Jump to content
Łukasz

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

Recommended Posts

W dni dzisiejszym pojawiły się nowe oferty w CP oraz zwiększono dostępność dekodera PVR Sagemcom.

Umowa na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +HBO Cinemax HD za 99,90 zł. (minimalny obowiązek to Familijny Max HD + HBO Cinemax HD za 79,90 zł.)

umowa na 29 m-cy - 3 m-ce gratis

umowa na 15 m-cy - 1 m-c gratis

Oferta bez rachunku, nie ma tej opcji w promocji "trafny wybór" dla przechodzących z innych platform.

Do ofert "trafny wybór" dołączyła promocja z umową na 29 m-cy na pakiet Familijny HD za 39,90 zł.(6 m-cy gratis) z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD za 24, 90zł.

Od dzisiaj również przy nowych umowach dekoder PVR Sagemcom można dostać przy umowie z minimalnym obowiązkiem na Familijny Max HD i umowie na 29 m-cy., aktywacja 49 zł. + czynsz 10 zł./m-c.

Tak jest teraz w APSach? To pocisnęli ostro :)

Sprawdzałem przed chwilą na stronie www CP i tam jeszcze jest ta promocja z 3ma miesiącami gratis przy 15to miesięcznej umowie. Ciekawe, czy tego też nie zmienią.

To teraz kicha, jak ktoś będzie chciał umowę z modułem CI, no to przez neta nie zamówi.

Interesuje mnie pakiet Familijny Max HD i Sport H. Rezygnuje własnie z Cyfry+. Jakie najkorzystniejsze warunki moge dostać? Lepiej zamówic przez internet czy w APSie?

Interesuje mnie umowa na 15 miesiecy i dekoder z dyskiem.

Stare oferty są cały czas, przez net modułu i tak nie dostaniesz.

Udało mi się już zawrzeć umowę z trzema miesiącami free i darmowym multiroomem.

Mój znajomy chciał taką samą też w APSie podpisać z modułem i na darmowy multiroom.

Wprowadzili na stronie do oferty 13th SC i TLC HD ale mogliby poprawić rażący błąd przy wyborze "Kup z umową na 15 mies."

3 miesiące Premium z HBO GO oraz usugi Multiroom HD

;)

Oho, czyli CP zczaił, że i tak masa ludzi do nich przechodzi z N-ki i C+, więc zmodyfikowali nieco ofertę na swoją korzyść i usunęli 2 darmowe miesiące z umowy na 15 miesięcy. Pewnie doszli do wniosku, że ludzie i tak będą woleć to jak NC+. Dobrze, że nie czekałem do końca kwietnia, aż mi umowa z Nk-ą wygaśnie i wziąłem CP już teraz. Przynajmniej załapałem się jeszcze na te 3 darmowe miesiące. ;-)

No i ja się jeszcze wczoraj załapałem :jupi: na moim zdaniem w dobrej ofercie . Dobrze że punkty nc+( złożona rezygnacja) i C.Polsat były blisko siebie :lol: .

Ale gdzie Wam pisze, że już nie można brać w APSie na 15mies. z 3 mies. darmowymi dla przechodzących? Na stronie doszedł tylko pakiet za 79,90zł.

Oprócz Premium to oferty w APS i na stronie się nie różnią. Punkty też mają swoje plany sprzedaży, miejcie to na uwadze bo później będziecie musieli jechać 60 km żeby wymienić dekoder ;)

Rozumiem, że tylko pakiet Premium różni się o 10zł (drożej w APSie), a reszta pakietów ma te same ceny w cenniku online co w APSie?

Muszę w końcu podjechać do jakiegoś APSu Polsatu

Guest Anonymous

No to teraz już nie czaję.

@lucass, jako najbardziej zorientowany napisał, że stara oferta nadal obowiązuje (m.in. Family Max HD, 15 miesiecy, 3 free, MR za free w APS), a czytam powyżej, że już nie.

Jak więc jest, bo dla odmiany w APS mówiono, że w/w oferta będzie min. do 24.04?

Stare promocje są cały czas, doszła oferta na Familijny Max HD + HBO CInemax HD za 79,90 zł., dostępna na ładne oczy również z 3 miesiącami gratis w APS w umowie na 15 m-cy. Reszta tak jak wcześniej napisałem. W CP promocje trwają do odwołania i nic mi nie wiadomo o dacie 24.04, ponieważ równie dobrze w poniedziałek możemy dostać informację o zakończeniu promocji.

Guest Anonymous

Nooo, i gut, bo jutro śmigam z wypowiedzeniem i po nową umowę :)

Witam wzialem tv i internet i jak patrzalem w icok nigdzie nie pisze o dodatkowym pakiecie gb? A powinienem miec jeszcze 5gb do intenetu bo wzialem tv za 69.90.

Zalogowałeś się na konto dotyczące usugi internetowej? W swoich pakietach powinieneś mieć wymienione 3 pakiety, stały pakiet, darmowe noce i pakiet dodatkowy. Na umowie TV powinieneś mieć jedną kartkę mówiącą o promocji "więcej danych z TV".

Czy wybierając Familijny Max HD w APS dla przechodzących w ofercie jest ipla mix i 3m-ce film hd / sport hd?

Z wyjątkiem ipli mix w cenie pakietu wszystko jest dostępne, multiroom z a0 zł. również.

Mam pytanie

Planuje przejść z nki do cp

Czy mogę otrzymać w punkcie taka ofertę

Po okazaniu wpłat do nki

Familijny hd(39.90)

+3 miesiące gratis+multiroom gratis?

Czy muszę wziąć minimum familijny max hd (49.90)by dostać 3 miesiące free i multiroom free?

Do ofert "trafny wybór" dołączyła promocja z umową na 29 m-cy na pakiet Familijny HD za 39,90 zł.(6 m-cy gratis) z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD za 24, 90zł.

Czyli rozumiem, że teraz w promocji "Trafny wybór" na 15 miesięcy trzeba wziąć min. pakiet Familijny Max HD, a przy umowie na 29 miesięcy min. pakiet Familijny HD i ma się odpowiednio 3 i 6 miesięcy gratis oraz Multiroom gratis?

W promocji "trafny wybór" na 15 m-cy od samego początku minimalnym pakietem był Familijny Max HD. Nigdzie też nie pisałem, że w ofercie na Familijny HD )minimum Rodzinny HD) jest multiroom.