Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Barti za szybką odpowiedź

 

Jeszcze jedno pytanko rezygnując z hbo go i ipli płacę 89.90 + 5 zł za pvr sagema a biorąc multiroom z dekoderem np. hd6000 płacę dodatkowo następne 5 zł

Wybaczcie ,ale byłem zwiazany cały czas z c+ i postanowiłem zmienić operatora

stąd te pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Barti za szybką odpowiedź

 

Jeszcze jedno pytanko rezygnując z hbo go i ipli płacę 89.90 + 5 zł za pvr sagema a biorąc multiroom z dekoderem np. hd6000 płacę dodatkowo następne 5 zł

Wybaczcie ,ale byłem zwiazany cały czas z c+ i postanowiłem zmienić operatora

stąd te pytania

 

Nie, jeżeli nie zrezygnujesz z tych dodatków to będziesz płacił 114,90 miesięcznie, po 3 miesiącach i zrezygnowaniu z tej opcji płacisz 104,90 (pakiet+wynajem dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że zamawiając przez internet:

 

- pakiet ipla mix jest w cenie Premium za 89,90 zł., Sagemcom 5 zł, mutiroom 5 zł. razem daje 99,90 zł.

 

, w APS Premium jest za 99,90 zł. ( do wyboru ipla mix lub HBO GO), Sagemcom 5 zł., multiroom 0 zł. dla osób przechodzących z innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że zamawiając przez internet:

 

- pakiet ipla mix jest w cenie Premium za 89,90 zł., Sagemcom 5 zł, mutiroom 5 zł. razem daje 99,90 zł.

 

, w APS Premium jest za 99,90 zł. ( do wyboru ipla mix lub HBO GO), Sagemcom 5 zł., multiroom 0 zł. dla osób przechodzących z innych platform.

Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt! Też nie rozumiem, skąd taka różnica w cenie pakietu Premium przy zamówieniu internetowym i w APS-sach... :roll:

Z początku też chciałem wziąć pakiet Premium, ale ostatecznie zdecydowałem się wziąć to, co mam w podpisie. :)

A paczkę HBO, Cinemax (albo obie razem) mogę sobie w każdej chwili dołączyć i to na dowolny okres czasu, np. na dwa miesiące. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lukass

Z twoich poprzednich postów wynika że nie ma możliwości dostania MR za 0 zł zamawiając przez internet. bo mnie nie interesuje sagemcom, dokładnie mnie interesuje:

- pakiet premium, multiroom, dekodery hd, chciałbym mieć 3 miesiące gratis przy 15 miesiącach umowy oraz MR za 0zł jako przechodzący z N.

 

i rozumiem że przy zamówieniu w APS - premium kosztuje 99,90 zł, multiroom - 0 zł, dekodery 0zł/miesiac, nie wiem jak z opłatą aktywacyjną -?, 3 miesiące gratis.

a przez net - 89,90 zł, multiroom - ??? zł, dekodery - 0zł /miesiąc, opłaty aktywacyjne - ??, 3 miesiące gratis.

 

jakby ktoś zorientowany mógłby mi to wyjaśnić, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tiko, umowę podpisujesz na fam max hd + sport hd + film hd i przed upływem okresu promocyjnego z jednego z tcyh pakietów możesz zrezygnować w zależności co wybrałeś na stronie. Wybierasz fam max hd + film hd to sport hd na te 3 m-ce też dostaniesz też, po okreie promocyjnym możesz zostawić sam fam max hd + film hd za 59,90 zł., a jeśli nie wyłaczysz sport hd to będzie 10 zł. więcej.

 

@silver1313@, dobrze rozumiesz, opłaty aktywacyjne są takie same. 1 zł. za główny i 29 zł. (HD2000/HD3000) lub 79 zł. (HD5000/HD6000) za dodatkowy. Zamawiajać przez internet multiroom 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@silver1313@, dobrze rozumiesz, opłaty aktywacyjne są takie same. 1 zł. za główny i 29 zł. (HD2000/HD3000) lub 79 zł. (HD5000/HD6000) za dodatkowy. Zamawiajać przez internet multiroom 5 zł.

 

Dodatkowy w APS nie jest czasem także za 1 zł?

 

Tylko te wyżej wymienione dekodery HD bez PVR i dysków są dostępne w ofercie za 1 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@lucass, ile czasu ma CP na wprowadzenie umów do systemu?

Jedna już jest, drugiej nie ma (na szczęście karty śmigają, bo bym była niepocieszona). Chciałam ustawić opcję "Jedna Wpłata", a tutaj ZONK :D

 

Tylko te wyżej wymienione dekodery HD bez PVR i dysków są dostępne w ofercie za 1 zł?
Skoro lucass tak pisze to jako człowiek APS raczej wie co pisze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny! (nie ma tutaj tylko oferty na fam max hd + hbo cinemax hd)

 

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam zamiar podpisać umowę z CP w związku z czym mam parę pytań, jestem zdecydowany na pakiet familijny max hd + film hd + sport hd + multiroom, umowa na 15 miesięcy w tym 3 pierwsze miesiące za darmo, po 3 miesiącach rezygnuje z pakietu sport hd, chciałbym się dowiedzieć czy kupując w APS-ie dostane pakiet iplamix za darmo tak jak to jest przy zamówieniu internetowym ? i chciałbym się was poradzić jakie wziąć dekodery ? a może lepiej wziąć moduł CAM + dekoder ? proszę o porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tiko, umowę podpisujesz na fam max hd + sport hd + film hd i przed upływem okresu promocyjnego z jednego z tcyh pakietów możesz zrezygnować w zależności co wybrałeś na stronie. Wybierasz fam max hd + film hd to sport hd na te 3 m-ce też dostaniesz też, po okreie promocyjnym możesz zostawić sam fam max hd + film hd za 59,90 zł., a jeśli nie wyłaczysz sport hd to będzie 1 0 zł. więcej.

 

 

 

 

lucass to wszystko rozumiem tylko ten multiroom mnie zastanawia czy jest 5 czy 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS nie dostaniesz ipli mix w cenie pakietu, ale będziesz miał darmowy multiroom. Zamawiając przez internet nie dostaniesz modułu tylko dekoder produkcji CPT jak główny i dodatkowy, w APS będziesz mógł w zależności od dostępności wybrać, Samsunga 370, Echostara 7200 lub moduł, a jako dodatkowy dekoder CPT.

 

@tiko, 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS nie dostaniesz ipli mix w cenie pakietu, ale będziesz miał darmowy multiroom. Zamawiając przez internet nie dostaniesz modułu tylko dekoder produkcji CPT jak główny i dodatkowy, w APS będziesz mógł w zależności od dostępności wybrać, Samsunga 370, Echostara 7200 lub moduł, a jako dodatkowy dekoder CPT.

 

jesteś pewnien że dostane multiroom za darmo ? bo wydaje mi sie że nie.. wiem że za darmo dostają Ci którzy przechodzą z innych platform ale ja mam teraz smart hd ( po migracji z tnk sd) więc chyba mnie to nie obejmuje :) a co do tych dekoderów to jakie opcje byłyby najlepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...