Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam do Was takie pytanie a mianowicie. Piszecie o miesiecznej dziewrżawie dekodera sagem ESI-88 z 320GB HDD w kwoice 5zł. Jestem zainteresowany poakietem famili max + film HD wraz z tym dekoderem i wysłałem @ do ICA w sprawie pobierania kwoty. Otrzmałem informację że niepobirają jakiej kolwiek kwoty za dzierżawe tylko jest jedna opłata na początku 49zł

Pniżej zamieszczam odpowiedź

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że przy ofercie, której dotyczy zapytanie opłata za dekoder to 49 zł jednorazowo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom ESI-88 jest z czynszem 5zł

Echostar 7400 jest bez czynszu

HD2000/3000/5000/6000 z dyskiem jest bez czynszu

 

Aktywacja jednorazowo 49zł

 

Przy zamówieniach przez internet czy telefon najczęściej do klientów trafiają dekodery produkcji CPT (HD2000/3000/5000/6000) z dyskiem zewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam,

 

Wczoraj dzwoniłam i jako potencjalny nowy klient, który chce zawrzeć 2 umowy (potrzebuję 4 dekodery) na 15 miesięcy. Pytałam o abonament Familijny Max HD - 49,90 zł. plus Sport HD/Film HD za 10 zł.

Jeden konsultant potwierdził mi, że zapłacę jedynie za aktywację dekoderów (49 zł za ten z HDD i 29 zł za drugi), a MR mogę mieć za free przez cały okres umowy, kolejni dwaj twardo stali przy MR w cenie 10 zł/mies. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż meila.

 

Mój @ do CP

 

Dzień dobry

 

Jestem zainteresowany podpisaniem z Państwem umowy na pakiet w promocji

Familijny Max + Film HD w cenie 59,90zł na okres 15 miesiecy przy wyborze

dekodera SAGEMCOM ESI-88 z dyskiem 320 GB. Chciałbym sie dowiedzieć czy za korzystanie z

dekodera jest pobierana miesieczna opłata czy jest bez opłat?

 

Pozdrawiam

 

Odp

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że przy ofercie, której dotyczy zapytanie opłata

za dekoder to 49 zł jednorazowo.

 

_____________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 801 08 08 08; fax: (22) 356 66 77

kontakt@cyfrowypolsat.pl

www.cyfrowypolsat.pl

 

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878

Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy

Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON

670925160 GIOŚ - E0001824WZBW kapitał zakładowy 13.934.113,44 zł w

pełni wpłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś niekompetentny Ci odpisał na tego maila. przeczytał, że chcesz dekoder z dyskiem 320GB i pomyślał, że chodzi o dysk zewnętrzny (chociaż napisałeś, że o Sagemcoma Ci chodzi). Zwróć uwagę, że przez www przy tym pakiecie nawet nie da się zamówić dekodera PVR tylko dekoder cyfrowy HD z dyskiem zewnętrznym 320 GB. Jak wybierzesz pakiet Premium i zaznaczysz dekoder HD z funkcją nagrywania to w podsumowaniu zamówienia masz czynsz 5 zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frycekx, niestety ale pozostaje podpisać drugą umowę. Może być nawet na Ciebie. Nawet korzystniej wyjdzie przecież.

 

I naprawdę myślisz, że przy droższym pakiecie za ten sam dekoder chcą 5 zł. czynszu, a przy tańczym nie ma opłat miesięcznych? Strona nie do końca precyzyjnie pokazuje to co jest dostępne. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje na jakiej zasadzie oferowana jest TV Mobilna za 0 zł dla nowych klientów podpisujących umowę na pakiet od Familijnego HD w górę? Jest to oferta z ulotki, jednakże niewiele z niej można się dowiedzieć, a w punkcie CP było zbyt dużo ludzi i niestety nie miałem czasu czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując nową umowę na minimalny pakiet familijny max hd możesz mieć TV Mobilną za 0 zł./m-c., podpisujesz umowę na TV Mobilną z dekoderem M-T 5000 )aktywacja jednorazowa 49 zł.) i abonament będzie wynosił 0 zł., ale musisz regularnie opłacać abonament za zwykły dekoder by nie stracić tej promocji. Opisana promocja jest dostępna tylko przy zawarciu obu umów na 29 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dobrze zorientowany w temacie mógłby mi rozjaśnić wątpliwości? Interesuje mnie promocja dla migrujących. Chcę moduł CI+, pakiet familijny z filmem (ten za 59 zł). W aps u mnie w mieście poinformowano mnie że mogę do tego dobrać HBO+Cinemax za 20 zł. Prawda to, czy ktoś się zagalopował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując nową umowę na minimalny pakiet familijny max hd możesz mieć TV Mobilną za 0 zł./m-c., podpisujesz umowę na TV Mobilną z dekoderem M-T 5000 )aktzwacja jednorayowa 49 zł.) i abonament będzie wynosił 0 zł., ale musisz regularnie opłacać abonament za zwykły dekoder by nie stracić tej promocji. Opisana promocja jest dostępna tylko przy zawarciu obu umów na 29 m-cy.

 

@lucass czyli rozumiem, że nie można wziąć z Familijnym HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując nową umowę na minimalny pakiet familijny max hd możesz mieć TV Mobilną za 0 zł./m-c., podpisujesz umowę na TV Mobilną z dekoderem M-T 5000 )aktywacja jednorazowa 49 zł.) i abonament będzie wynosił 0 zł., ale musisz regularnie opłacać abonament za zwykły dekoder by nie stracić tej promocji. Opisana promocja jest dostępna tylko przy zawarciu obu umów na 29 m-cy.

 

I rozumiem, że będę odbierał w TV mobilnej kanały ogólnodostępne i pakiet Ekstra za 0 zł przez 29 miesięcy płacąc tylko przy podpisywaniu umowy 49 zł? :shock: Aha, i czy można wziąć TV mobilną w promocji Trafny Wybór z Familijnym Max HD i Multiroomem HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...