Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lucass - pytanie w sumie do Ciebie, otóż:

Tak sobie pomyślałem, biorąc np pakiet fam.max hd + Film HD i sportHD - promocja dla abo innych platform. Czyli coś ok. 70 zł.

Przez 3m-ce free kolejne 12 m-cy płace 70 zł.

 

Czy można ten abonament opłacać w taki sposób, że (12 x 70zł) / 15 czyli średnio na m-ąc abonament wynosi 56 zł. Czy ja taką kwotę mogę już jakoby od pierwszego m-ca wpłacać na swoje konto abonenckie?? tak aby po 3 m-cach nie płacić 70 zł ale właśnie stałą opłatę 56.

 

Siostra powiedziała mi natomiast, że jej znajoma chciała tak właśnie zrobić i wpłacała ale co się okazało - te kwoty jakoś nie były przyjmowane w systemie CP, a kobieta później musiała to jakoś udowadniać, a konsultanci CP z kolei poinformowali ją, że tak jak robiła nie może - musi płacić po miesiącach bezpłatnych całą kwotę i nie może tak jakby wpłacać pieniędzy 'na zapas'. Czy mają rację??

 

Z góry dzięki za sugestie w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak robić, każdy klient ma swój indywidualny numer konta w CP. Zakładając, że tak robisz to 3 x 56 zł. i będzie nadpłata 168 zł., a pierwsza wpłata powinna wynieść 70 zł, wpłacasz 56 zł., a brakujące 14 zł. CP będą z nadpłaty. Nie spotkałem się jeszcze żeby tutaj były jakieś problemy. Ludzie wpłacają za cały rok z góry i tez nie ma z tym komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

 

Też tak i ja myślałem, co to za problem że ja sobie powoli składam na swoim koncie kase za abonament.

Wpłacam co miesiąc - będzie z początku nadpłata, a później jak już będzie trzeba płacić - system CP pobierze daną kwote, a reszta zostaje na następny m-ąc.

 

Najwidoczniej coś nie tak robiła ta koleżanka siostry - pewnie ta nadpłata była za mała jak już zaczęli pobierać opłaty abonamentowe (i ponoć wyłączali jej sygnał, a i pewnie nie kontrolowała stanu wpływów na ICOK).

Ot taki błąd w obliczeniach z jej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obecna oferta na Pakiet Rodzinny dla abo innych platform w cenie 14,9 zł jest naprawdę bardzo korzystna. Sądzę, że każdy w tym pakiecie znajdzie coś dla siebie. Trochę sportu, trochę filmu, trochę przyrodniczych, szkoda, że tylko jeden kanał bajkowy bo DisneyXd to zupełna szmira....ale dlaczego nie ma możliwości wziąć dekoder PVR dwugłowicowy za dopłatą 5 zł miesięcznie tak jak ma to miejsce w Familijnym.

 

Gdyby nie to już dawno bym podpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta ze strony www, dla nowych klientów, obowiązuje też obecnych abonentów? Zastanawiam się nad drugą umową w CP. Wydaje mi się, że wczoraj patrzyłem i PVR kosztował miesięcznie 5 zł. Dziś nie pokazuje żadnej miesięcznej opłaty. Chyba że moja przeglądarka zawodzi. To jak jest z opłatą za PVR? Tylko aktywacja 49zł i miesięcznie 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro interesuje Cię druga oddzielna umowa to dlaczego ma nie obowiązywać? PVR z czynszem 5 zł./m-c, który dostępny jest od pakietu familijny max hd + sport hd + film hd za 69,90 zł., a teraz pewnie mniejszy pakiet wybrałeś. Nie lepiej w punkcie to zrobić?

 

@onifer, taka polityka CP, przy takiej umowie widocznie jest to mało opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta ze strony www, dla nowych klientów, obowiązuje też obecnych abonentów? Zastanawiam się nad drugą umową w CP. Wydaje mi się, że wczoraj patrzyłem i PVR kosztował miesięcznie 5 zł. Dziś nie pokazuje żadnej miesięcznej opłaty. Chyba że moja przeglądarka zawodzi. To jak jest z opłatą za PVR? Tylko aktywacja 49zł i miesięcznie 0 zł?

 

Też to zauważyłem. Ale popatrz ile kosztuje multiroom 10 zł.

Brak opłaty za PVR jest przy opcji familijny MAX HD + np. sport HD, opłata się pojawia przy pakiecie premium - tak więc mnie się wydaje że to jakiś błąd. Tak jak jeszcze we wtorek była nawet wzmianka (przy zamówieniach on-line), że dekoder PVR to ten który ma pojawić się wkrótce od CPT - PVR 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego co czytam to promocje dla osób przechodzących z innych platform są takie: RodzinnyHD za 14,90 (18 m) lub familijnyMAX HD za 49,90 (15m) + multiroom 0 zł., a czy można np załapać się na ww. promocję ale z pakietem sam familijnyHD za 39,90zł + multiroom za 0 zł? Dzięki za info :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...