Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce przeniesc sie z telewizji N zaraz po 1 kwietnia jak wylacza mi kanały, i chcialbym sie was zapytac o taka oferte "Multioferte 2w1" za 69.90, czy przez 29 miesiecy bede tyle placil? Czy sa jakies promocje typy 6 miesiecy za darmo? Czy multiroom jest w cenie umowy? Teraz N place 54 zl ale za internet radiowy place 40 zl , razem daje 94 zl. Pytam sie was na forum bo nie wiem jaka oferte bede mial najlepsza, oraz czy internet polsatowski nada sie do kompa stacjonarnego bo nie mam laptopa mam tylko smartphone ? CZy bede musial dokupowac jakis pakiet danych do internetu? I ile razem wyjdzie mi z aktywacjami i z dekoderami oczywiscie hd i modemem? CZekam na jakies porady, z gory dziekuje I PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dla klientów innych platform opisałem na kilku stronach wcześniej. Co do internetu to wykupujesz miesięczny pakiet danych, np. 3GB za 29,90 zł., 10 GB za 49,90 zł. itd. (+darmowe noce w cenie pakietu), a za to, że masz telewizję CP z takim pakietem dostaniesz dodatkowo co miesiąc 5GB. Internet nada się tylko kwestia do czego potrzebujesz, bo jak ściągasz sporo plików to może być trochę za mało. Do stacjonarnego bez problemu podłączysz modem. Podpisując umowę na internet i pokazując rachunek za ten, który masz obecnie dosatniesz nawet 3 miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/pola ... ternet.jsp , chodzi mi o ta oferte i cene 69,90zl z tego co wyczytalem w tym regulaminie pisze ze internet dostajemy w cenie abo. i jesli chcemy sobie dokupic wiecej gb to mozemy aczkolwiek nie musimy. Ale nie wiem czy gdzies malym druczkiem nie pisze ze trzeba zrobic tak jak ty mowisz lucas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 022013.pdf

 

 

"Abonent, który zawierając umowę dotyczącą korzystania z Multizestawu Telewizja Internet w ramach Promocji, złoży zlecenie

aktywacji dodatkowego Cyklicznego pakietu danych uzyskuje możliwość zawarcia Umowy na następujących warunkach"

 

Jesli zlozy ktos zechce dodatkowy pakiet danych, ale ja np. niechce bo mi wystarczy 5gb.

Tak ja to rozumiem, nawet na stronie pisze ze internet jest z tv za 39.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj byłem w punkcie CP. Oferta dla osób migrujących umowa 29 miesięcy 6 miesięcy za darmo multirum za 0.

Pakiety MAXHD 49,90 PLN ( srednio 39,60)

FILM 10 PLN

SPORT 10PLN

sport i film można dowolnie włączać i wyłączać

PREMIUM 89.90 (średnio 71,30)

Jestem abonentem cyfryplus i myślę że od kwietnia nowym abonentem CP.( minimax posiadałem dla pakietu polsat sport a w nc- poza cenami nie do zaakceptowania jest brak gwarancji eurosportu i comedy central).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki dekoder jest dawany do pakietu familijnego HD i familijnego max HD? nie ma opcji wyboru dekodera??? interesował by mnie dekoder HD 6000 ponieważ ma możliwość układania własnej listy programów ale nie wiem jaka cena tego dekodera jest przy tych pakietach jakie wymieniłem jestem abonentem cyfry więc jestem zielony w CP :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje oferta multi *telewizja + dodatkowy gb w internecie, za 69,90zl z familijnym max hd i internetem cyklicznym 14,90zl. Czy przy takiej ofercie dostane rowniez multiroom przez caly okres umowy za darmo? I ile zaplace razem za te wszystkie dekodery(gl. dekoder chcialbym lepszy do multiroom moze byc gorszy) i modem( najl.lte)+ aktywacje? Jestem zielowy w CP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki dekoder jest dawany do pakietu familijnego HD i familijnego max HD? nie ma opcji wyboru dekodera??? interesował by mnie dekoder HD 6000 ponieważ ma możliwość układania własnej listy programów ale nie wiem jaka cena tego dekodera jest przy tych pakietach jakie wymieniłem jestem abonentem cyfry więc jestem zielony w CP :woot:

Dekoder 6000 jest za 49 PLN inne za 1pln. Nie wiem czy przy familijnym HD multirum jest za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz to przynajmniej nie pisz głupot.

 

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n ;)

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

 

@potentator, jesteś abonentem C+ lub n? Jeśli tak to patrz wyżej. Modem LTE do pakietu za 14,90 zł. na własność kosztuje 249 lub 349 zł. w zależności od modelu (umowa na 24 m-ce). Przy umowie na 12 m-cy tylko modem na udostępnienie, aktywacja 129 lub 199 zł. i czynsz 15 zł./m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zainteresowany ta promocją dla osób przechodzących z C+ czy n wole umowę od razu na 15 miesięcy interesował by mnie pakiet familijny HD lub familijny max HD i jeśli ten dekoder HD 6000 kosztuje 49zł to jest to do zaakceptowania a jest jakaś aktywacja??? czy tylko opłata jednorazowa za dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozumiem , a teraz mam ytanie czy przy multiofercie dostane multiroom za darmo przez cala umowe jak przyniose z n-ki rachunek?

 

Tak dostaniesz multiroom za darmo :) Ja dostałem przy braniu samej telewizji

interesował by mnie dekoder HD 6000 ponieważ ma możliwość układania własnej listy programów

 

Każdy dekoder dostępny w CP umożliwia ułożenie własnej listy kanałów.

 

Tylko nie możesz jej edytować i jak Ci się wkradnie jakiś błąd to od początku musisz układać. Swobodnej zmiany kolejności niestety nie ma

nie jestem zainteresowany ta promocją dla osób przechodzących z C+ czy n wole umowę od razu na 15 miesięcy interesował by mnie pakiet familijny HD lub familijny max HD i jeśli ten dekoder HD 6000 kosztuje 49zł to jest to do zaakceptowania a jest jakaś aktywacja??? czy tylko opłata jednorazowa za dekoder?

 

Płacisz tylko za dekoder 49zł. Więcej opłat nie ponosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mef81, przecież dla osób przechodzących też są umowy na 15 m-cy i moim zdaniem głupotą jest nie skorzystać z tego. Mówię o pakiecie familijny max hd bo napisałeś, że taki by Cię interesował.

 

@xavee, przy umowie na 15 m-cy Sagemcom dostępny jest od pakietu familijny max hd + sport hd + film hd za 69,90 zł., a przy niższym dosatniesz dekoder produkcji CPT z zewnętrznym dyskiem.

 

Powtórzę raz jeszcze, za dekoder HD jest tylko jednorazowa aktywacja 1 zł. ! Jeśli chcecie dodatkowo zewnętrzny dysk twardy wtedy jednorazowa aktywacja 49 zł., to tak dla jasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę raz jeszcze, za dekoder HD jest tylko jednorazowa aktywacja 1 zł. ! Jeśli chcecie dodatkowo zewnętrzny dysk twardy wtedy jednorazowa aktywacja 49 zł., to tak dla jasności.

 

Mi w APS powiedzieli że za dysk płaci się 5zł/msc

 

Tylko nie możesz jej edytować i jak Ci się wkradnie jakiś błąd to od początku musisz układać. Swobodnej zmiany kolejności niestety nie ma

 

To nie do końca prawda, edycja listy kanałów jest dostępna w dekoderze Sagemcomm ESI-88.

 

Ja akurat mówię od dekoderach CP HD 3000 ponieważ jeden z przedmówców powiedział że w każdym się da. Przepraszam za nie sprecyzowanie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...