Jump to content
Łukasz

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

Recommended Posts

Aha, rozumiem, zawsze jest jakiś haczyk :D I jeszcze mam jedno pytanko, z regulaminu wynika, że nie ma różnicy w cenie zakupu modemu wybierając umowę na 12 czy 24 miesiące, czy coś przeoczyłem?

Nie wiem o jakim regulaminie mówisz, ale w umowach na 12 m-cy nie ma modemów na własność.

Witam a jak okażę w APSie rachunek z kablówki to też dostanę multiroom za darmo przy zmianie operatora TV, czy tylko dotyczy to platform satelitarnych?

Rachunek z kablówki podobno też może być. Kurcze szkoda, że się nie pokazało im rachunku za Vectrę... Jeżeli miałbyś u nas w Żarach podpisać umowę a potrzebujesz anteny i ew. Multiroomu HD - to tylko w punkcie na ul. Ułańskiej. Tutaj mają anteny z podwójnym konwerterem. W punkcie na ul. Podchorążych wykombinowali 70 zł za sam TWIN + 28 zł za antenę.

A i pamiętaj, że przy umowie na 15 mies. w APS-ie masz tylko 1 mies. gratis zamiast 3 mies. (promocja przez internet).

A co z tą promocją na VOD dla klientów plusa? Jak ją dostać?

Lucass: owszem, zapomniałem. Bo ja niestety, nie wiedziałem o tym, że można też dać rachunek z kablówki (w moim przypadku Vectra).

Jacor: promocja na VOD w przypadku zamówienia przez internet to zaznaczasz że chcesz skorzystać z tej promocji. Jak konsultant zadzwoni w celu ustalenia warunków umowy, to wtedy on to zaznacza. Ale radzę przypomnieć :). W przypadku umowy w APS-ie to moim zdaniem trzeba poinformować przy podpisywaniu umowy. Zaznaczam jednak, że umowa w APS-ie jest nieco inna niż przy zamówieniu przez internet i np. nie dostaniesz pakietu online Ipla Mix. Ale za to Multiroom HD jest za 0 zł :).

EDIT: Lucass: przy podpisywaniu umowy pani w APS-ie nie pytała mojej mamy czy jest klientem Plusa.

Jeśli masz nr w Plusie na abonament lub Mix poinformuj sprzedawcę, chociaż sam powinień się też spytać. Zaznaczy odpowiednią opcję w systemie. Razem z umową wygeneruje się zgoda na przetwarzanie danych między CP, a Plusem, którą musisz podpisać.

Witam

Jestem abonentem "n" i zamierzam przejść na cyfrowego polsatu. Słyszałem że po okazaniu opłaty nie krótszej niż 3 miesiące moge skorzystać z multiroom za 0zł przez cały okres umowy. Mam 2 umowy z n. Czy po okazaniu w APS dwóch wydruków opłat będe mógł podpisać 2 umowy z CP i na każdej bede miał multiroom za 0zł?

Pozdrawiam

A mi znudziło się gdybanie, który dekoder jest "mniej zły", skoczyłym do APS z wydrukiem z Inteligo i mam w domu HD6000 + HD3000 8) Teraz tylko trzeba się zmobilizować, żeby to włączyć :/:lol2:

Zmobilizuj się lepiej na czekanie na włączenie kanałów bo to jest jakaś parodia... ;) Wczoraj podpisałem umowę, miałem zostawić dekoder na kanale 59 był włączony gdzieś...5 godzin i nic :D Dzwonie do nich okazało się że czegoś w APS nie zatwierdzieli, dzisiaj już wszystko gra ;)

Nie masz się co denerwować. CP przezywa naprawdę taki najazd nowych klientów, jak dawno nie miał. Gubią się po prostu.

Guest Anonymous
Zmobilizuj się lepiej na czekanie na włączenie kanałów bo to jest jakaś parodia... ;) Wczoraj podpisałem umowę, miałem zostawić dekoder na kanale 59 był włączony gdzieś...5 godzin i nic :D Dzwonie do nich okazało się że czegoś w APS nie zatwierdzieli, dzisiaj już wszystko gra ;)
Dziś podpisałam dwie umowy. Kanały ruszyły na 4 dekach w ciągu godziny :D

BTW. troszkę więcej za aktywację zapłaciłam. Miało być 2x50 (49+1), ale w rezultacie poszło 2x78. Przede mną facet brał Familijny Max HD + Sport HF+D i miał pierwszą opcję. Ja brałam tylko Familijny Max HD i system nie chciał niżej za dwa deki niż 78. Ale i tak się opłaciło.

Guest Anonymous

Już wszystko śmiga.

Co do aktywacji to podobno zmieniła się cena jakoś od 03.04. Przeżyłam... I tak przy tym co oglądam taka cena mnie satysfakcjonuje,

Łukasz, dzięki za podpowiedzi. Szkoda, że tak daleko jesteś to byś zyskał dwie umowy ;)

Idę wystawiać splitter z kartami na Allegro :D

Mam takie pytanie!

Mój tata, po siedmiu latach wypowiada umowę z Cyfrą+. Pójdzie z rachunkiem do APS. Chce zamówić pakiet Familijny Max HD + Film HD. Czy jest możliwość na wzięcie modułu CAM jako dekoder główny oraz dekodera HD6000 jako dekoder do Multiroom'u i na jakich ewentualnie warunkach.

Cezi

Czy do pakietu Familijny Max HD + Film HD na 15mc po okazaniu rachunku także jest darmowy multiroom na cały okres umowy?

@cezi1, istnieje taka możliwość, aktywacja jednorazowa za moduł 1 zł. i za HD6000 jako dodatkowy 79 zł.

@Frank_2424, tak, dostaniesz darmowy mutiroom na cay okres umowy.