Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pakiecie rodzinnym hd z możliwością zejścia do mini hd dekoder mini hd 3000/2000 na własność jest za 1zł. Po okresie umowy możesz oglądać pakiet darmowy hd.

Jeżeli chodzi o wymianę to na pewno nie będzie problemu tylko nie jestem pewna w stu procentach czy jeżeli wymienisz go po gwarancji (24mc) to czy on wtedy przypadkiem nie będzie udostępniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dekoderów na własność. Wszystkie są na użyczenie.
Tak,dekoder dany w zamian własnościowego będzie na udostępnienie i po umowie trzeba zwrócić.

Bzdury wypisujecie i tyle. Po co się odzywać jeśli się nie ma pojęcia ? Wystarczy poczytać forum i jest na te pytania odpowiedź wiele razy powtarzana. Oczywiście zupełnie inna niż Wasze wymysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam pytanie do pracowników APS, a mianowicie: czy przy umowie na 18 m-cy (oferta dla osób, które przedstawią opłacony rachunek innej telewizji nie starszy niż 3 m-ce, Rodzinny HD - abo 14,90 zł.) - dekoder HD na udostępnienie to tylko HD3000 czy system przepuści inny np HD5000, HD6000?

Byłem dzisiaj w APS ale Pan powiedział, że nie wie czy system przepuści innny bo jeszcze nie pisał takiej umowy i dopiero przy wpisywaniu do systemu może to sprawdzić ale ja nie miałem rachunku przy sobie ... Za miesiąc kończy się u mnie umowa z cyferką a ta oferta wydaje się ok.

Dzięki za info!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to jest szopka z tymi sprzedawcami. Byłem wczoraj w punkcie CP w Krakowie (dokładnie w CH Krokus). Pan przedstawił ofertę, że najniższy abo jest od 49,9 zł Familijny Max HD (oczywiście nie raczył wspomnieć o pakiecie Rodzinnym czy Mini HD którego ulotki leżały obok).

 

Do pakietów od 49,9 zł jest dostępny tylko dekoder HD 3000 (najgorszy z możliwych), brak HD 5000, HD 6000 chociaż oferują w ulotkach. A najbardziej rozśmieszył mnie tekstem, że PVR dwugłowicowy Sagemcom dopiero od oferty za 69,9 zł jest możliwy.

 

Tragedia jak próbują naciągać ludzi. Oczywiście długość przedstawiona umowy 29 mies./3 mies. gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale jaki masz problem? Są poziomy negocjacji. 3/4 osób, które biorą jakieś rzeczy czy to telefon, internet, telewizję jakby im się przedstawiło najniższy pakiet to własnie ten by wzięło, ale każda firma chce zyskać trochę pieniążków, więc jest ustalone odgórnie w CP od Familijnego Max HD sprzedajemy, jeśli klient mówi, że za drogo to schodzimy niżej, w Orange od abo 89,90 i ta sama sytuacja itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to jest szopka z tymi sprzedawcami. Byłem wczoraj w punkcie CP w Krakowie (dokładnie w CH Krokus). Pan przedstawił ofertę, że najniższy abo jest od 49,9 zł Familijny Max HD (oczywiście nie raczył wspomnieć o pakiecie Rodzinnym czy Mini HD którego ulotki leżały obok).

 

Do pakietów od 49,9 zł jest dostępny tylko dekoder HD 3000 (najgorszy z możliwych), brak HD 5000, HD 6000 chociaż oferują w ulotkach. A najbardziej rozśmieszył mnie tekstem, że PVR dwugłowicowy Sagemcom dopiero od oferty za 69,9 zł jest możliwy.

 

Tragedia jak próbują naciągać ludzi. Oczywiście długość przedstawiona umowy 29 mies./3 mies. gratis.

 

To nie tylko naciąganie ale i kłamanie i oszukiwanie. Taki punkt powinien zostać zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale jaki masz problem? Są poziomy negocjacji. 3/4 osób, które biorą jakieś rzeczy czy to telefon, internet, telewizję jakby im się przedstawiło najniższy pakiet to własnie ten by wzięło, ale każda firma chce zyskać trochę pieniążków, więc jest ustalone odgórnie w CP od Familijnego Max HD sprzedajemy, jeśli klient mówi, że za drogo to schodzimy niżej, w Orange od abo 89,90 i ta sama sytuacja itp

 

To właśnie jest duży problem, jeśli Ty go tu nie widzisz to ja już nic na to nie poradzę. Oferta powinna być jedna i dlaczego mają robić w trąbę i naciągać "kogoś z ulicy", bo akurat nie siedzi w temacie. Jak dla mnie jest to skandal. Idę do dwóch różnych punktów i w każdym z nich oferta jest inaczej przedstawiana pod kątem cen.

 

Najbardziej mnie ten Pan rozbawił stwierdzeniem, że Sagemcoma PVR mogę wziąć od pakietu za 69,9 zł gdzie powszechnie wiadomo, że jest możliwość od 39,9zł.

 

Przez to właśnie nigdy nie wezmę CP choćbym miał przepłacać u konkurencji. Przez takie traktowanie klientów.

 

Bo dlaczego idę do każdego z punktów Cyfry i zostaje mi przedstawiona jedna i ta sama cenowo oferta która widnieje dokładnie w ulotkach. Da się? Da się. I zaznczam, ze nie jestem fanboyem Cyfry (bo akurat obecnie abonuję n-kę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sprzedaż zaczyna się od najwyższego pakietu i nie widzę w tym nic dziwnego. PVR (Sagemcom) dostępny jest od minimum pakietu familijny max hd+film hd/sport hd za 59,90 zł. przy umowie na 29 m-cy lub od familijny max hd + sport hd+ film hd za 69,90 zł. przy umowie na 15 m-cy. Ceny wszędzie masz takie same, kwestia przedstawienia oferty. Skoro wiesz, że interesuje Cię oferta z jednym z niższych pakietów to nie widzę problemu, chociaż są i przypadki sprzedawców, którzy będą twierdzić, że czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR (Sagemcom) dostępny jest od minimum pakietu familijny max hd+film hd/sport hd za 59,90 zł. przy umowie na 29 m-cy lub od familijny max hd + sport hd+ film hd za 69,90 zł. przy umowie na 15 m-cy.

 

A to coś się zmieniło? Bo do niedawna bez problemu dawano do Familijnego za 39,9zł plus właśnie ten dekoder Sagemcom za 5 zł miesięcznie.?

 

Tak właśnie chciałem wziąć Rodzinny dla abo innych platform- stwierdził, że wcale nie ma takiej oferty.

 

A tak wogóle jakie dekodery można wziąć do Rodzinnego? Mailowa odpowiedź z CP, że HD3000, HD5000 i HD6000, z drugiej strony słyszę od innych, że tylko HD3000.

 

Jest wogóle szansa na coś innego niż HD3000 przy abonamencie np. Familijnym? Bo niby dostępne są, a w punkcie ich nie oferują. Facet ma na wystawie HD5000, ale na pytanie odpowiada, że dostępne ma tylko HD3000. Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam pytanie do pracowników APS, a mianowicie: czy przy umowie na 18 m-cy (oferta dla osób, które przedstawią opłacony rachunek innej telewizji nie starszy niż 3 m-ce, Rodzinny HD - abo 14,90 zł.) - dekoder HD na udostępnienie to tylko HD3000 czy system przepuści inny np HD5000, HD6000?

Byłem dzisiaj w APS ale Pan powiedział, że nie wie czy system przepuści innny bo jeszcze nie pisał takiej umowy i dopiero przy wpisywaniu do systemu może to sprawdzić ale ja nie miałem rachunku przy sobie ... Za miesiąc kończy się u mnie umowa z cyferką a ta oferta wydaje się ok.

Dzięki za info!

Pozdrawiam

Wg dostępności dekoderów do pakietu rodzinnego hd można tylko wziąć dekoder hd3000.

 

Najbardziej mnie ten Pan rozbawił stwierdzeniem, że Sagemcoma PVR mogę wziąć od pakietu za 69,9 zł gdzie powszechnie wiadomo, że jest możliwość od 39,9zł.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak się nie upewniłeś bo będzie robiło się bez sensu zamieszanie. Dekoder Sagem PVR jest dostępny od pakietu za 59.90.

Do niższych pakietów można otrzymać dekoder PVR marki Echostar.

Edit: Sory że dwa razy odpowiedziałam na to pytanie przeoczyłam odpowiedź Lucasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam możliwości abonowania CP.

Interesuje mnie abo do 69zł.

A są tylko opcje FamilijnyMaxHD+Sport HD lub FamilijnyMaxHD+Film HD

Czy można obie opcje włączyć (SportHD i FilmHD) na raz za 69zł ?

I czy wybierając dekoder z nagrywaniem za 49zł będę musiał płacić jeszcze haracz miesięczny za niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Podpisujesz umowę na Familijny max hd + sport hd + film hd za 69,90 zł., na stronie CP masz informację o tym drugim pakiecie w prezencie. Są dwie oferty, z obowiązkowym film hd lub sport hd, ale oferta na stałe z dwom pakietami też istnieje. Dekoder PVR (Sagemcom) aktywacja 49 zł. + 5 zł. czynszu miesięcznie lub dekoder produkcji CPT z zewnętrznym dyskiem twardym z aktywacją 49 zł. bez miesięcznych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak się nie upewniłeś bo będzie robiło się bez sensu zamieszanie. Dekoder Sagem PVR jest dostępny od pakietu za 59.90.

Do niższych pakietów można otrzymać dekoder PVR marki Echostar.

 

Dekoder Sagemcom jest dostepny od abonamentu 59,90zł jest przy umowach na 29 miesięcy, a od 69,90zł przy umowach na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Podpisujesz umowę na Familijny max hd + sport hd + film hd za 69,90 zł., na stronie CP masz informację o tym drugim pakiecie w prezencie. Są dwie oferty, z obowiązkowym film hd lub sport hd, ale oferta na stałe z dwom pakietami też istnieje. Dekoder PVR (Sagemcom) aktywacja 49 zł. + 5 zł. czynszu miesięcznie lub dekoder produkcji CPT z zewnętrznym dyskiem twardym z aktywacją 49 zł. bez miesięcznych opłat.

Dzięki.

A ten dekoder CPT to nie jest czasami z jedną głowicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie musi się teraz wysilać. Cenowo oferta i tak jest zachęcająca. Szkoda, że tak wyszło z nc+, bo zwolennicy CP mogliby na tym skorzystać poprzez ofertę nowych dodatkowych programów. A tak, pewnie będą tylko zastępstwa za Zone Romantica itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a kiedy nowe promocje dla zawiedzionych Abo z c+/n ?

 

Już jest taka promocja :) Przy okazaniu rachunku za abo c+/n nie starszego niż 3 miesiące możesz otrzymać umowe na 29mc z czego 6 mc będzie za darmo lub umowę na 15 mc i 3 mc za darmo i multiroom jest za 0zł (promocja dostępna od pakietu fmax hd). Bez okazania rachunku otrzymujesz odpowiednio 3 i 1 miesiąc za darmo a multiroom płatny w zależności od wybranego pakietu.

Jeszcze niedługo cyfrowy polsat dołączy kanał 13th street który został usunięty z c+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...