Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie mam jednomiesięczne.

Co do drugiej części, to mój błąd, wypowiedziałem umowę w marcu, a nie w kwietniu, a umowa zostaje rozwiązana z miesięcznym okresem wypowiedzenia, skutecznym na koniec miesiąca kalendarzowego. Czyli, umowę miałem do 22 każdego miesiąca, wypowiedziałem umowę 12 marca, więc umowa nie wygasa 22 kwietnia, tylko na koniec kwietnia.

 

To nie "krakać" bo jeszcze poczytają i zakodują. :lol:

Podejrzewam że będziesz mógł odbierać do czasu gdy minie termin kolejnej wpłaty za pakiet który posiadałeś.

 

:D Jutro odwożę dekoder na Łubinową, a kupuję u dystrybutora Samsunga 305 (tylko takie mają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskich platformach, sytuacja z dekoderami jest taka, że jak raz sobie kupiłeś od nich dekoder na własność to sobie go sam naprawiaj jak ci się po latach zepsuje albo kup sobie nowy. W przypadku CP gdzie karta jest dopasowana do modułu sytuacja wyglą jeszcze dziwniej, po gwarancji, jeżeli zepsuje nam się dekoder od polsatu (lub sam moduł CI) to trzeba rozwiązać umowę i podpisać nową. Po co tyle formalności?? Gdzie tu logika? Powinni wziąść przykład z sieci komórkowych, np. program wymiany dekoderów lub coś w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Jutro odwożę dekoder na Łubinową, a kupuję u dystrybutora Samsunga 305 (tylko takie mają).

Samsung jest świetny - wczoraj trochę się nim bawiłem na antenie z zezem. Chodziło mi jak sobie poradzi z Astrą a konkretnie z przełącznikem DiSEqC, jaki mam zamontowany przy antenie. Egzamin przeszedł pomyślnie. Jest prosty łatwy i przyjemny.

Też wymieniam Sagema na Samsunga (będzie drugi), jeśli w lipcu, jeszcze będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kłopocie. Samsung stoi pod TV. Trochę taki śmiesznie malutki w porównaniu z pozostałym sprzętem, hiehie. Teraz Logitecha Harmony "uczę" nowego sprzętu, ehh.

 

A co do promocji, to już wiem o co chodziło. Jak zwykle infolinia dała ciała na maxa. Osoba, która poinformowała mnie, że muszę zapłacić abonament do 22 maja, a oni mi odłączą sygnał 1 maja i zwrócą abonament za pozostałe 22 dni oczywiście wymyśliła to sobie z małego palucha lewej stopy, [beep]. Mogłem dalej oglądać kodowane programy, aż do 22 maja, ehh. Ale to nic, przynajmniej dałem im cienki kabel EURO, a sobie zatrzymałem ten fajny, gruby, od Thomsona :D

Nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu wypowiedziałem umowę z 2002r., oczywiście przysłali pisemko, że bardzo im przykro i blablabla, i że od 1 maja już sygnału nie będzie. Dzisiaj jest 8 maja i ciągle sygnał odbieram :D

Też tak miałem, otóż okres rozliczeniowy w moim przypadku rozpoczynał się bodajże 14 dnia miesiąca, wypowiedziałem umowe ze skutkiem na koniec lutego, a kanały mogłem odbierać do 14 marca, a w e-boku miałem napisane że od 28 lutego mam mam kod promocji FTA oraz że do 14 marca jakiś tam inny (ten na który podpisałem umowe).

Więc wychodzi na to że wyłaczają oni sygnał nie z końcem miesiąca kalendarzowego, a z końcem miesiąca rozliczeniowego, bynajmniej tak u mnie było, a umowa mówiła właśnie o końcu miesiąca kalendarzowego (i tak ją też wypowiedziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszesz to prawda.

Przypominamy również, że odowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec miesiąca kalendarzowego.

Niemniej jednak sygnał zostaje wyłaczony z końcem miesiąca rozliczeniowego (opłata abonamentu np. do 14 dnia miesiąca). Z tego wyraźnie wynika, że wypowiedzenie musi być poprzedzone pełnym miesiącem kalendarzowym, inaczej przyjdzie nam dodatkowo zapłacić abonament, za jeszcze jeden okres rozliczeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wyglądała tak:

- poszedłem do dystrybutora,

- potrzebne były 2 dokumenty, pan spisał z nich dane i oddał,

- po 5 minutach wydrukował pisemka w dwóch kopiach, przeczytałem, podpisałem, oddałem jeden egzemplarz,

- pan powiedział, że do 48 godzin powinien być tuner aktywowany (był po 15 minutach od włączenia na kanał 11).

 

Umowę podpisałem na 17 miesięcy, na Pakiet Familijny, pierwszy miesiąc pełny pakiet (Film, Rozrywka, Bajeczka, Playboy, i co tam jeszcze mają) za darmo, czyli będę płacił 35zł przez 16 miesięcy.

Dekoder (Samsung DSB-S305G) jest mój za 149zł, gwarancja 24 miesiące.

A w umowie jak to w umowie, obowiązki, prawa, płatności z góry, możliwość płacenia za 1, 2, 3, 6, 12 miesięcy do przodu, warunki rozwiązania (3 miesięczne wypowiedzenie), nic ciekawego, nic niebezpiecznego (tak mi się wydaje, niestety mój prawnik był w tym czasie na Bahamach, więc nie mogłem dać mu jej do przeczytania ;)).

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to dawaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa umowa? to co jest na stronie Cp

199/249 za dekoder/zestaw i pakiet mini za 9,90/mies. przez 2 lata i 1 miech darmowa cała oferta

149/199 za -----------------------||------------- pakiet fam za 35/mies umowa na 17 mies. 1 miesiac gratis

99/149 za ----||---- pakiet relax mix lub relax mix film (49,8 lub 59,8) na miesiac umowa na 17 mies. 1 miesiac gratis

opcje z dyskiem są trochę droższe.

nowa umowa dla starych abonentów? to co jest na stronie Cp

a tak serio. umowę wpisujemy do systemu, nigdzie tam nei ma wyszczególnionej informacji o ewentualnych upustach dla byłych lub starych klientow. nigdzie nie ma info o zniżkach, rabatach, bonusach. Innymi słowy w swoim APSie nie jesteś w stanie wywalczyć nic, bo umowa nie będzie zawierać żadnych klauzul dotyczących twej poprzedniej przygody z CP. Chcesz to zadzwon do cp i spytaj się, czy z racji tego, że jesteś wieloletnim klientem CP możesz liczyć na jakieś bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w CP nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałych abonentów(gdy umowa się kończy). W tej kwestii CP musi się jeszcze dużo uczyć od operatorów telefonii komórkowej. Warunki przedłużenia umowy(czyli defakto czekająca na nas podwyżka) są opisane w umowie którą podpisujemy przy kupnie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisanie porozumienia, bo o takie tu chodzi - w zamyśle umowy - daje możliwość opłacania pakietów w/g standardowych wysokości, pod warunkiem wnoszenia regularnych opłat, do kórych to, porozumieniem się zobowiązaliśmy. Bez porozumienia pakiety te będą droższe, o pięć złotych - za to mamy swobodę w wnoszeniu opłat, lub ich przerywaniu, w każdym momencie.

Taka to jest zasadnicza różnica, między "starym" a "nowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od najbliższego piątku (18 maja br.) przez cały tydzień abonenci pakietu Mini i Familijnego oraz abonenci bez aktualnej subskrypcji będą mieli możliwość oglądania pełnej oferty pakietu Relax Mix. Akcja "otwartego okna" potrwa do 24 maja br. Jej celem jest zapoznanie widzów z zawartością programową naszej bogatej oferty, pokazanie im jej różnorodności a tym samym zachęcenie do posiadania pakietu Relax Mix na co dzień. W ciągu w/w tygodnia Abonenci będą codziennie informowani za pośrednictwem komunikatów wyświetlających się na ekranie telewizora o możliwości oglądania dodatkowego pakietu. Jednocześnie w każdej chwili będą mogli skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta i wykupić pakiet Relax Mix. Akcją nie będą objęci klienci posiadający zaległości w płatnościach oraz klienci już subskrybujący Pakiet Familijny i Relax Mix lub Relax Mix Film, a także - z przyczyn technicznych - klienci posiadający srebrne dekodery Samsung.

 

źródło: biuletyn CP ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcją nie będą objęci klienci posiadający zaległości w płatnościach oraz klienci już subskrybujący Pakiet Familijny i Relax Mix lub Relax Mix Film, a także - z przyczyn technicznych - klienci posiadający srebrne dekodery Samsung.

CZy to oznacze że na ta promocję sie nie załapałem dlatego, że mam Samsunga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...