Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Czy do pakietu Familijny Max HD + Film HD na 15mc po okazaniu rachunku także jest darmowy multiroom na cały okres umowy?
Pan nie chciał dziś ode mnie żadnych papierów z innej tv. Wystarczyła ulotka, którą rozdawali w Centrum Handlowym. Na ulotce jest mowa o 29 miesiącach, ale pan puścił do mnie oko i powiedział, że i na 15 miesięcy też obowiązuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem coraz bardziej zdecydowany na przejście z C+ do CP, chciałbym zapytać w kwestii związanej z dekoderami, które jak widzę w wersji z wbudowanym dyskiem są towarem reglamentowanym i ponosi się za tego rodzaju sprzęt dodatkową odpłatność co miesiąc. Dlatego też chciałbym zapytać czy dekodery z dyskami "zewnętrznymi" oprócz tego, że będą mieć wystający element w postaci dysku, czymś się różnią od tego Sagema PVR z punktu widzenia zwykłego użytkownika ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Jednym słowem osoby, które mają konwerter typu single i nie planują nagrywać programu z innego kanału, aniżeli ten który w danym momencie oglądają mogą śmiało brać dekoder z dyskiem zewnętrznym. Czekam do końca miesiąca i przechodzę do CP bo tutaj wygląda, że wszystko jest poukładane z głową i panuje porządek.

pozdrowił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z pewnego forum

 

"Miałem n od samego pocztaku, placilem bodjze 49zl za wszystkie pakiety, teraz zaproponowali mi w nc+ to samo + Canal+ za darmo przez 3 miesiace za.. 59zl.

Poszedlem do Cyfrowego Polsatu i dostalem: familijny HD + sport + film + multiroom + 30zl miesiecznie na VOD za ile? Za 49zl miesiecznie + umowa przez pol roku za darmo.

Teraz przed tv sobie iple ogladam."

 

 

Czy to jest możliwe ? dostał ktoś taką ofertę ? te 30zl na vod tylko jak mam numer w plusie ?

 

Rozumiem że nuemr z plusa musi być na tą samą osobę zarejestrowany na która będzie brany CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cezi1, istnieje taka możliwość, aktywacja jednorazowa za moduł 1 zł. i za HD6000 jako dodatkowy 79 zł.

 

@Lucass - a czy jest taka opcja? Tata kupuje z drugiej ręki Samsung'a DSB-H370G (teoretycznie najbardziej udany dekoder HD Cyfrowego Polsatu) a PVR i IPLA nie są mu potrzebne - i robi cesję. Potem podpisuje umowę gdzie Samsung staje się Multiroom'em dobierając Moduł CAM jako dekoder główny? Byłoby to najlepsze dla niego rozwiązanie.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Dekoderem dodatkowym w multiroomie może być tylko dekoder produkcji CPT.

 

 

@proxx, nie ma oferty na familijny hd + sport hd + film hd za 49 zł., jest oferta na familijny max hd + film hd + sport hd za 69,90 zł., przy umowie na 15 m-cy masz 3 m-ce za darmo, w umowie na 29 m-cy jest 6 m-cy darmowych. Wystarczy poczytać temat zanim zadasz pytanie.

 

Żeb dostać bon na VOD trzeba mieć umowę na abonament lub mix w Plusie. Umowa w Plusie i CP musi być na tę samą osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim dysku mówisz? Jeśli masz na myśi dysk zewnętrzny do HDxxxx to nie ma za to opłat miesięcznych, jest czynsz za Sagemcoma 88 5zł./m-c ;)

dlatego napisałem chyba-bo nie byłem pewny.

O sagemcomie to wiem,bo sam tak placę :D

 

p.s. ciekawe skąd wezmą tyle ESI,bo wygląda,że sporo osób przechodzących z NiC+ :oops: reflektowało by na ten dekoder :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do kolegi lucass

przy przechodzeniu z C+ do CP chciałbym wziąć pakiet Premium + MR. Ile zapłacę za aktywację dekoderów przy umowie na 15 miesięcy, rozumiem, że MR dostanę gratis?

i analogiczna sytuacja u moich rodziców z tym ze z pakietem Familijny Max HD + Film HD - czy MR będzie gratis? jak opłaty za aktywację dekoderów ?

 

czy zamawiajac przez net można wybrać dekoder? czy zamawiając przez net dostanę MR gratis na cały okres umowy?

 

Edytowane 06.04.2013 23:44 - pytanie dodatkowe, czy przy zamówieniu przez net, opłaty za aktywację dekoderów są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W APS dziś kobieta przede mną brała Familijny Max HD + Film HD - MR za free, aktywacja HD6000 i HD3000 w sumie 50 zł, umowa na 15 miesięcy, 3 gratis (+dodatkowo Sport HD na te trzy miechy). Co do Premium to nie wiem, ale skoro w niższym jest za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS dziś kobieta przede mną brała Familijny Max HD + Film HD - MR za free, aktywacja HD6000 i HD3000 w sumie 50 zł, umowa na 15 miesięcy, 3 gratis (+dodatkowo Sport HD na te trzy miechy). Co do Premium to nie wiem, ale skoro w niższym jest za free?

Dla czego aktywacja aż 50 zł za te dekodery jak online są po 1 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie związane z ofertą na pakiet Premium

byłem w Apsie w Mysłowicach i cena tego pakietu wynosi 99,90 !?

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ?

bo w umowie po pokazaniu rachunku od poprzedniego operatora jest faktycznie 15 miesięcy - 3 mie. gratis i to pasuje

Pasuje również to ,że pvr do multiromu jest płatny 5 zł.

 

Czyli ofertę za 89.90 na ten pakiet można uzyskać Tylko przez internet?

a jeśli już to co z 3-ma miesiącami gratis też są w ofercie przez net ???

 

Pozdrawizm i czekam na nurtujące mnie pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...