za zmuszanie mnie do oglądania reklam, powinienem otrzymywać zapłatę a nie płacić abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...