Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO alo IPLA

Ja wybrałem iplę.

Na stronie rozumiem że HBO Go nie jest wymienne z IPLĄ, tak?

bezpłatna na stronie jest tylko ipla a hbo jako płatny dodatkowy pakiet.

 

Ja na umowie mam opłata przy zachowaniu minimalne ilości pakietów (1) 99 zł, a przy 2 pakietach czyli hbo + ipla 109 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te promocje są po....ne jak już pisałem wcześniej

Czyli w APS dodatkowo płaci się za iplę czyli do tego 99 zł trzeba dodać jeszcze iplę, ale nie znalazłem jej ceny ?

przez net masz iplę w cenie przez całą umowę, przy najwyższym pakiecie masz na 100% sagema a drugi dek to HD 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pakiecie Familijny Max HD jaki dostaje dekoder? czy przy kontakcie po wysłaniu wniosku prosić o dekoder HD 5000 bo zależy mi na złączu analogowym audio - chinch, w pozostałych go nie ma, czy w obecnej umowie jak będę teraz popisywał na Familijny Max HD jest napisane że mogę sobie dodawać i odejmować pakiet Film i Sport HD na jakiej to jest zasadzie, dzwonie do nich, czy pisze, że w następnym miesiącu chcę dany pakiet jednorazowo i dodaje kwotę do obecnego abonamentu? jaka jest wtedy kwota pakietów, taka sama 10 zł? czy hbo jest w cenie 25 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jak zamawiasz z infolinii czy przez neta może przyjść inny dekoder hd, dlatego lepiej podjechać do APS i tam podpisać umowę.

Jeżeli chodzi o elastyczność oferty to na 3 miesiące za darmo masz uruchomione te dwa pakiety. Jeżeli je wyłączysz na koniec trwania promocji możesz je ponownie zamówić na 48h przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego czyli przypuśćmy okres rozliczeniowy masz 10 to dzwonisz na infolinie 8 i zamawiasz pakiet film hd. 10 zostanie uruchomiony ten pakiet. Dopłacasz wtedy 10zł do tego abonamentu (tak samo jest przy pakiecie sport hd). Jeżeli chcesz go wyłączyć to również dzwonisz na infolinie na 48h przed końcem okresu rozliczeniowego i rezygnujesz z niego.

HBO można też uruchomić na jeden miesiąc w cenie 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, idealnie jak dla mnie rozwiązanie. Zamawianie HBO działa tak samo jak i Film HD? czy można wtedy na miesiąc również HBO GO włączyć? Obecnie moi dziadkowie posiadają pakiet Mini HD ale z dekoderem SD na udostępnienie, jest to 20 miesiąc umowy 36 miesięcznej, czy mogę przedłużyć tą umową na pakiet Familijny Max HD z możliwością włączania i wyłaczania pakietów Film i Sport HD tak jak jest to na stronie www? czy móglbym wtedy dostać jakieś specjalne warunki czy nie ma sensu i podpisac kolejną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak to jest? czy w punkcie też jest opłata 5 zł za deka z PVR ?? przy Premium ?? gdzie się teraz najbardziej opłaca wziąć Premium APS/net/infolinia ?? bo z tego co sie dowiedziałem to wszedzie są inne oferty ?? Interesuje mnie Premium + MR + dysk z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak to jest? czy w punkcie też jest opłata 5 zł za deka z PVR ?? przy Premium ??

tak

gdzie się teraz najbardziej opłaca wziąć Premium APS/net/infolinia ??

moim zdaniem net

dysk z dyskiem.

nie wiem czy takie cudo uda ci się wyhaczyć

 

ale przy Premium dostajesz z automatu sagema-ma on jeden dysk 320GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem net

molbyś to jakoś uzasadnic

Ja już też sie pogubiłem w tych ofertach CP, bo niby takie same ale diabeł tkwi w szczegółach.

Nie wszędzie jest 3 miesiące gratis w umowie 15 miesięcznej, ceny dekodera np HD6000 są od 49 zł do 79 zł itd

 

Interesuje mnie taka:

Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD za 69,90zł + multiroom za 0 zł

Umowa 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis

Dekoder główny HD5000 (ze względu na SPDIF) 49zł + dysk za 1 zł = 50 zł jednorazowo

Dekoder do multiroom może być HD 3000 za 29 zł jednorazowo

 

Gdzie taką ofertę powinienem dostać ?

Czy w APS czy na www czy BOA

 

Może ktoś podać jakieś konkrety co i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siwygkl, jeśli interesuje Cię pakiet Premium to zacytuję to co już tutaj pisałem:

 

Różnica jest taka, że zamawiając przez internet (tu i tu 3 m-ce gratis przy umowie na 15 mocy lub 6 m-cy gratis z umową na 29 m-cy)

 

- pakiet ipla mix jest w cenie Premium za 89,90 zł., Sagemcom 5 zł, mutiroom 5 zł. razem daje 99,90 zł.

 

, w APS Premium jest za 99,90 zł. ( do wyboru ipla mix lub HBO GO), Sagemcom 5 zł., multiroom 0 zł. dla osób przechodzących z innych platform, razem 104,90 zł.

 

@kemir71 , nie wiem czy już pytałeś czy nie bo wszyscy zadajecie te same pytania i odpowiedzi w tym temacie już są. W Twoim przypadku najlepiej podpisać umowę w APS bo z rachunkim od innego operatora (teraz masz pewnie n lub C+) bo dostaniesz multiroom za 0 zł., aktywacja głównego HD6000 z dyskiem zewnętrznym to 49 zł. jednorazowo + dodatkowy HD3000 za 1 z. lub HD6000 za 79 zł. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem bo w APS powiedzieli mi że to co chcę dostanę tylko przy umowie na 29 miesięcy. Już nie wiadomo co jest aktualne a co nie. Bo na początku kwietnia jeszcze nie było z taką ofertą jaką chce problemu. Sam czekam na potwierdzenie wypowiedzenia z n-ki i ok 22.04 podpisze umowę z CP tak żeby zdążyć na darmowy multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...