Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie aby Polsat chciał pozyskać nowych klientów to powinien wprowadzić taka ofertę:

 

1 opcja:

 

-dekoder Samsung/Echostar za 49zł

-dekoder DVR za 399zł

-umowa na 18mc

-pierwsze 12mc Familijny za 19,90zł + Relax MIX za 9,90zł / Relax MIX Film za 19,90zł

 

2 opcja:

 

-dekoder Samsung/Echostar za 1 zł

-dekoder DVR za 199zł

-umowa na 36mc

-pierwsze 18mc Familijny za 19,90zł + Relax MIX za 9,90zł / Relax MIX Film za 19,90zł

-lub 24mc Familijny za 19,90zł + Relax MIX Film przez 6mc gratis, bez konieczności późniejszego jego połacania

 

A po tych 12 / 18mc abonament tak jak jest teraz!

 

Sporo by zyskali!

 

Wiesz na czym polega promocja wg polsatu? zaproponowanie klientowi czegoś, czego w ciągu 5 minut rozmowy z punktem sprzedaży nie będzie w stanie nie będzie w stanie zastąpić niczym lepszym.

Każdego jarała oferta 149zł + 35zł, bo za 150zł trudno szukać sprzętu na własność i 35zł to zawsze mniej niż podobna oferta w kablówce. Poza tym pewna elastyczność w postaci dokupienia dodatkowych minipakietów. Wszyscy jednak wiedzieli, że po kilku miesiącach promocję zastąpi inna promocja i klient, który podpisał umowę na coś ciekawego i korzystnego będzie miał 2 wyjscia - odejść i zostać na lodzie albo przystać na warunki zaproponowane przez CP. Jeśli weźmie się pod uwagę ekonomię, to logicznym jest, że CP nie byłby w stanie zaproponować w nowej promocji czegoś tańszego bo mimo zysku w postaci klientow straciłby kasę z abonamentów. Dlatego tez wybrał opcję brutalną - podniesienie cen za niemal wszystko. Ci którzy podpisali umowę mają wybór, ci którzy nie podpisali zastanawiać się będą czy mimo drastycznych podwyżek sprzętu, dalej opłaca się przejść do CP.

 

Proponowana przez Pana "promocja" uznawana byłaby jako posuniecie monopolistyczne, mające na celu zyskanie klientów niskimi cenami w stosunku do konkurencji. Dumping inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega poprosił mnie żeby przez net zamowić mu pakiet CP familijny + RM 49.80 ( konfigurator krok pierwszy)

Zestaw Satelitarny na własność za 149,00 zł

- Obowiązkowy miesięczny abonament na pakiety: FAMILIJNY i RELAX MIX przez 17 miesięcy w cenie 49,80 zł

- W cenie pierwszy miesiąc pakietów: FAMILIJNEGO i RELAX MIX FILM

(konfigurator krok drugi)

TWóJ KOSZYK :

Pakiet: Familijny 29,90

Pakiet: Relax Mix 19,90

Opłata miesięczna: 49,80

Dekoder: Dekoder na wlasnosc za 299 zl 299,00

Opłata kurierska za dostarczenie sprzętu: 0,00

Opłata jednorazowa: 299,0

Tylko czemu dekoder ma cene 299 a nie 149 ????? :)

http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?id=konfig

Czyżby błąd na stronie czy to my żle zamawiamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, recenzowanie dowcipów?!! :shock:

bogdan 425, gdzie jest powiedziane, że Twój gust jest jedynym słusznym? "te" czasy już chyba minęły?

Poza tym nie wydaje Ci się, że pytanie o to kiedy odkodują to czy tamto przypomina raczej wróżenie z fusów?

 

------

Dla jasności czytających...

Moją odpowiedzią na pytanie mk22 o to -"kiedy będzie odkodowany np. cinemax" było: -"Jak zapłacisz".

Ot, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, recenzowanie dowcipów?!! :shock:

Chodzi oto, że nie chodzi o moje gusta, a o pytanie wprost kolegi mk22, tym bardziej, że taki temat mamy i tam też pytamy i "informujemy" o "okienkach" - wpisami.

W sprawie polemiki, proszę pisać, tylko przez PW.

PS.

...dodam jeszcze, że z natury jestem wesołym i dow[beep]ującym człowiekiem, co nieraz pisałem i do tego zachęcałem, tu na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem po co niektórzy robią tyle szumu, przecież jak podpisałem np. w grudniu umowę na familijny+RelaxMix to do końca umowy będe płacił te 49,80zł. No fakt zabrali Cinemaxy ale już od dawna było wiadomo że są one tymczasowo w pakiecie RelaxMix. Zresztą nie są to kanały warte większej uwagi, a dochodzą inne i może w marcu jeszcze coś ciekawego dołączą co będzie rekompensowało te Cinemaxy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szum jest robiony bo Cp tak od siebie wczesniej nikogo nie informujac wylaczyl kanaly Cinemax. Pozatym te kanaly to najlepsze programy filmowe na platformie Cp.

 

Przecież wszyscy wiedzieli, że od 1 lutego Cinemaxy zabiorą z Pakietu Relax Mix . Na Forum było o tym głośno!!! Rozsyłali również nowe umowy. Więc pisanie, że nikt nie wiedział o tym jest bez sensu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy informacje na forum pochodzą oficjalnie od Cyfrowego Polsatu? Nie każdy tu bywa i nie każdy musi o tym wiedzieć.

Niestety polityka informacyjna CP kuleje i to totalnie!

Przydałaby się na ich stronie podstrona "aktualności", która byłaby na bieżąco aktualizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie CP jest DZIAŁ DLA DYSTRYBUTORÓW który jest dostępny tylko dla sieci sprzedaży. tam jest wiele informacji, których na stronie jeszcze nie ma. Co do NOWEJ PROMOCJI, to była ona dostępna tak samo nagle dla sprzedawców jak i dla klientów, co świadczy albo o bajzlu organizacyjnym w CP albo o bezczelnej polityce NIE INFORMOWANIA NA ZAPAS (jest to zarazem i logiczne i nielogiczne) albo o świadomym działaniu mającym na celu zaskoczenie klienta nową "promocją" i oczekiwaniu, że mimo wzrostu ceny kupią polsat albo po prostu odejdą i wrócą później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum jest robiony bo Cp tak od siebie wczesniej nikogo nie informujac wylaczyl kanaly Cinemax. Pozatym te kanaly to najlepsze programy filmowe na platformie Cp.

 

Przecież wszyscy wiedzieli, że od 1 lutego Cinemaxy zabiorą z Pakietu Relax Mix . Na Forum było o tym głośno!!! Rozsyłali również nowe umowy. Więc pisanie, że nikt nie wiedział o tym jest bez sensu!!!

 

Wybacz ja nie wiedziałem , a jako nowy użytkownik CP byłoby mi niezmiernie miło gdyby sprzedawca mnie o tym poinformował ( a trudno żebym przed zakupem u autoryzowanego przedstawiciela CP myszkował po necie żeby sprawdzić co wyłączą a czego nie )- fakt samo sugerowanie się ulotką reklamową CP jest totalnym błędem z mojej strony bo dopiero w domu na spokojnie przeczytawszy w umowie co mam "zagwarantowane i jakie programy są tam wymienione " mordka mi się rozszerzyła i to bynajmniej nie ze śmiechu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Napisałem do Polsatu, aby wymieniono mi Sagema za symoliczną "złotówkę" na inny nowszy dekoder ze stajni CP. Odpowiedź pierwsza przyszła na nie. Sugerując mi podpisanie nowej umowy.

Ponowiłem zapytanie, informując jednocześnie, że Sagema posiadam od 3 lipca 2000r. i, że jestem jego pierwszym użytkownikiem, że to dobry czas na zmiany, lub inne propozycje. Jestem w oczekiwaniu na tą drugą odpowiedź. Trochę się tym bawię, może też będzie, ciekawy dalszy rozwój tej sytuacji, albo też go nie będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze. Z ostatnich wypowiedzi wynika oczywisty wniosek, jak CP dba o stałych klientów... ma ich gdzieś i sugeruje podpisanie nowej umowy. Znowu idzie na ilość a nie na jakość. No cienko, cienko... Nawet sobie nie wyobrażam tego w C+! Tam abonent który rezygnuje ma możliwość negocjowania atrakcyjnych warunków pozostania w gronie abonentów. I to jest profesjonalne postępowanie z klientem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
aby wymieniono mi Sagema za symoliczną "złotówkę" na inny nowszy dekoder ze stajni CP.

Nic z tych rzeczy. Trzeba rozwiązać starą i podpisać nową umowę. To jedyny sposób na na nowy dekoder z CP - oczywiście za odpowiednią dopłatą w opcji wybranego sprzętu i pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu wypowiedziałem umowę z 2002r., oczywiście przysłali pisemko, że bardzo im przykro i blablabla, i że od 1 maja już sygnału nie będzie. Dzisiaj jest 8 maja i ciągle sygnał odbieram :D

A nie masz przypadkiem 3-m-cy wypowiedzenia?

I dodam jeszcze, że NA PEWNO wypowiedzenia masz miesiąc więc jak wypowiedziałeś np. 3 kwietnia to nie jest możliwe aby wyłączyli ci 1 -go maja ponieważ wypowiedzenie liczy się (czyli ten miesiąc ) do pierwszego pełnego miesiąca następującego po dniu wypowiedzenia czyli od 1-maja w twoim przypadku. Czyli wypowiedzenie masz na 1 czerwca lub na 1 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...