Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z przyczyn technicznych - klienci posiadający srebrne dekodery Samsung.

A tak z ciekawości. A jak ktoś ma czarny lub żółty dekoder Samsunga to na promocję się załapał :D

PS

Niech wszyscy co mają inny kolor samsunga napiszą czy korzystają z promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że chodzi o to, że Samsungi (te srebrne) nie wyświetlą na ekranie informacji o promocji. Bo ten dekoder nie obsługuje aplikacji Portal a te informacje są właśnie tak wyświetlane i chyba o to właśnie chodzi a nie, że posiadacze tych dekoderów nie będą mieli dostępu do Pakietu RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że chodzi o to, że Samsungi (te srebrne) nie wyświetlą na ekranie informacji o promocji. Bo ten dekoder nie obsługuje aplikacji Portal a te informacje są właśnie tak wyświetlane.

Czyli chodzi tylko o informacje o promocji a nie o samą promocje?

Niestety narazie nie powiem czy mam promocje, bo jestem w pracy jak wróce to napiszę czy "srebrni samsungowcy" załapali sie na promocję. No chyba, że ktoś mnie uprzedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam posiadacze srebrnych Samsungów , którzy maja pakiet familijny maja dostęp do całego pakietu RM (nie wiem jak jest z pakietem mini). To tylko i wyłącznie chodzi o te informacje co maja być wyświetlane na ekranie. Po prostu CP źle sprecyzował komunikat lub źle go ktoś zinterpretował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pieszczoch Po prostu starsze dekodery Sagemy, Thomsony potrafią obsługiwać aplikacje Portal (pogoda, gry itp) i to na tych typach dekoderów pojawia sie informacja odnośnie tej promocji. Nowy Samsung niestety tej aplikacji nie obsługuje i tym samym nie pojawi sie ta "informacja ekranowa" i o to właśnie CP chodziło i jak już wcześniej mówiłem CP źle sprecyzował komunikat. Tak czy siak dostęp do promocji maja wszyscy (nie będą objęci abonenci posiadający zaległości w płatnościach, już subskrybujący Pakiet Familijny i Relax Mix/Relax Mix Film) tylko na srebrnych Samsungach nie pojawi się "informacja ekranowa" na jej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mama po obejrzeniu finału siatkówki zaczęła oglądać tv 1000 i jak się zorientowałem że leci już finał kosza to nie kazała mi przełączyć bo świetny film właśnie leci :shock: no i ogląda wpatrzona jak w obrazek. Widać więc że filmy z tv1000 też potrafią wciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do abonentów pakietu MINI i FAMILIJNEGO: piszcie jak tam wrażenia z oglądania wszystkich programów CP(oprócz cinemaxów),znaleźliście coś ciekawego dla siebie, czy ktoś z was zdecyduję się na wykupienie RM,a może jednak nie warto.?

 

Osoby bez wykupionego abonamentu (z kartą CP) też mają odkodowany pakiet familijny i relaxmix :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto płacic ponieważ Fox life puszcza bardzo fajne seriale Brzydula Betty(Premier),Chirurdzy 3(Premier),Gotowe na Wszystko 3.TV 1000 też można poglądać też czasami fajne filmy lecą.:D:D:D

zgadzam się. Brzydula Betty jest super, Chirurdzy, a Gotowe... już ogladąlem 3 sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do abonentów pakietu MINI i FAMILIJNEGO: piszcie jak tam wrażenia z oglądania wszystkich programów CP(oprócz cinemaxów),znaleźliście coś ciekawego dla siebie, czy ktoś z was zdecyduję się na wykupienie RM,a może jednak nie warto.?

 

Juz jak rodzice kupili sobie dekoder z pakietem "Familijnym", bylem zainteresowany pakietem "Relax Mix".

Narazie to jeszcze chodze do szkoly ale w 100% sobie wykupje wlasny abonament jak dojde do pare pienedzy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne... Może niedługo będzie promocja: ci co płacą 9,90 będą przez tydzień oglądać wszystko (razem z Playboy TV), a ci, którzy płacą 50 lub 60 zł, na tydzień nie mają nic. Cyfrowy Polsat jak Robin Hood. Biednym daje, bogatym zabiera :lol::lol::lol:

{edit}Specyficzne poczucie humoru mam, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...