Jump to content

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

Recommended Posts

@tu_es, rachunku lub dowodu wpłaty, z tym drugim bez problemu też przechodzi i nie miałem z tym nigdy probemu pisząc umowy. Możesz też z ICA C+ wydrukować ostatni rachunek i tam masz potwierdzenie wpłaty przecież.

Dziwna sprawa. Ja w Krakowie pytałem w trzech punktach czy wystarczy potwierdzenie przelewu internetowego wydrukowane na konto ITI. Nie, nie wystarczy. Oprócz tego, żadają bezwzględnie dokumentu sprzedaży (rachunku) wystawionego przez dostawcę telewizji, a że w n-ce mam opcję gdzie wyświetla się na ekranie telewizora, to [beep]a zbita- muszę czekać nie wiadomo ile, aż prześlą mi ostatni rachunek z formie papierowej.

Tłumaczą się w APS, że muszą podpiąć do umowy taki rachunek, w innym razie nie jest możliwe wzięcie tej promocji. Pomijam już fakt, że niektóre APS albo są niedoinformowane twierdząc, że nie ma wcale promocji na Pakiet Rodzinny albo z premedytacją nie przyznają się, z nadzieją, że klient zdecyduje się na wyższy abonament.

Tak, w APS dostaniesz darmowy multiroom. Jest jedna różnica, albo na www mają złą cenę 89,90 zł. albo inną ofertę niż w APS. Od jakiegoś czasu w opcji Premium obowiązkowa jest jedna opcja dodatkowa (ipla mix lub HBO GO) i cena 99,90 zł., a na tronie jest ifnormacja, że ipla mix jest w cenie. Tutaj może się coś nie zgadzać.

Tak, w APS dostaniesz darmowy multiroom. Jest jedna różnica, albo na www mają złą cenę 89,90 zł. albo inną ofertę niż w APS. Od jakiegoś czasu w opcji Premium obowiązkowa jest jedna opcja dodatkowa (ipla mix lub HBO GO) i cena 99,90 zł., a na tronie jest ifnormacja, że ipla mix jest w cenie. Tutaj może się coś nie zgadzać.

Wg tego co piszesz to bardziej opłaca się przez internet zamówić i płacić 5 zł/mc za multiroom ale bez wciskanego na siłę HBO GO albo iplaMix bo i tak wychodzi to 5 zł/mc mniej niż w aps.

Witam chciał bym się dowiedzieć czy jak wezmę cyfrowy polsat a miałem cyfre plus czy będę musiał przestawiać antenę czy nie oraz drugie pytanie czy to prawda ze cały pakiet jest za nie całe 90zł wraz z hbo na cały okres umowy z góry dziękuje za odpowiedż

I jeszcze masz 3 m-ce gratis przy umowie na 15 m-cy lub 6 m-cy darmowych przy umowie na 29 m-cy oraz w obu przypadkach darmowy mutiroom przez cały okres umowy. Oczywiście jeśli przedstawisz potwierdzenie (rachunek, wpłata) za C+ lub n. Więcej w temacie o promocjach dla nowych klientów.

Czyli że jest możliwość że po zamówieniu przez internet przyjdzie umowa inna niż była zamawiana na stronie? Będę musiał z konsultantem porozmawiać chodź nie sądzę aby przez www wciskali na siłę HBO GO albo iplaMIX, za dużo razy tam jest powiedziane że są to opcje dodatkowe a HBO GO można wyłączać po 3 miesiącach bądź włączać.