Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno mnie zastanawia. Dzwoniłem do jednego APS i tam powiedziano mi, że dla nowych Abo z innych TV jest te 3 miesiące za darmo i free multiroom ( przy 15to miesięcznej umowie).

Dzwoniąc do innego APS uzyskałem informacje, że tam z kolei dostanę umowę aż na 6 miesięcy za free przy tej samej umowie. To inna Firma prowadząca APS i z innego miasta (kilkanaście km ode mnie). Czy to możliwe, że mogą dawać takie promocje? Bo dla 3ch miesięcy więcej za free to warto jechać, a jak mam jechać w ciemno i się zdenerwować, bo co innego się okaże na miejscu, to lepiej sobie darować wojaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w APS podpisywałem umowę na 15 miesiecy na fuul pakiet. Dostałem 5 miesięcy gratis, multiroom 5 zł, +HBO GO za 104,9 + ipla mix za free przez 3 miesiące (poźniej aby nie płacić 114,9 muszę iplę wypowiedzieć).

Jak ktoś nie wierzy mogę skana zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa umowa. Co prawda umowę podpisałem na własnościowy moduł cam który swego czasu opłacałem jako prepaid z tym że ostatni raz w lipcu 2010.

Te gratisy otrzymałem po tym jak powiedziałem że z cyfry do nc+ nie mam zamiaru przechodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa umowa. Co prawda umowę podpisałem na własnościowy moduł cam który swego czasu opłacałem jako prepaid z tym że ostatni raz w lipcu 2010.

Te gratisy otrzymałem po tym jak powiedziałem że z cyfry do nc+ nie mam zamiaru przechodzić :D

 

 

multiroom gratis do tej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to nie jest kwestia wiary . Wystarczy wejść na stronę CP i tam znajdziesz taka ofertę. Sam się zastanawiam czy nie wziąć czegoś takiego. Mam pytanie do lucasa. posiadam pakiet rodzinny z możliwością zejścia do mini hd. Czy mogę otrzymać dekoder pvr , multiroom przy zwiększeniu pakietu do takiego o jakim mowa wyżej. Dziękuję za odpowiedź. Acha przy umowie na 15 miesięcy. Mam dość tych targów z nc+. powrócę jak dojrzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie jest to nowa umowa tylko upgrade z FTA i dziwne, że system pokazał taką ofertę. Nic tylko się cieszyć.

Właśnie jestem zadowolony i to bardzo :brawo:

 

Tak, multiroom 5 zł miesięcznie i wsumie z HBO GO wunosi mnie to 104,9 miesięcznie, ale za 5 miesięcy bo te mam gratis (jak by ktoś źle zrozumiał mój wcześniejszy post).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfrowego Polsatu na Facebooku pojawiła się oferta dla nowych klientów. W ramach niej, po zawarciu umowy na okres podstawowy 29 mies., zyskujemy 6 mies. telewizji bez opłat oraz Multiroom HD za darmo przez cały okres trwania umowy. Szczegółowy opis poniżej:

 

Wydrukuj wiadomość z ofertą i pokaż ją w najbliższym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Zyskaj!

 

Pakiet Familijny Max HD z kanałami dla całej rodziny na 6 miesięcy bez opłat i Multiroom HD za 0 zł/mies! A do tego Pakiet Sport HD i Film HD również na 6 miesięcy w prezencie!

A jeśli wybierzesz pełną ofertę Premium, zyskasz jeszcze więcej światowego kina dzięki kanałom HBO i Cinemax!

Kup już dziś! Oszczędzisz nawet 429 zł !

 

Oferta promocyjna dla nowych Klientów, przy umowie na okres podstawowy 29 mies. Kwota 429 zł jest różnicą opłat za abonament pomiędzy przedstawioną ofertą a ofertą dostępną w punkcie sprzedaży bez okazania kuponu rabatowego. Przedstawiono wybrane parametry różnych ofert. Szczegóły w Promocyjnych Warunkach Umowy i Regulaminach. Oferta dostępna po okazaniu kuponu do dnia 23 kwietnia 2013 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś zostałem szczęśliwym posiadaczem CP, na n-ke nie narzekałem ale w obecnej sytuacji, rozczarowany nową nc+ zdecydowałem się przenieść do słonecznej tv:D

 

ja również. Parę lat bylem w n-ce, ale to co zrobili teraz z cenami to przegięcie. Wziąłem Pakiet Rodzinny w CP za 14,9 zł i mi wystarczy te 42 programy. Cena jest naprawdę teraz optymalna. Polecam wszystkim do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko: Czy jak zamówię pakiet Familijny Max HD, to mogę później po tych 3 promocyjnych miesiącach włączać i wyłączać pakiety Sport HD i Film HD kiedy to jest dla mnie odpowiednie. Np. W jednym miesiącu mam Film HD, w drugim tylko Sport HD, w trzecim Film HD i Sport HD, a w czwartym tylko sam Familijny Max HD bez filmu i sportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...