Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, a dlaczegóż to obcięli gratis o o 3 miesiące przy umowie na 29? Przecież chyba od lat była oferta z 6 miesiącami gratis dla nowych niezależnie czy przechodzących od konkurencji czy tych nie mających z nimi umowy.

Polsat za pewnie zwęszył sporą ilość potencjalnych niezadowolonych abo. n i cyfry i tak połechta ich argumentując że dostają dwa razy dłuższy okres gratisowi niż pozostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam moduł CP CI kupiony w prepaidzie i od dłuższego czasu nieużywany, jestem także abonentem Cyfry +. Czy będzie możliwość zawarcia umowy abonamentowej z wykorzystaniem mojego modułu w promocji "trafny wybór", ewentualnie innej promocji? Chciałbym wykorzystać moduł, nie potrzebuję dodatkowego "pudełka", niestety mój tuner nie współpracuje z modułami CP CI+. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamięci Ci nie powiem kodu promocji. Umowę podpisujesz na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD z możliwością zostawienia Film HD lub Sport HD. I od tego, który pakiet chcesz zostawić różnią się kody promocji więc trzeba sprawdzić na umowie. Rano mogę podać dokładny kod promocji. Do podpisania umowy potrzebny jest dowód osobisty + drugi dokument )np. prawo jazdy) i rachunek jeśli chcesz skorzystać z oferty "Trafny wybór".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku rezygnujesz z obu pakietów. Na pierwszej stronie umowy jest pozycja "minimalna liczba pakietów dodatkowych" i w tym przypadku będzie 0, a na drugiej stronie cena w przypadku wyłączenia lub jego braku pakietów dodatkowych. Jako drugi dokument może być paszport, ale nie książeczka ubezpieczeniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moduł CI+ za 1 zł przy wynajmie? Jak to wygląda cenowo jeśli chcę pozostawić obok Fam Max HD takzę Film HD i Sport HD? Czy MR w każdym wypadku za 1 zł?

Pytam bo "przedłużyłem" umowę na mój stary moduł CI z MR ale przysłali umowę na 15 miesięcy zamiast 12 i teraz zanim to wszystko odkręcą w systemie to mi się umowa zakończy (12.3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fam Max HD takzę Film HD i Sport HD za 69,90 zł., multiroom 0 zł. jeśli promocja "trafny wybór". Co wynegocjowałeś przy przedużeniu? 5 m-cy gratis chyba? Bez sensu rezygnować z tego i podpisywać nową umowę na 15 m-cy. Policz sobie. Prz przedłużeniu średnia cena 49,90 zł., a nowa umowa ze średnią ceną 55,90 zł. więc chyba lepsza ta pierwsza opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdałem swojego n box'a i podpisałem umowę z CP.

15 miesięcy Familijny Max HD + Film HD, 3 miesiące bez opłat + Sport HD 3/mies (abonament wychodzi około 47,9 zł/mies).

Moduł CAM CI+ (1 zł.) + Multiroom gratis z dekoderem HD3000 (1zł.)

Podobnie u mnie:

W sobotę zdałem n box'a i podpisałem umowę z CP.

15 miesięcy Familijny Max HD + Film HD i Sport HD 3 miesiące bez opłat.Dekoder HD 6000 + Multiroom gratis z dekoderem HD3000. Zapłaciłem w punkcie łącznie 78 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jetsem abonentem cyfry+

 

w polsacie cyfrowym jest taka oferta

15 miesięcy Familijny Max HD + Film HD, 3 miesiące bez opłat (za przejście od innego operatora multiroom gratis na cały okres umowy) cena 59,90

 

czy jest mozliwośc że jak podpisze umowe na 29m-cy są w stanie zejśc mi z ceny z abonamentu miesiecznego? do jakiej kwoty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie oferta: pakiet Rodzinny z modułem. Nie wiem jak to uzyskać, w ramach jakiej promocji (mogę skorzystać też z oferty dla abonentów innych telewizji).

 

 

Umowa na 29 m-cy:

Rodzinny HD (abo 24,90 zł.) z możliwością zejścia do Mini HD (abo 14,90 zł/m-c) - 6 m-cy gratis Rodzinnego HD

dekoder: HD na własność za 1 zł. lub udostępnienie z aktywacją 1 zł.

 

Umowa na 18 m-cy (oferta dla osób, które przedstawią opłacony rachunek innej telewizji nie starszy niż 3 m-ce):

Rodzinny HD (abo 14,90 zł.) - 1 m-c gratis

dekoder: HD na udostępnienie z aktywacją 1 zł.

 

Umowa na 15 m-cy

Rodzinny HD (abo 24,90 zł.) z możliwością zejścia do Mini HD (abo 14,90 zł/m-c) - 3 m-ce gratis Rodzinnego HD

dekoder: SD na własność za 1 zł. lub HD na własność za 99 zł.

 

Dostępność dekoderów w powyższych ofertach:

HD2000/HD3000 - tylko własność

HD5000/HD6000 - tylko udostępnienie

Samsung H370 - tylko własność

Echostar 7100/7200/420 - tylko udostępnienie

 

Czy to są nadal jedyne możliwości otrzymania pakietu Rodzinnego, czy pojawiły się też inne?

 

Pytam, ponieważ dziś przeczytałem:

viewtopic.php?f=7&t=321&p=725483#p725483

Akurat dziś byłem u znajomych w APS i zapytałem, i tak samo MiniHD i RodzinnyHD jest możliwość dostania modułu wedle życzenia klienta po podpisaniu stosownej umowy i zapłaceniu 1 zł. Moduł jest traktowany jak dekoder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przed świetami beda jakieś nowe "fajne" promocje czy juz raczej nie będzie nowych promocji przed świetami

 

 

do kiedy bedzie promocja dla nowych przechodzących z innych platform? jest okreslona data do kiedy trwa ta promocja? umowa kończy mi się z końcem maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem tu nowym użytkownikiem. Moje stare hasło uleciało a bez niego nie mogłem się zarejestrować. Byłem użytkownikiem N na kartę i to pozwoliło mi złapać fajna promocje ,

dekoder hd3000 za 1zł na użyczenie (tyle złego o nim czytałem , wiesza się na menu IPLA ale może mam za wolny internet ) abonament rodzinny 14.90 na 18 mieś ( jeden miesiąc gratis ). Miałem kupić tego z Biedronki ale co za urok bez satelity . Naziemny kupie tylko moduł, mam takie gniazdo w telewizorze ( jak Polsat wprowadzi do sprzedaży ). Myślę, że to najlepsza oferta Polsatu ( nie każdy sprzedawca potrafi tą promocje znaleźć - dopiero trzeci ją znalazł ,jest naprawdę spod lady- ukryta ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że zawartością programową Pakiet Rodzinny z CP za 14,9 zł dla abo innych platform, wygrywa z Pakietem Start HD z Cyfry+? Mam dylemat, potrzebuję pakietu najniższego.

 

Z jednej strony w Cyfrze jest MiniMini które jest lepsze niż Jim Jam i jest jeszcze AleKino HD który nie ma raczej odpowiednika w CP.

 

Z drugiej strony CP to wszystkie programy polsatowskie typu Polsat Cafe,Polsat Play, Polsat News itd.... w dodatku TVP HD, TVN Meteo, History, Viasaty- tych kanałów nie ma w CP.

 

A i oczywiście kanały sportowe Polsatu gdzie w pakiecie Start HD w Cyfrze nie ma wcale sportowych. Jak sądzicie która oferta lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...