Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie ja tobie wierzę a nie im i dlatego jeszcze nie zamówiłem,

choć w zasadzie chodzi mi tylko o główny dek. ten drugi to mi obojętne - widzę że nie różnią się wiele, a abo ten najwyższy więc teoretycznie dostanę sagema, a jeśli nie to tak sobie kombinuję że jakby kurier przyjechał z czymś innym to w końcu nie muszę go wziąć i podpisać odbioru :D. Wiem że byłoby to trochę nie fair ale napisałem do nich 2 dni temu maila czy mogą mi go zagwarantować to nie odpisali, a rodzina mnie gnębi bo bajki chcą oglądać i inne badziewia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z wczorajszą próbą nawiązania współpracy z CP.Byłem wczoraj w 2 punktach PLUSA i sprzedawcy się delikatnie mówiąc różnili w opiniach. Na party line też powiedziano mi coś innego.A zatem czy przy umowie na 15 miesięcy z multiroomem za 0 zł przy pakiecie Premium przez 3 miesiące nie płacę nic a potem 99,90?

 

Tak - ewentualnie dochodzi 5 złotych za dekoder (jeżeli wybierzesz dwugłowicowy PVR HD). Oczywiście - ta cena jest prawidłowa, jeżeli zrezygnujesz z jednej z opcji - ipla mix / HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wziąć pakiet familijny max hd + film hd. I teraz pytanie: czy jest sens (czy są jakieś dodatkowe korzyści z tego względu) aby podpisywać zobowiązanie od razu zobowiązanie na max hd + film hd i potem zrezygnować ze sport hd w prezencie, czy wziąć max hd i po promocji po prostu zostawić sobie film hd, z tym wyskokiem, ze zawsze mogę go "zdjąć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dekoderów.

Czy w niższych pakietach (np familijny max hd), jeśli wybiorę dekoder z nagrywaniem to będzie on jednogłowicowy? Bo w podsumowaniu zamówienia internetowego mam tylko aktywację 49zł bez opłat miesięcznych. Dopiero w wyższych abo pojawia się czynsz 5zł za dekoder, więc podejrzewam, że jest wtedy dwugłowicowy.

Dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na multiroom za 0 zł jest do 23.04. taka data widnieje na profilu CP na Facebooku. Ale że kończy się 3 miesięczna darmowa promocja to nie słyszałem. Ta promocja była już od dawna w CP i nie ma ona nic wspólnego z zamieszaniem w nc+

 

Kwota 5 zł to czynsz za dekodery 2 głowicowe. Spokojnie możesz zamawiać lecz warto samemu sie przejść lub zadzwonić żeby wybrać sobie dekodery + dysk. Przy Familijnym max hd możesz też dostać multiroom za 0 zł na cały okres umowy jeśli jesteś z n lub c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucass

 

Mam nietypowe pytanie odnośnie pakietu Rodzinny HD w promocji dla klientów innych providerów.

 

Czy umowę z Cyfrowym Polsatem może zawrzeć obcokrajowiec z prawem stałego pobytu w Polsce? Jeśli tak, to jakie dokumenty musi przedstawić (oprócz opłaconego rachunku z Cyfry+)?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byłem w APS zapytać się o ofertę dla przechodzących z n-ki. Interesował mnie pakiet Premium na 15mies (3 mies free) + multiroom 0zl. W tym pakiecie jest wliczony również HBO Go, którego nie potrzebuję. Oferta internetowa pozwala go wyłączyć po 3 mies żeby płacić 89,90 zamiast 99,90. W APS podobno takiej możliwości nie ma. To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie w APS żeby mieć darmowy MR to musisz płacić 99.9 pln? A przez net masz 89,90, ale za to płacisz za MR? Tak? w takim razie darmowy Mr to ściema :)

 

No właśnie lipa. Płacić za niechciane HBO Go 10 zl, albo przez neta 5 zl za MR

przez neta wychodzi 5 zł taniej ale się czeka, nie wiem jakie dekodery dają przez neta. W APS masz do wyboru do koloru.

 

Przez neta 89 + 5 zł multiroom, a w APS 99 zł a multiroom w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...