Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości sprawdziłem, czy działa już konfigurator nowych ofert i za to, co bym oglądał, płaciłbym 70 zł, czyli całkiem nieźle. Problem w tym, że jedyne, co można dobrać do pakietu M z PVR to HD 7000, którego to Polsat kilka lat temu szumnie wycofywał ze sprzedaży, a który mi sprawiał wiele problemów... Brawo Polsat!

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Porównuję pakiet Rodzinny HD za 5 zł, który mam obecnie, z nowym pakietem S za 20 zł. Różnica jest ogromna, dużo lepsza oferta jest teraz w CANAL+, pakiet Start za 19,99 zł. Minusem jest oplata 2 zł za dekoder. Przecież w pakiecie S nawet pełnej oferty telewizji naziemnej nie ma i do tego tylko polsatowskie kanały. Oferta bardzo mizerna.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dogodził. ;) Zgadza się. :)

Co nie zmienia faktu, że ta nowa pakietyzacja, a i w dodatku warunki zawierania nowych umów w oparciu o te nowe pakiety, absolutnie mi się nie podoba. :wacko:

Teraz jest też nowy, dodatkowo płatny pakiet z kanałami FilmBox, które to do tej pory były dostępne bez żadnych dodatkowych opłat, w ramach standardowego pakietu.

Ponadto, dotychczas dla nowych klientów Cyfrowego Polsatu były 3 pierwsze miesiące gratis przy umowie na 24 miesiące, a teraz jest już tylko jeden! :crazy:

Jak dla mnie, nowa oferta, z nowymi pakietami, jest o wiele mniej korzystna, niż dotychczasowa. :roll:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Barti napisał:

Ponadto, dotychczas dla nowych klientów Cyfrowego Polsatu były 3 pierwsze miesiące gratis przy umowie na 24 miesiące, a teraz jest już tylko jeden! :crazy:

Jak dla mnie, nowa oferta, z nowymi pakietami, jest o wiele mniej korzystna, niż dotychczasowa.

Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. Co do tych miesięcy gratisowych to myślę, że te nowe ochłapy to standard, a za chwilę, a przed świętami to już na pewno będą trąbić o wspaniałej promocji, w której na początek dostaniesz 3 miesiące gratis i tym sposobem z utartego standardu urodzi się cudowna promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy jest dostępna jeszcze stara oferta pakietowa, np. Rodzinny + Cinemax w IPTV?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O dekoderze Evobox IP jest inny, odpowiedni wątek w niniejszym dziale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 15:57, Barti napisał:

Ja kilka dni temu zrobiłem sobie porównanie "toćka w toćkę" ;) posiadanych przeze mnie pakietów: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports z nowym pakietem L + pakiet Eleven Sports (pakiet Cinemax jest już tutaj wliczony w cenę pakietu L przy umowie dwuletniej, natomiast pakietu Filmbox nie wziąłem tutaj pod uwagę) i wyszło mi, że (pomijając kanały Filmbox) zawartość tych pakietów jest dokładnie taka sama. Przy czym jeśli dodać pakiet Filmbox do pakietu L to wychodzi to samo, co w obecnych, posiadanych prze mnie pakietach, tyle tylko, że o 10 zł drożej z racji dodatkowej opłaty za pakiet Filmbox w tej właśnie wysokości. :roll:

 

Właśnie zrobiłem sobie podobną kalkulację i wyszło mi, że teraz płacąc 80 zł za Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports + 2x multiroom i nie opłaca mi się przechodzić na nową pakietyzację.

Jak nie byłem zwolennikiem długich umów, to tak teraz chyba przedłużę przed końcem września umowę na 24/6. Średnia wyjdzie 60 zł przy całym okresie zobowiązania. Biorąc pod uwagę, że na dzień dzisiejszy mogę wypowiedzieć umowę 6 miesięcy przed końcem to myślę, że nie jest źle i nie ma co więcej szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tomciu napisał:

Jak nie byłem zwolennikiem długich umów, to tak teraz chyba przedłużę przed końcem września umowę na 24/6. Średnia wyjdzie 60 zł przy całym okresie zobowiązania. Biorąc pod uwagę, że na dzień dzisiejszy mogę wypowiedzieć umowę 6 miesięcy przed końcem to myślę, że nie jest źle i nie ma co więcej szukać.

 

Też bym tak zrobił, gdybym mógł. Ja jednak moją umowę z Cyfrowym Polsatem przedłużyłem "zaledwie" pół roku temu. Też mam obecnie umowę typu 24/6.

Tak więc, jeśli masz możliwość przedłużyć umowę teraz to się nawet nie zastanawiaj, bo najprawdopodobniej jest to już ostatnia taka okazja... :wacko:

 

To tak na marginesie, gdyż o ofertach przedłużeniowych Cyfrowego Polsatu jest inny, odpowiedni wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze to rozumiem, że w nowej ofercie przy umowie na 2 lata w pakiecie za 20 zł można mieć wszystkie Polsaty Sport, z wyjątkiem Premium, tzn. Polsat Sport, Sport Extra, Sport News, Fight?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie rozumiem dlaczego tak wszyscy narzekają. Jeśli bym chciał być nowym abonentem Polsatu i interesuje mnie oferta sportowa, to za jedyne 20zł mam wszystkie kanały sportowe które są na wyłączność u tego operatora. Wcześniej za taką cenę tego nie było. To nawet bardziej się opłaca niż tnk przy założeniu że kanałów śmieciowych typu seriale i inne robiące ludziom wodę z mózgu nie oglądam i wystarczają podstawowe jako dodatek. Według mnie ta oferta jest zdecydowanie lepsza od tych poprzednich. A jak ktoś ma PC+ z kanałami sportowymi, to idealny dodatek do oferty za zaledwie 20zł.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tail# napisał:

Jak ktoś ma PC+ z kanałami sportowymi, to idealny dodatek do oferty za zaledwie 20zł.

To właśnie coś dla mnie i zastanawiam się nad pakietem S :)

Wtedy miałbym wszystko (full c+ z hbo eleven polsat sport premium, a do tego polsat sport) 

Fajna oferta za 20 zł 

@sebap kolega @tail#mówi tylko o ofercie sportowej dla kogoś kto ma c+

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tail# napisał:

To nie rozumiem dlaczego tak wszyscy narzekają. Jeśli bym chciał być nowym abonentem Polsatu i interesuje mnie oferta sportowa, to za jedyne 20zł mam wszystkie kanały sportowe które są na wyłączność u tego operatora. Wcześniej za taką cenę tego nie było. To nawet bardziej się opłaca niż tnk przy założeniu że kanałów śmieciowych typu seriale i inne robiące ludziom wodę z mózgu nie oglądam i wystarczają podstawowe jako dodatek. Według mnie ta oferta jest zdecydowanie lepsza od tych poprzednich. A jak ktoś ma PC+ z kanałami sportowymi, to idealny dodatek do oferty za zaledwie 20zł.

Wczesniej w podstawowym pakiecie były 2 kanały sportowe na których i tak bylo 95% najatrakcyjniejszych transmisji ze sportowych kanałów Polsatu więc właściwie to żadna dodatkowa korzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...